, , , , , ,

הג'טס פשוט לא ניצחו עד עכשיו אף קבוצה ממש טובה

שבוע 1 - ניצחו את מיאמי, לא חוכמה גדולה שבוע 2- הפסידו לניו אנגלנד שבוע 3- הובסו בסן דייגו שבוע 4- זיינו את אריזונה במשחק מטורף בלי הגנה שבוע 5 - ביי שבוע 6 - ניצחו את סינסי - לא מאריות הליגה שבוע 7 - הפסידו לאוקלנד. שוד איי סיי מור? שבוע 8 - בקושי ניצחו את KC - קבוצה עם ניצחון בודד העונה שבוע 9 - ניצחו את באפאלו - אוקיי, דיביז'ן רייבל, אבל הבילס מסריחים לדעתי. שבוע 10 - ניצחו את סנט לואיס - האסלט, לא האסלט - אפסים נשארים אפסים שבוע 11 - ניצחו את הפטריוטס בחוץ - כבוד. זה המשחק היחיד שאולי אפשר לבנות עליו משהו וגם כן צריך לזכור שהפטריוטס לא מה שהיו פעם. אני לא מבין כ"כ מה ההייפ על הג'טס. אנשים כבר לא מסתכלים נגד מי הם שיחקו?

אז בוא נראה מה הג'יאנטס עשו בשנה שעברה עד אותו זמן בדיוק

שבוע 1 - הפסידו לדאלאס שבוע 2 - הובסו בגרין ביי שבוע 3 - ניצחו את וושינגטון שבוע 4 - ניצחו את האיגלס שבוע 5 - ניצחו את הג'טס שבוע 6 -ניצחו את אטלנטה שבוע 7 - ניצחו את הניינרס שבוע 8 - ניצחו את מיאמי שבוע 10 - הפסידו לדאלאס כולנו יודעים שהג'טס,אטלנטה,ניינרס ומיאמי היו קבוצות גרועות בשנה שעברה והאיגלס ו-וושינגטון קבוצות בינונית אז בתום 10 שבועות גם הג'יאנטס היו במאזן 7-3 כאשר הם לא באמת ניצחו קבוצה טובה ואנחנו זוכרים איך זה הסתיים

תשמע, כולנו אוהבים להתלות במה שקרה לג'איינטס

אבל האמת היא שמדובר במקרה כמעט חד פעמי. זה לא רק שהם לקחו את הסופרבול, זה שהם התחברו ברמות כאלה שהשנה הם כמעט בלתי מנוצחים. יכול להיות שהג'טס יהיו הג'איינטס של השנה, אבל יותר סביר שהם יהיו קבוצת פלייאוף בינונית. בוא נראה אותם נותנים פייט לטים טו ביט ב-AFC השבוע ואז נראה

יכול להיות שהם יעופו בסיבוב הראשון של הפלייאוף

זה לא קשור העניין הוא שזה לא משנה את מי ניצחת עד עכשיו . לפעמים קבוצות מתחברות והשלם הוא יותר מסך חלקיו אני חושב שזה קורה לג'טס,הם מתחברים ויהיה קשה מאד לנצח אותם כמו כן הג'טס מתבססים על פוטבול שתמיד מצליח בפלייאוף, הם עוצרים את הריצה ורצים מצוין עם הפוטבול , זה המתכון לנצח בפלייאוף כל אלופות השנים האחרונות עשו את זה על הג'יאנטס מיותר לדבר הקולטס עשו את הפלייאוף ראן לסופרבול רק אחרי שהצליחו לעצור את הריצה עם שובו של בוב סנדרס מפציעה והפריצה של עדאי פיטסבורג במשך שנים מצוינים נגד הריצה ורצים בין הטובים בליגה וזה לא היה שונה כשהם לקחו את הסופרבול

הג'איינטס ממש לא היו מקרה חד פעמי. הקולטס של 2006 ופיטסבורג של 2005 היו אותו דבר

הסטילרס כמעט עפו במשחק האחרון לפני הפלייאוף וניצחו בשוטאאוט, אני חושב שאת ג'קסונוויל או את קליבלנד. לקולטס אף אחד לא נתן סיכוי אחרי משחק ה-350 יארד על הקרקע של הג'אגוארס. וגם הפטריוטס של 2001 היו קבוצה של 5:5 וגם הרייבנס של 2000 לא ממש הרשימו בעונה הרגילה. הבעיה היא שלכל המוזכרות למעלה היה מאמן טוב, ומנג'יני הוא אוויל.

בהקשר הזה הג'איינטס היו חד פעמיים - להם יש מאמן שנחשב אוויל עד אותו סופרבול

עד עכשיו לא ברור לי מה יותר מוזר, זה שאיליי לקח סופרבול או זה שקופלין לקח אחד. ועוד על ביל ביליצ'ק

וחוץ מזה, אל תשווה לי את הג'איינטס של שנה שעברה לקולטס או לפיטסבורג

נכון שהן היו קבוצות שלא היו מדהימות בעונה הסדירה אבל כולם ידעו שיש להם יסודות טובים. לקולטס היה את פייטון ופיטסבורג הגיעה לגמר ה-AFC שנה לפני וביג בן היה נראה כמו הדבר הגדול הבא. הג'איינטס, לעומת זאת, הציגו את איליי מאנינג בתקופה האיומה שלו, אני זוכר את המשחק שהיה לו שבו הוא הצליח לפמבל את הכדור איזה חמש פעמים ולמסור עוד כמה אינטרספשנס מול באפלו, שאחריו כתבתי את אותו טור מקולל. אף אחד בעולם לא האמין שהקבוצה הזאת מסוגלת לעבור שלב בפלייאוף, שלא לדבר בכלל על סופרבול. הקולטס ופיטסבורג היו קבוצות טובות. הפטריוטס של 2001 באמת היו כאלה, אבל זה קורה פעם בכמה שנים. באותה מידה אפשר להגיד על הפטריוטס של השנה שהם יהיו הג'איינטס של שנה שעברה. לא כל שנה יש קבוצה כזאת ואם יש אחת, למה שזאת תהיה הג'טס? למה לא קרולינה? או טמפה או ניו אורלינס? או בולטימור?

הג'איינטס ממש לא היו מקרה חד פעמי. הקולטס של 2006 ופיטסבורג של 2005 היו אותו דבר

הסטילרס כמעט עפו במשחק האחרון לפני הפלייאוף וניצחו בשוטאאוט, אני חושב שאת ג'קסונוויל או את קליבלנד. לקולטס אף אחד לא נתן סיכוי אחרי משחק ה-350 יארד על הקרקע של הג'אגוארס. וגם הפטריוטס של 2001 היו קבוצה של 5:5 וגם הרייבנס של 2000 לא ממש הרשימו בעונה הרגילה. הבעיה היא שלכל המוזכרות למעלה היה מאמן טוב, ומנג'יני הוא אוויל.

הטענה שלך היא שבראיין ביליק הוא מאמן טוב?

אני רוצה לשמוע את זה שוב כדי שזה יהיה לי ברור

נכון שהן היו קבוצות שלא היו מדהימות בעונה הסדירה אבל כולם ידעו שיש להם יסודות טובים. לקולטס היה את פייטון ופיטסבורג הגיעה לגמר ה-AFC שנה לפני וביג בן היה נראה כמו הדבר הגדול הבא. הג'איינטס, לעומת זאת, הציגו את איליי מאנינג בתקופה האיומה שלו, אני זוכר את המשחק שהיה לו שבו הוא הצליח לפמבל את הכדור איזה חמש פעמים ולמסור עוד כמה אינטרספשנס מול באפלו, שאחריו כתבתי את אותו טור מקולל. אף אחד בעולם לא האמין שהקבוצה הזאת מסוגלת לעבור שלב בפלייאוף, שלא לדבר בכלל על סופרבול. הקולטס ופיטסבורג היו קבוצות טובות. הפטריוטס של 2001 באמת היו כאלה, אבל זה קורה פעם בכמה שנים. באותה מידה אפשר להגיד על הפטריוטס של השנה שהם יהיו הג'איינטס של שנה שעברה. לא כל שנה יש קבוצה כזאת ואם יש אחת, למה שזאת תהיה הג'טס? למה לא קרולינה? או טמפה או ניו אורלינס? או בולטימור?

אני לא מבין את הלוגיקה כאן - אם הג'ייאנטס ניצחו קבוצות מסריחות ולקחו סופרבול

אז זה אומר שגם הג'טס יעשו את זה? ת'אמת - אין לי מושג איך להסביר את מה שהיה שנה שעברה. איך הג'יאנטס לקחו סופרבול (בזכות) אחרי שהיו פשוט פתטיים בעונה הסדירה ואחרי שאילי הדגים את כל מה שרע בק"ב ועם כל הריבים של קאפלין - באמת שאין לי מושג. אבל להסיק מזה שהג'טס קונטנדרים? לא יודע. הייתי רוצה להאמין אבל אני לא. הם לא נראים לי טובים מספיק, זו קבוצה עם חורים, זו קבוצה עם מאמן ראשי שאני לא מעריך יותר מידי שלא מסוגל לעמוד מול הק"ב שלו ועם פליי קולר ממש אידיוט שרוצה להוכיח לכל העולם שהוא החכם וכולם מפגרים. גם על הק"ב הזה אני לא סומך. פארב של העונה מזכיר לי מגיש 4 בבייסבול. אחד כזה שעולה לגבעה ואין לך מושג מה תקבל ממנו. הוא יכול למשוך שבעה אינינגים ולהביא ב-QS ובאותה מידה לחטוף 7 ראנס באינינג הראשון. בקיצור - זה שהג'טס 7-3 זה טוב ויפה. הרבה יותר טוב מ-5-5 למשל. אבל לטעמי זה לא אומר שום דבר על מה שיהיה בהמשך הליגה. היכולת שהם הראו עד כה לא שיכנעה אותי וגם לא הדוגמא של הג'ייאנטס.

הטענה שלך היא שבראיין ביליק הוא מאמן טוב?

אני רוצה לשמוע את זה שוב כדי שזה יהיה לי ברור

טוב, נו, באמת בעייתי. אבל לפחות היה לו מתאם הגנה טוב

שהפך למאמן חרא. אני לא יודע. הסיכויים של הג'טס טובים כרגע כמו הסיכויים של כל מועמדת לפלייאוף. מנג'יני פשוט נראה לי מחסום גבוה מדי.

בראיין ביליק לא אימן אף אחת מהקבוצות האלה

הוא אימן את בולטימור של 2000 וזאת היתה קבוצה מעולה

יכול להיות שהם יעופו בסיבוב הראשון של הפלייאוף

זה לא קשור העניין הוא שזה לא משנה את מי ניצחת עד עכשיו . לפעמים קבוצות מתחברות והשלם הוא יותר מסך חלקיו אני חושב שזה קורה לג'טס,הם מתחברים ויהיה קשה מאד לנצח אותם כמו כן הג'טס מתבססים על פוטבול שתמיד מצליח בפלייאוף, הם עוצרים את הריצה ורצים מצוין עם הפוטבול , זה המתכון לנצח בפלייאוף כל אלופות השנים האחרונות עשו את זה על הג'יאנטס מיותר לדבר הקולטס עשו את הפלייאוף ראן לסופרבול רק אחרי שהצליחו לעצור את הריצה עם שובו של בוב סנדרס מפציעה והפריצה של עדאי פיטסבורג במשך שנים מצוינים נגד הריצה ורצים בין הטובים בליגה וזה לא היה שונה כשהם לקחו את הסופרבול

זה כבר נשמע יותר הגיוני

נכון שהם עוצרים את הריצה כל העונה אבל שוב - הייתי רוצה לראות אותם מצליחים לעצור קבוצת ריצה מובהקת כמו טנסי לפני שאני מתחיל לחגוג. סה"כ לרוב הקבוצות שהם ניצחו לא היה משחק ריצה מי יודע מה. אם נעבור שוב על הרשימה אז מיאמי במחזור הראשון רוני בראון לא היה ממש כשיר, אני לא זוכר מה היה נגד ניו אנגלנד במחזור השני מבחינת ריצה, בהפסד לסן דייגו נדמה לי שלדייניאן לא שיחק, באריזונה זה היה שוטאאוט ורק מסרו, לסינסי אין משחק ריצה, על אוקלנד אין מה לדבר, נגד קנזס סיטי לארי ג'ונסון לא שיחק, באפאלו זו קבוצה שדווקא מנסה לרוץ אבל מרשון לינץ לא עושה יותר מ3.5 יארד לקארי - בכל זאת - הם לא הצליחו לרוץ שזה יפה ונגד סנט לואיס סטיבן ג'קסון לא שיחק. אז אני שוב - הייתי רוצה לתת קרדיט לג'טס אבל כשאני מסתכל על הלוח אני ממש לא בטוח שהג'טס באמת כ"כ טובים. אני מת לראות אותם נגד טנסי או פיטסבורג.

בינתיים מי שנראים הטים טו ביט הם... הג'איינטס

הם מזכירים את הפטריוטס של השנה שעברה - מנצחים על סקור גבוה, מנצחים על סקור נמוך, עושים את מה שצריך כדי לנצח. יש להם ת'אנדר אנד לייטנינג משובח בריצה ואיליי משחק עם המון ביטחון. הוא אולי עדיין עושה שטויות, אבל הוא קוורטרבק אחר לחלוטין. לגבי הג'טס - באמת שאי אפשר לדעת, הסיכוי שלהם הוא הסיכוי שיש לקרוליינה או לטמפה ביי. אבל לג'טס יש כמה מגבלות. אחת - אני באמת לא סומך על פארב בפלייאוף, ושניה - אני ממש לא סומך על מנג'יני בפלייאוף. מצד שני, דברים מוזרים מאלה קרו. ולגבי "אף אחד לא האמין שהג'איינטס יקחו" - כאן אני חייב לצאת להגנת צפריר, שבאותו פוסט על בפאלו אמר לדני שהכי חשוב זה להיכנס לפלייאוף ומשם - אלוהים גדול.

זה כבר נשמע יותר הגיוני

נכון שהם עוצרים את הריצה כל העונה אבל שוב - הייתי רוצה לראות אותם מצליחים לעצור קבוצת ריצה מובהקת כמו טנסי לפני שאני מתחיל לחגוג. סה"כ לרוב הקבוצות שהם ניצחו לא היה משחק ריצה מי יודע מה. אם נעבור שוב על הרשימה אז מיאמי במחזור הראשון רוני בראון לא היה ממש כשיר, אני לא זוכר מה היה נגד ניו אנגלנד במחזור השני מבחינת ריצה, בהפסד לסן דייגו נדמה לי שלדייניאן לא שיחק, באריזונה זה היה שוטאאוט ורק מסרו, לסינסי אין משחק ריצה, על אוקלנד אין מה לדבר, נגד קנזס סיטי לארי ג'ונסון לא שיחק, באפאלו זו קבוצה שדווקא מנסה לרוץ אבל מרשון לינץ לא עושה יותר מ3.5 יארד לקארי - בכל זאת - הם לא הצליחו לרוץ שזה יפה ונגד סנט לואיס סטיבן ג'קסון לא שיחק. אז אני שוב - הייתי רוצה לתת קרדיט לג'טס אבל כשאני מסתכל על הלוח אני ממש לא בטוח שהג'טס באמת כ"כ טובים. אני מת לראות אותם נגד טנסי או פיטסבורג.

הלוח הוא פיקציה. אני לא חושב שיש מישהו עם לוח משחקים קשה באמת העונה

כי יש מלא קבוצות מסריחות. גם ה-NFC מזרח המהולל לא משהו, מסתבר שרק הג'איינטס באמת טובים שם. אל תסיק מהלוח, אבל אתה צודק - כן צריך להסיק מהמשחק נגד טנסי, זה יהיה משחק אש ומבחן גדול.

בינתיים מי שנראים הטים טו ביט הם... הג'איינטס

הם מזכירים את הפטריוטס של השנה שעברה - מנצחים על סקור גבוה, מנצחים על סקור נמוך, עושים את מה שצריך כדי לנצח. יש להם ת'אנדר אנד לייטנינג משובח בריצה ואיליי משחק עם המון ביטחון. הוא אולי עדיין עושה שטויות, אבל הוא קוורטרבק אחר לחלוטין. לגבי הג'טס - באמת שאי אפשר לדעת, הסיכוי שלהם הוא הסיכוי שיש לקרוליינה או לטמפה ביי. אבל לג'טס יש כמה מגבלות. אחת - אני באמת לא סומך על פארב בפלייאוף, ושניה - אני ממש לא סומך על מנג'יני בפלייאוף. מצד שני, דברים מוזרים מאלה קרו. ולגבי "אף אחד לא האמין שהג'איינטס יקחו" - כאן אני חייב לצאת להגנת צפריר, שבאותו פוסט על בפאלו אמר לדני שהכי חשוב זה להיכנס לפלייאוף ומשם - אלוהים גדול.

אלוהים גדול אלוהים גדול, אבל אפילו צפריר לא האמין שהג'איינטס ייקחו

ולא משנה מה הוא יגיד היום. והג'איינטס מזכירים לי דווקא את הפטריוטס של 2005, אחרי האליפות השניה. הם נראים בשלים, הם נראים מאוחדים ונראים כאילו שום דבר לא יעצור אותם.

אני לא מסכים אתך. צפריר אמר לכל אורך הדרך שהם יכולים לקחת

בעיקר לאחר המשחק בבפאלו. יש הרבה שטויות וטראש טוק שהוא מקשקש, אבל אי אפשר לקחת לו את הקרדיט על זה. אין לי כוח לחפש את השרשור המקורי, אבל הדברים נאמרו בצורה ברורה.
עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר