הדבר הנכון היה מבחינתו להגיש התפטרות שבאה ממנו במקום להודיע על פרישה בסוף העונה

אבל כמו שאנחנו מבינים למעשה בימים האחרונים - עוד ניצחון ועוד ניצחון ועוד משחק ועוד משחק כנראה יותר חשובים לו מהגיון בריא לשמוע במבזקים שהוא פוטר אחרי כל מה שעשה שם זה קצת צורם אבל אחרי ההודעה שלו אחה"צ לא הייתה ברירה אחרת

בואנ'ה הסטונדטים בפן סטייט הם לא העפרונות הכי מחודדים בקלמר אה?

וגם לא הנהלת הביה"ס שהחליטה להודיע על זה הערב במקום לחכות למחר שרוב התלמידים יהיו בכיתות ואז לא היה את ההתפרעויות האלה

בתכלס ציפיתי ליותר נזק מתלמידי קולג'

החברים מונקובר צריכים ללמד אותם איך לעשות מהומות אמיתיות. כנראה היו רק איזה 30 שיכורים שהתחילו להתפרע והגיעו אלפים כדי לראות מה קורה... בדרום היו כבר יריות באוויר במקרה כזה

הרגע הודיעו שג'ו פטרנו פורש בסוף העונה

לפי דעתי אין לו מה לחפש על המגרש כבר בשבת. והוא ילך הביתה לפניי. דרך אגב זה ערב הסיניורים בשבת אז זה משחק מיוחד.

איזה בעסה

ממש אהבתי אותו הגדלת חזה ביטוח רכב

בתכלס ציפיתי ליותר נזק מתלמידי קולג'

החברים מונקובר צריכים ללמד אותם איך לעשות מהומות אמיתיות. כנראה היו רק איזה 30 שיכורים שהתחילו להתפרע והגיעו אלפים כדי לראות מה קורה... בדרום היו כבר יריות באוויר במקרה כזה

מי שקרא את ההודעה של פטרנו הבין שבאמת הוא

חושב שזה העסק הפרטי שלו. זה שהוא אמר שדעתו של חבר הנאמנים לא צריכה להיות מוסחת בגללו ולכן הוא יפרוש בסוף העונה - או במילים אחרות, אני אחליט מתי אני אלך הביתה ולכם אין כאן מה להגיד - זה עוד מילא. אבל זה שבסוף דבריו הוא אמר שאחרי פרישתו הוא יעשה כל מה שביכולתו כדי לעזור לאוניברסיטה זה כבר מראה על עיוורון מוחלט לסיפור כאן. למה לא לכתוב משהו כמו "אני אעשה כל מה שביכולתי כדי לעזור לקורבנות בסיפור, אשר חלקם לא היו הופכים לקורבנות אם אני הייתי עושה קצת יותר ממה שעשיתי?" אני לא מעורב בספורט מכללות ועליו לא שמעתי בכלל לפני המקרה הזה. ואם אני מייצג את מרבית האוכלוסיה שיש לה ילדים שמתקרבים לגיל הקולג' אז פן סטייט חטפו מכה היסטרית כי כל הורה יזכור את הסיפור הזה כשיגיע הזמן להחליט לאן הילדים הולכים ללמוד.

דווקא בילדים בגיל קולג' הוא לא נגע. אתה יכול להיות רגוע בקטע הזה.

איזה בעסה

ממש אהבתי אותו הגדלת חזה ביטוח רכב

תגיד, אתה רובוט?

דווקא בילדים בגיל קולג' הוא לא נגע. אתה יכול להיות רגוע בקטע הזה.

עזוב את הצחוק בצד. כל הורה שירצה לשלוח את הילד

לקולג' יזכור עכשיו שבפן סטייט היה סיפור של הסתרת תקיפה מינית של ילדים. ומכיוון שלא מדובר באיזה אייבי ליג כזה שאתה אומר אני אסתום את האף מהסירחון כי הרמה האקדמית היא הגבוהה בעולם, אז הם הולכים לחטוף מכה שתלווה אותם הרבה שנים.

אתה נטפל לספורט המכללות, אבל זה נכון לגבי כל ספורט בארה"ב

פשוט בספורט המכללות, מאמנים נשארים הרבה יותר זמן, אבל אתה תהיה מופתע, נניח, אם משהו כזה היה קורה עם ביליצ'ק, למשל? אני אישית לא. לא בגלל הבנאדם פשוט בגלל שמדובר בבן אדם שהפך להיות גדול מהמועדון. את לה רוסה ובעיות השתיה שלו לא השתיקו בסט לואיס? וושינגטון והקוקאין שלו? ככה זה בכל מקום שבו לבן אדם יש יותר כוח. וכמו שאמרתי אתמול, זה לא רק ארה"ב, תראה את הסיפור של גיגס עם אחיו

מה הקשר בין הקוקאין של רון וושינגטון להתעללות מינית בילדים?

כל המקרים שהזכרת הם לא מוסריים במקרה הטוב ופליליים לייט במקרה הרע. אם לרון וושינגטון או ללה רוסה יש בעיות שתייה, יש בזה עניין ציבורי, אבל בתכלס זו בעיה שלהם. זה שמשתיקים את זה - זה קורה בכל ארגון. ואני לא מדבר על הארגון, אני מדבר על הבן אדם עצמו, מאמן המכללות, איש שחושב שהוא יותר גדול מאלוהים. ניק סייבן, ליין קיפין והמכוניות שהרס ב-USC, פיט קרול וההרס שזרע שם. האנשים האלה בטוחים שהם מעל כל חוק, מה שאי אפשר להגיד על מאמני NFL, כי יש הבדל אחד: ב-NFL גם הארגון וגם השחקנים דופקים הרבה פחות חשבון והרבה פחות טולרנטיים. לי אישית יש חשבון פתוח עם המכללות מאז המקרה של סייבן המזדיין הזה והסיפור עם החתימה במיאמי.

עזוב את הצחוק בצד. כל הורה שירצה לשלוח את הילד

לקולג' יזכור עכשיו שבפן סטייט היה סיפור של הסתרת תקיפה מינית של ילדים. ומכיוון שלא מדובר באיזה אייבי ליג כזה שאתה אומר אני אסתום את האף מהסירחון כי הרמה האקדמית היא הגבוהה בעולם, אז הם הולכים לחטוף מכה שתלווה אותם הרבה שנים.

אני לחלוטין איתך, אין בזה שום דבר מצחיק, אני מקווה שפן סטייט יחטפו כזאת מכה כלכלית מזה .

שפעם הבאה שתעלה דילמה מוסרית שהיא עשירית ממה שקרה שם , הם יטוסו כ"כ מהר למשטרה שרסיבר הכי מהיר שלהם יגיע מתנשף אני לא יכול אפילו לדמיין גועל נפש יותר גדול מזה

רק שתבינו, מדובר על אוניברסיטת ענק. כ-100,000 סטודנטים עם

אנדאונמנט של יותר מ-1.5 מיליארד דולר. הם השקיעו במחקר ופיתוח בשנת 2008-2009 משהו כמו 750 מיליון דולר, מה משעמיד אותם במקום ה-9 מבין כל האוניברסיטאות בארה"ב. והסכום הזה רק גדל. זה מוסד ענק בצורה היסטרית.

זה אכן מוסד ענק, אבל אני חושב שנסחפת עם מספר הסטודנטים

כשאני הייתי ב-ASU, היא היתה מספר שלוש בארה"ב עם 55 אלף, כשאוהיו סטייט ראשונה עם טיפה יותר. יש להם איצטדיון של יותר מ-100 אלף איש, זה כן, כמו הרבה מאוד מכללות של ביג 10 (מישיגן, אוהיו סטייט)

למה אתה נודניק? בקמפוס הראשי יש להם 44 אלף, אבל זו אוניברסיטה עם מיליון

שלוחות בכל פנסילבניה, ובסך הכל יש להם משהו כמו 100 אלף.

לפי ויקיפדיה יש שם טוטאל של 200 אלף סטודנטים, האיצטדיון שלהם מכיל 107000 מקומות

הם מדורגים שלישיים בנוכחות קהל (104 אלף) אחרי אוהיו ומישיגן ברצינות, אני לא יודע למה ( אולי האבהות המתקרבת) אבל הסיפור הזה זעזע אותי ברמה אישית כמו שלא תיארתי זה פשוט נורא ואיום, אני שמח לפחות שחוץ מכמה אהבלים שמתעסקים עם המורשת שלו, הביקורת מאוד מאוד מפורשת
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר