משהו על המשחק בין הסיינטס לטמפה

אני יודע שלא מדברים על הקבוצות האלה פה אבל לפעמים צריך

במהלך האחרון של המשחק טמפה עשתה ט"ד שבוטל בגלל שהרסיבר היה מחוץ לקווים לפני שתפס את הט"ד(ואסור לשחקן שהיה מחוץ לקווים לגעת ראשון בפוטבול)

אבל מה שקרה זה שהמגן דחף את הרסיבר בצורה די ברורה מחוץ לקווים וזה היה מהלך מסירה, אם זה לא PI,  אני לא יודע מה זה PI

אני חושב שהשבועיים האחרונים מראים בצורה די ברורה שהשופטים לא פחות גרועים מהמחליפים, וכאשר יש לחלקם ביאס משנים של שיפוט,היכרות אישית ומערכות יחסים עם קבוצות,מאמנים ושחקנים זה אפילו יותר גרוע

אני מתגעגע לשופטים המחליפים

הנושא נעול

עוד כמה דברים לגבי שיפוט

אני מקבל שלפעמים שופטים טועים בג'דמנט קולס,(PI או הולדינג למשל), זה חלק מהמשחק והם בני אדם ,כולנו טועים

מה שאני לא מוכן לקבל זה שופטים שלא יודעים את החוקים,עיוורים או מתעלמים מהחוקים בכוונה

מספר דוגמאות מהמשחק של הג'טס:

בחצי הראשון כשהפאטס בעטו פאנט והמגן של הג'טס קיבל פנלאי על פייס מסק(שבהחלט היה) השופטים אמרו שזה היה לפני הבעיטה ונתנו לפאטס את הפוטבול בחזרה,אחרי שראיתי את הריפליי 5 פעמים זה ב 100 אחוז נעשה אחרי הבעיטה ואמנם היה צריך להיות פנלטי של 15 יארד אבל רק אחרי שהפוטבול עובר לג'טס.

בחצי השני בפאמבל של הרננדז(שברור שזה לא היה פאמבל והריברס קול היה נכון) - השנה שינו את החוקים ,כל איבוד כדור הולך ישירות לריוויו ולא צריך צ'אלנג' ,אבל יש גם דברים אחרים שקשורים לחוק הזה וזה מגיע מספר החוקים עצמו:

"אם מאמן זורק דגל לאחר איבוד כדור שהולך לריוויו אוטומטי הוא מקבל מיידית דגל ו 15 יארד פנלטי,אם הדגל גורם לדיליי אוף גיים אז גם אופציית הריוויו מבוטלת וההחלטה שהייתה עומדת בלי ריוויו"

זה קרה השנה פעמיים במשחקים של הראמס-סקינס שם המחליפים לא זרקו את הדגל וקיבלו על זה בראש

ולפני שבועיים בקולטס-פאקרס ושם זרקו את הפלג לפי החוקים.

ומה היום כלום? השדר אמר שהפאטס זרקו דגל,אני ראיתי את ביליצ'יט מרים את הדגל האדום מהדשא ומחזיר אותו לגרב, איפה שופטים? לא יודעים את החוקים

במהלך האחרון בהארכה השחקן של הפאטס היה על הדשא ותפס את סאנצ'ז ברגליים ממש שניה לפני הפאמבל, לפי ספר החוקים שחקן שנמצא על הקרקע לא יכול לתפוס את הק"ב ברגליים,זה חוק שנוצר אחרי הפציעה של קרסון פאלמר והודגש עוד יותר אחרי הפציעה של בריידי שנפצעו בדיוק מאותו מהלך,ושוב לא צריך להיות פה שיקול דעת,זה אוטומטית 15 יטאד והפוטבול חוזר לג'טס

אז מה יש לנו? שופטים עיוורים, שופטים שלא יודעים את החוקים או מתעלמים מהחוקים בכוונה

לגבי המקרה הראשון - זאת לא היתה סתם PI אלא דחיפה החוצה. זה מהלך לא חוקי שאכן גורם לעבירה, אבל כיון שפרימן היה מחוץ לפוקט אז מסתבר שמותר לשחקנים לעשות את זה.

חוק שלא בדיוק ברור, דחיפה החוצה בכוונה למנוע משחקן לגעת בכדור צריכה להיות לא חוקית כל הזמן, אבל דווקא פה החוק המטופש לצד השופטים

במקרה השני אתה צודק ב 100%, החוק אכן נועד למנוע זריקת דגל על מנת לעצור את המשחק שזה שוב חוק מטומטם. התפקיד של השופט בבוט הוא לבדוק את הדברים האלה ואם הוא לא עושה את העבודה שלו אין סיבה לזיין פעמיים את הקבוצה הנדפקת (גם לא היה פאמבל, גם השופטים לא עושים את העבודה ואז מענישים כשדורשים מהם לעשות את העבודה על ידי זריקת דגל). אז שוב מדובר בחוק אדיוטי, שבמקרה הזה השופטים לא עקפו והשאירו את הכדור על היארד האחד.

לגבי המקרה השלישי לא שמתי לב, אבל נניח שבכל הבלאגן פיספסוס את זה. הגיוני, בכל זאת מדובר בשופטים ששרקו ל PI ממרחק של 20 מטר כשהשופט שעמד צמוד לא שרק לכלום.

ועדיין הייתם הרבה יותר קרובים לנצחון אם רקסי היה קורא טיימאאוט בדאון השלישי בסיום המשחק. אז היה לכם סיכוי להשיג את הדאון הזה ולשרוף את השעון עד הסוף

לפוטבול יש בעייה קשה היום. אתה צופה במשחק ורואה מהלך כלשהו וחושב שהוא תקין ואז זורקים דגל שמבטל אותו. כמעט כל מהלך שני יש דגל וחוויית הצפייה כמעט בלתי אפשרית. המשחק כל כך מהיר והעבירות כל כך קשות לגילוי שאין פלא שזה גדול על השופטים. בכל מהלך יש איזו שהיא עבירה שאפשר לשרוק עליה. בנוסף, החוקים החדשים שמגינים על שחקני התקפה לא רק שפוגעים בשיוויון בין ההתקפה להגנה אלא גם לא מאפשרים לשחקני הגנה לשחק באופן טבעי. שחקן צריך לחשוב באיזה חלקי גוף מותר לו לגעת, ולהנמיך את הקסדה שלו גם אם הוא רץ במהירות שיא כדי לא לקבל דגל. זה די גועל נפש האמת. פוגע בשטף של המשחק, ברמה, באיטנגריטי שלו וזה רק ילך ויעשה גרוע יותר לדעתי.

בסופו של דבר היו לנו 100 הדמנויות לנצח את המשחק

פאקינג סטיבן היל תופס את המסירה ההיא והמשחק גמור

אני יודע שלא מדברים על הקבוצות האלה פה אבל לפעמים צריך

במהלך האחרון של המשחק טמפה עשתה ט"ד שבוטל בגלל שהרסיבר היה מחוץ לקווים לפני שתפס את הט"ד(ואסור לשחקן שהיה מחוץ לקווים לגעת ראשון בפוטבול)

אבל מה שקרה זה שהמגן דחף את הרסיבר בצורה די ברורה מחוץ לקווים וזה היה מהלך מסירה, אם זה לא PI,  אני לא יודע מה זה PI

אני חושב שהשבועיים האחרונים מראים בצורה די ברורה שהשופטים לא פחות גרועים מהמחליפים, וכאשר יש לחלקם ביאס משנים של שיפוט,היכרות אישית ומערכות יחסים עם קבוצות,מאמנים ושחקנים זה אפילו יותר גרוע

אני מתגעגע לשופטים המחליפים

מסכים לחלוטין. לדעתי שדדו את טמפה מה גם שפעמיים באותו מהלך הרסיבר נדחף החוצה שכחת לציין את הכביכול פאמבל של הולמס מלפני כמה משחקים שבפירוש היה שיפוט שערורייתי

אף אחד לא שדד את טמפה, טמפה שדדו את עצמם בפליי קולינג מפגר ברגע השלישי שהכדור היה על היארד האחד של הסיינטס.

אם באמת מחפשים איפה הוכרע המשחק...אז זה שם.

והם לא היו מגיעים לזה בכלל אם וינסנט ג'קסון האידיוט לא היה עובר לריצה קלה ומתחיל לחגוג לפני שהוא ניכנס לאנדזון ...

מנהל הפורום
10,000+

והם לא היו מגיעים לזה בכלל אם וינסנט ג'קסון האידיוט לא היה עובר לריצה קלה ומתחיל לחגוג לפני שהוא ניכנס לאנדזון ...

אני כל כך לא מסכים איתך! וינסנט האליל אצלי בפנטזי וראיתי את המהלך הזה אולי 50 פעמים. הוא ממש לא עבר לריצה קלה ובטח לא התחיל לחגוג, הוא פשוט, כמו שאמרו בחמישייה הקאמרית, נוט ורי פאסט... סלואו... באט ורי טאלנטד...

אם תסתכל טוב תוכל לראות שהוא לא מאט בכלל, הוא מלכתחילה די איטי (כי הוא לא שחקן מהיר במיוחד) והוא מסתכל אחורה ורואה את הקורנר מגיע אז זה לא כאילו שהוא היה שאנן. ותכלס ניצחתי בכל מקרה אז הוא לא גרם לי נזק, נסלח לו הפעם. 

אני כל כך לא מסכים איתך! וינסנט האליל אצלי בפנטזי וראיתי את המהלך הזה אולי 50 פעמים. הוא ממש לא עבר לריצה קלה ובטח לא התחיל לחגוג, הוא פשוט, כמו שאמרו בחמישייה הקאמרית, נוט ורי פאסט... סלואו... באט ורי טאלנטד...

אם תסתכל טוב תוכל לראות שהוא לא מאט בכלל, הוא מלכתחילה די איטי (כי הוא לא שחקן מהיר במיוחד) והוא מסתכל אחורה ורואה את הקורנר מגיע אז זה לא כאילו שהוא היה שאנן. ותכלס ניצחתי בכל מקרה אז הוא לא גרם לי נזק, נסלח לו הפעם. 

הסתכלתי. הוא האיט בערך 30 יארד מהאנדזון כי היה לו פור של 15 יארד בגלל זה ניראה לך שהוא לא האיט. אידיוט.

אגב, הוא נימצא גם אצלי בפנטזי. לא שממש היינו צריכים עוד 6 נקודות ממנו - גם ככה ניגבנו את הריצפה עם היריב שלנו השבוע.

מצד שני זה רחביה, ועליו חובה לשפוך כמה שיותר נקודות :P

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר