ראס-איי דאולינג ב- IR

WOW, WHAT A SHOCKER. שנה שנייה ברציפות.. emo_128.png

תזכירו לי בבקשה מה היה החשש המרכזי לגביו אחרי שנבחר במקום ה- 33 בדראפט?

מבט על פח השאפה, AKA, הסקנדרי של הפאטס, מראה שמקורתי ימשיך לפתוח בעמדת הסייפטי בה הוא טוב יותר מאשר בעמדת הקונר, אבל גם בגלל הפציעות של צ'אנג וגרגורי. כל זה משאיר את אלפונזו דנארד, קייל ארינגטון וסטרלינג מור בתור שלושת הקורנרים. בהנחה שהפאטס ימשיכו לשחק SUB, החבר'ה האלה הולכים לשחק כמעט 100 אחוז מהסנאפים. למשהו יש את סאם ברדפורד בפנטזי?

אגב, עוד שני שחקנים שלא ישחקו בלונדון הם הרננדז ובולדן, פציעות הרבה יותר מדאיגות לדעתי. חבל בעיקר על בולדן, שנתן לפני הפציעה נגד סיאטל אחלה של עונת רוקי.

הנושא נעול

מה יהיה עם נפלי הדראפט האלה?

LOLOLOLOL

שמישהו ימצא את פוסט הדראפט שלי מייד אחרי שהפאטס בחרו אותו

אפשר לאמר שחזיתי את הקריירה שלו במדויק

אכן חזית את הפציעות שלו, אבל לסכם קריירה עוד מוקדם. לעומת זאת, בשמחה אצרף את הפוסט דראפט שלך על צ'נדלר ג'ונס ואחרים. לא כולם צודקים תמיד, אפילו לא אתה.

מה אמרתי על צ'נדלר ג'ונס שאני לא רוצה אותו בקבוצה שלי?

אני עדיין לא רוצה אותו בקבוצה שלי,גם את קופלס לא רציתי ואני עדיין לא רוצה

אמרתי שאני לא רוצה פאס ראשרס ודיפנסיב ליינמן מסמול פרוגרמס שלא השתתפו בדיויז'ן איכותי ואני לא חוזר בי

בין אם ג'ונס או קופלס יהיו הצלחה או כשלון

אני רוצה מישהו מ LSU, אלבאמה,פלורידה,סאות קרוליינה

לא, אמרת שהוא יהיה באסט ובגלל זה אתה לא רוצה אותו בקבוצה שלך. איך כתבת, "שחקן שלא יצא ממנו כלום".

בנתיים מה שיוצא ממנו זה DROY emo_47.pngemo_47.png

בוא נתחיל מזה שהוא לא DROY , התואר הזה הולך די בקלות ל-לוק קיקלי מקרוליינה ובמקום השני הריסון סמית מ-מינסוטה

ונמשיך בזה שהעובדה שג'ונס נתן 3 משחקים טובים(במשחקים האחרונים לומדים אותו והוא נחלש ממשחק למשחק) לא אומרת שהוא יהיה אול פרו

אני לא משנה את דעתי שג'ונס לא יהיה פאס ראשר משנה משחק נכון לעכשיו

יש הבדל רציני מאוד בין "אפס שלא יצא ממנו כלום", ל"לא פאסראשר שמשנה משחק". ועכשיו קליקי או סמית? אתה רציני? אם כבר מתחרה, אז בובי ווגנר של סיאטל

אני מאוד רציתי את הריסון סמית, כתבתי את זה כאן הרבה, גם בגלל איך שהוא משחק, אבל בעיקר בגלל שלדעתי זאת כבר שנים העמדה הכי חלשה של הפטריוטס. המצחיק הוא שלא יכולתי להתאפק ומצאתי את ההודעה הבאה שלך, בתגובה למה שכתבתי אז:

אני בעד שתיקחו את ג'ונס או סמית ביחד עם טננהיל זה שלושה אפסים ל AFC EAST

כולנו טועים בתחזיות, העניין הוא שלך יש נטייה לשכוח את הטעויות ולזכור רק הצלחות. 

אתה מזכיר לי אוהדי פאטס אחרים שכמוך גיכחו בשביעות רצון במהלך ולאחר העונה הראשונה של מקורתי למרות שאני טענתי במהלך הדראפט,במהלך העונה ובסיום העונה הראשונה שלו שמקורתי לא מסוגל לשחק MAN TO MAN , לא מסוגל לסובב את ההיפס שלו בצורה אפקטיבית כדי לשמור על הרסיברים והסיכוי היחידי שלו להיות שחקן סביר זה אם הוא ישחק 100 אחוז זון דיפנס

אז בוא נחכה קצת יותר משבעה משחקים לפני שמכתירים את ג'ונס או את טננהיל לדבר הבא

ברור שיש לי טעויות,ואין לי שום בעיה לחזור עליהן או להודות בהן,עדייין בדראפט אחוזי ההצלחה שלי טובים

כרגע בובי ואגנר מהסיהוקס נמצא רמה אחת מעל כל השאר. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר