אריאל, הלך עליך

האתר הפמיניסטי שקישרו אליו בתגובות לפוסט שלך ימרר לך את החיים. הם ישמיצו אותך ויקללו אותך ומה לא. חס וחלילה שתזכיר את המילה אבולוציה בהקשר הזה. התגובות שם באמת מתאימות לסטרואטיפ של הפמיניסטית חסרת חוש ההומור. הן חושבות שהן מה זה מגניבות בתגובות ולא מבינות שזה רק מזיק לעניין הפמיניסטי.

הנושא נעול

אם אתה רוצה להרוג אותן לחלוטין, שים להם לינק לת'רד על הגולף נשים. דווקא יהיה מצחיק אם הן יבואו לצעוק פה.

מעניין מי יבריח אותן ראשון, רוזנטל,משה או צפריר.

למרות שהסוס השחור שלי זה מלדיני...

עזוב, הן עוד תכתובנה להנהלת וואלה לסגור את הפורום.

אתה באמת חושב שאלה שמעסיקים את דוד רוזנטל יתרגשו מכמה לסביות צועקות?

יש סיכוי שוואלה יעשו את זה?

איפה הלסביות ולאן לשלוח את הלינק?

העולם השתגע לגמרי...

האמת אריאל, כמו שאמרתי בדה באזר, לא נפלתי מהפוסט (לא באמת הצחיק אותי).

אבל אלוהים, מה הן רוצות...

לקרוא למארי "מכוער" ולפדרר "פקיד משעמם" זה בסדר גמור, אבל אוי ואבוי אם תכנה את אמא של מארי "אלמנה שחורה", בזה הרגע החזרת את המאבק לשוויון שנים אחורה...

ואם שם הגזימו אז נכנסתי לקרוא את הבלוג שגיל דיבר עליו. אני באמת לא רוצה לפגוע (ולא רואה את עצמי כשוביניסט), אבל לפי המטרופות שיש שם כבר עדיף לעבור לגברים.

אוי זה ענק!!!!  emo_05.png

יש מצב שאשכרה גרייזס יהפוך לסלב בגלל חוסר הבנת הנקרא של חלק מהמגיבים/ות שם.

חכה, נראה לי אני נכנס לבלוג ההוא וכותב שהוא מתייפייף/סמולן/משתמט/חרדי/עשירון עליון/שקרכלשהו אחר.

אחת מהן אשכרה הלכה ובדקה פוסטים שלו בגוגל בשביל לראות את האובססיביות שלו עם נשים.

וגיל, זה לא סטריאוטיפ של הפמיניסטיות חסרות חוש ההומור - זה באמת הן. מיי גוד.

האתר הפמיניסטי שקישרו אליו בתגובות לפוסט שלך ימרר לך את החיים. הם ישמיצו אותך ויקללו אותך ומה לא. חס וחלילה שתזכיר את המילה אבולוציה בהקשר הזה. התגובות שם באמת מתאימות לסטרואטיפ של הפמיניסטית חסרת חוש ההומור. הן חושבות שהן מה זה מגניבות בתגובות ולא מבינות שזה רק מזיק לעניין הפמיניסטי.

חכה שהן יגלו את הקטע שלי על שי דורון..

כבר גיגלו שם את השם שלך ואישתך..

למקרה שמישהי מהן מגיעה הנה אני רוצה שיהיה ברור:  אני לא מכיר את אריאל, בחיים לא פגשתי אותו ואין לי מושג מאיפה הוא הביא את הדעות החשוכות שלו.

ראיתי, נו - ומה הם גילו? שכתבתי על אשתי. בתכ'לס, זה לא משנה. כל מה שאני אכתוב אוטומטית ייזקף לחובתי

למקרה שמישהי מהן מגיעה הנה אני רוצה שיהיה ברור:  אני לא מכיר את אריאל, בחיים לא פגשתי אותו ואין לי מושג מאיפה הוא הביא את הדעות החשוכות שלו.

שכחת להוסיף - אני שחקן פנטזי יותר טוב ממנו..

שכחת להוסיף - אני שחקן פנטזי יותר טוב ממנו..

חס וחלילה.  הוא שחקן פנטזי יותר טוב ממני.  אני בכלל מתנגד למושג הזה "פנטזי".

הכי מצחיק בבלוג הזה זאת הכתבה הזאת:

http://nehashim.wordpress.com/2012/06/11/628/

אני מניאק אם לרוזנטל אין את המגזינים האלה אצלו במגירה.

ראיתי, נו - ומה הם גילו? שכתבתי על אשתי. בתכ'לס, זה לא משנה. כל מה שאני אכתוב אוטומטית ייזקף לחובתי

ברור, האירוניה היא שהן משתמשות בטקטיקות חשוכות של ניסיון לסתימת פיות תוך השמצות ושימוש בשפת ביבים, כשכל הרעיון הפמיניסטי אמור להיות של שיוויון ופתיחות.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר