, , , , , ,

נראה לי מוזר שקלי המציא את הנו-האדל

כי הרי ככה הרבה פעמים משחקים בתיכון ובשכונה. הק"ב קובע. מה קלי היה הראשון שעשה את זה אחרי 100 שנות פוטבול בארה"ב?

זה מה שנהוג להגיד היסטורית

קשה לי להגיד לך כמה מזה זה אמת

הוא ניסה קצת לרדת על ברט פארב אבל לא הצליח לו

העיקר שסתמתי לכולם את הפיות כשעמדתי מאחורי פארב ברגעים הקשים של אוקלנד וקנזס סיטי ועכשיו הניו יורק ג'טס ואוהדיה קוצרים את הפירות ביום ראשון פארב ינצח את טנסי בחוץ , הג'יאנטס ישחטו את אריזונה 50-21 והתקשורת תתפוצץ מסיפורים על ה"סאבווי סופרבול"

ברדיו פה מדברים כל הזמן על מה יקרה אם

גם הג'טס וגם הג'יאנטס יגיעו למצב של לארח את גמר הקונפרנס... לפי חוקי הליגה שני המשחקים צריכים להיות בק טו בק ביום ראשון, מה שאומר הצגה כפולה בג'יאנטס סטדיום. עושים מזה צחוק אבל בינתיים אף אחד לא נתן תשובה אמיתית איך יפתרו את הבעיה הזאת.

אתם באמת משווים את ג'ים קלי לדונובן מקנאב?

קלי לקח קבוצה מוגבלת 4 פעמים לסופרבול, מקנאב לקח רק פעם אחת. קלי המציא את הנו-האדל, את מה מקנאב המציא, את ה-6 מינט דריל?

4 קבוצות מוגבלות ???

הצחקת אותי. הבילס של אותם שנים היו קבוצה נ-ה-ד-ר-ת

שמע תסתכל על המספרים שלו

ווסטברוק בעיניי יכנס להיכל אם יתן עוד 2-3 עונות כאלה. וכן בעיניי ווסטברוק יותר ראוי להיכל מאשר מקדאק.

ווסטברוק שחקן מאוד מיוחד - אני מסכים

אבל הוא לא נשאר בריא ומשחק עונה כן עונה לא פלוס הקבוצה שלו לא מגיעה ליותר מידי הישגים. בנוסף - הוא שחקן כשכאתה נותן לו את הכדור 20 פעם במשחק הוא נפצע על בליינד.

לווסטברוק יש טבעת? היכל אלק

שמע תסתכל על המספרים שלו

ווסטברוק בעיניי יכנס להיכל אם יתן עוד 2-3 עונות כאלה. וכן בעיניי ווסטברוק יותר ראוי להיכל מאשר מקדאק.

ברוס סמית', קורנליוס בנט בהגנה, אנדרה ריד, ג'יימס לופטון, ת'רמן תומאס בהתקפה

ממש לא קבוצה מוגבלת.

בסדר, אני אקח חזרה את המוגבלות

אבל עדיין, ארבעה סופרבולים. ובאותם שנים, ה-NFC שלט ברמה והיה ליגה טובה בהרבה.

שמע תסתכל על המספרים שלו

מספרים שמספרים. ווסטברוק רחוק שנות אור מהיכל תהילה.

אני לא רואה את הג'טס מגיעים כ"כ רחוק - קשה לי להאמין

הג'טס פשוט לא ניצחו עד עכשיו אף קבוצה ממש טובה

שבוע 1 - ניצחו את מיאמי, לא חוכמה גדולה שבוע 2- הפסידו לניו אנגלנד שבוע 3- הובסו בסן דייגו שבוע 4- זיינו את אריזונה במשחק מטורף בלי הגנה שבוע 5 - ביי שבוע 6 - ניצחו את סינסי - לא מאריות הליגה שבוע 7 - הפסידו לאוקלנד. שוד איי סיי מור? שבוע 8 - בקושי ניצחו את KC - קבוצה עם ניצחון בודד העונה שבוע 9 - ניצחו את באפאלו - אוקיי, דיביז'ן רייבל, אבל הבילס מסריחים לדעתי. שבוע 10 - ניצחו את סנט לואיס - האסלט, לא האסלט - אפסים נשארים אפסים שבוע 11 - ניצחו את הפטריוטס בחוץ - כבוד. זה המשחק היחיד שאולי אפשר לבנות עליו משהו וגם כן צריך לזכור שהפטריוטס לא מה שהיו פעם. אני לא מבין כ"כ מה ההייפ על הג'טס. אנשים כבר לא מסתכלים נגד מי הם שיחקו?

אבל איזה 4 עונות

הוא שלט בליגה בערך כמו שפדרו שלט מ 99 ל 2001 (מי היה מאמין שאני אשתמש דווקא בהשוואה הזאת). כולם ידעו מה טרל דיוויס היה עומד לעשות (פיץ' לריצה מצד שמאל) ואף אחד לא הצליח לעצור את זה. עזר להביא לאלווי אליפות, עזר לשבור את ההגמוניה של ה NFC, מעל 2000 יארד, MVP של הליגה ושל הסופרבול. והכי חשוב כאמור, בניגוד למקנאב למשל הוא כן ניצל את הפוטנציאל שלו ל 2 טבעות אליפות ו 3 שנים של קבוצה שהיו הכי דומיננטיות בליגה (עד שהגיעה השושלת שלכם). אגב, הוא שיחק קצת יותר מ 4 שנים, והגיע קרוב ל 10,000 יארד. ויש כבר בהול איזה ראנינג-בק שלא סיים 7 שנים בליגה אבל נכנס כי היה בקבוצה אלופה ענקית

אם טומלינסון היה פורש עכשיו הוא היה HOF? יש סיכוי לא רע. והוא לא לקח אליפויות.

שבוע 1 - ניצחו את מיאמי, לא חוכמה גדולה שבוע 2- הפסידו לניו אנגלנד שבוע 3- הובסו בסן דייגו שבוע 4- זיינו את אריזונה במשחק מטורף בלי הגנה שבוע 5 - ביי שבוע 6 - ניצחו את סינסי - לא מאריות הליגה שבוע 7 - הפסידו לאוקלנד. שוד איי סיי מור? שבוע 8 - בקושי ניצחו את KC - קבוצה עם ניצחון בודד העונה שבוע 9 - ניצחו את באפאלו - אוקיי, דיביז'ן רייבל, אבל הבילס מסריחים לדעתי. שבוע 10 - ניצחו את סנט לואיס - האסלט, לא האסלט - אפסים נשארים אפסים שבוע 11 - ניצחו את הפטריוטס בחוץ - כבוד. זה המשחק היחיד שאולי אפשר לבנות עליו משהו וגם כן צריך לזכור שהפטריוטס לא מה שהיו פעם. אני לא מבין כ"כ מה ההייפ על הג'טס. אנשים כבר לא מסתכלים נגד מי הם שיחקו?

בכל מקרה, אני לא רואה מצב שבו הם מארחים את גמר הקונפרנס

זה יהיה או טנסי או פיטסבורג, לדעתי.

לא שקשה, אי אפשר להתווכח עם זה שהוא אידיוט.

אני לא גר בפילדלפיה ואני חושב שהוא אידיוט. הקטע עם התגובה שלו לגבי הפלייאוף והסופרבול (שלא קיבל מספיק הד), בכלל הוציא אותו פקק. מה הוא חשב, שיש 2 אלופות במקרה של תיקו בסופרבול? אם אוהד ממוצע יודע את מדיניות התיקו, היית מצפה משחקן מקצוען ועל אחת כמה וכמה ק"ב, לדעת את זה.

ברור שהוא אדיוט. לא ראית את הפרצוף שלו ביום ראשון כשהוא הבין שהוא נתן

ליריבים שלו הזדמנות לצח את המשחק? זה פרצוף של "דוופ".

כל אלה אם היו הולכים לכלא לשנתיים לא היו מוצאים בה מקום כשהיו משתחררים

איך השחיל לך שמה את דלהום

איך שדלהום נראה בשבועיים האחרונים

מייקל ויק כבר עדיף עליו

סינסינטי של בומר אסייסון השתמשו בנו-האדל קצת קודם

אבל בפאלו היתה הראשונה שהריצה נו-האדל בקטעים ארוכים של המישחק

כמובן שהכירו את ההתקפה גם וולש לא המציא את הווסט-קוסט משום מקום

ההבדל הוא ביישום של זה. לא זוכרים את זה היום אבל קלי לא רצה להגיע לבפאלו ואז הוא היתנה את ההגעה שלו לשם בזה שיתנו לו להריץ את מהלכי ההתקפה בנו-האדל. למעשה, הוא היה בטוח שמארב לוי לא יוותר על השליטה ואז יעשו עליו טרייד. במקום זה בפאלו שרצו אותו מאד אמרו - בוא ניתן לך לנסות. ואז בפאלו התחילה להריץ את התקפת הנו-האדל בחלקים גדולים של המשחק ולהתיש את היריבות, וההמשך ידוע. זה הכניס למודעות את היתרונות הגדולים של ההתקפה הזאת במקצוענים ומאז קבוצות משתמשות בה באופן קבוע, ורק על שינוי תפיסתי כזה היה מגיע לו להיכנס. אגב, מעניין שמתוך השלישיה הגדולה של 1983, 2 בכלל לא רצו לשחק בקבוצה שבה נבחרו ורק מארינו הלך לדגים בלי בעיות.

אז בוא נראה מה הג'יאנטס עשו בשנה שעברה עד אותו זמן בדיוק

שבוע 1 - הפסידו לדאלאס שבוע 2 - הובסו בגרין ביי שבוע 3 - ניצחו את וושינגטון שבוע 4 - ניצחו את האיגלס שבוע 5 - ניצחו את הג'טס שבוע 6 -ניצחו את אטלנטה שבוע 7 - ניצחו את הניינרס שבוע 8 - ניצחו את מיאמי שבוע 10 - הפסידו לדאלאס כולנו יודעים שהג'טס,אטלנטה,ניינרס ומיאמי היו קבוצות גרועות בשנה שעברה והאיגלס ו-וושינגטון קבוצות בינונית אז בתום 10 שבועות גם הג'יאנטס היו במאזן 7-3 כאשר הם לא באמת ניצחו קבוצה טובה ואנחנו זוכרים איך זה הסתיים
עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר