עצבני על הבוקר

אתמול היה יום הזכרון לרצח רבין , בערב אני מזפז והנה פאנל בערוץ הראשון בהנחיית ירון דקל (נדמה לי שהנושא היה רבין והזווית החברתית) . מי יושב בפאנל ? אריה דרעי חיים רמון שמעון שבס. הנה הרקורד : אריה דרעי - לקיחת שוחד, מרמה והפרת אמונים - ארבע שנות מאסר וקנס של 250,000 ש"ח‏‏ חיים רמון- עבריין מין מורשע שמעון שבס - הורשע בשתי עבירות של הפרת אמונים (לאחר ערעור בפסק הדין המקורי הוא הורשע גם בשוחד, מרמה והפרת אמונים ) מילא שרצח רבין העלה את רבין לדרגת סיינט לאחר מותו , אבל זה גולש גם לכל מי שהכיר אותו ? רבעק ,באים להעלות ולכבד את זכרו של האיש הבאמת גדול הזה , ובכל הארץ לא יכלו להרכיב פאנל שלא יורכב רובו ככולו מפושעים מורשעים ?
הנושא נעול

פשוט אולמרט לא היה פנוי..

אולמרט לא הורשע עדיין

ויש לי תחושה שהוא יצא מזה נקי

עצבני על הבוקר

אתמול היה יום הזכרון לרצח רבין , בערב אני מזפז והנה פאנל בערוץ הראשון בהנחיית ירון דקל (נדמה לי שהנושא היה רבין והזווית החברתית) . מי יושב בפאנל ? אריה דרעי חיים רמון שמעון שבס. הנה הרקורד : אריה דרעי - לקיחת שוחד, מרמה והפרת אמונים - ארבע שנות מאסר וקנס של 250,000 ש"ח‏‏ חיים רמון- עבריין מין מורשע שמעון שבס - הורשע בשתי עבירות של הפרת אמונים (לאחר ערעור בפסק הדין המקורי הוא הורשע גם בשוחד, מרמה והפרת אמונים ) מילא שרצח רבין העלה את רבין לדרגת סיינט לאחר מותו , אבל זה גולש גם לכל מי שהכיר אותו ? רבעק ,באים להעלות ולכבד את זכרו של האיש הבאמת גדול הזה , ובכל הארץ לא יכלו להרכיב פאנל שלא יורכב רובו ככולו מפושעים מורשעים ?

לרבין גם הייתה תקלה קלה עם החוק.

עד כמה שאני זוכר

מאז רבין לא היה ראש ממשלה שלא היתה לו תקלה עם החוק. אם שרון לא היה בקומה יש מצב שהוא היה בכלא. בעצם לא, הוא העדיף שהבן שלו יהיה בכלא

לא חושב שליצחק שמיר היתה תקלה עם החוק

התכונתי לרבין בקדנציה השניה

שמיר היה לפניו, כידוע. אני לא הולך עד 77, גם לבגין ופרס לא היו בעיות עם החוק בשנות השמונים

עצבני על הבוקר

תגובה

כן זה סוג של מעצבן! הגדלת חזה ביטוח רכב

התכונתי לרבין בקדנציה השניה

שמיר היה לפניו, כידוע. אני לא הולך עד 77, גם לבגין ופרס לא היו בעיות עם החוק בשנות השמונים

מאז רבין בקדנציה השנייה המדינה הזו הפכה למיץ של הזבל

אם תחבר את הארסים (הימניים), החרדים (הימניים לא פחות) והסתם ימניים מתנחלים קיצוניים תגיע לאיזה 70 אחוז. לפחות. עדיף שלא יהיו בחירות, התוצאה ידועה מראש וכל ההליך הזה מסווה את העובדה שאנחנו מדינה אתנו-דתית עם טוויסט ארסי. דמוקרטיה זה הדבר האחרון שמעניין את השבעים אחוז האלה, וכל עוד יש כאן בחירות מדינות המערב לא מבינות לעומק מה באמת קורה כאן. והכי חרא בכל הסיפור - אני אוהב את המקום הזה.

אתה קצת מגזים...

נכון, זה לא ארסים זה ערסים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר