, , , , , ,

אולי כי הוא זבל של שחקן?

רקס גרוסמן,ראיין פיצפטריק,שון היל,סנקה וואלאס,סייג' רונזפלד,בראד ג'ונסון,הדטרויט ליונס

בראיין גריסי,טיילר תיגפן,ברודי קרויל,גאס פרוט,ג'ייק דלהום,מרק בולג'ר יש מקום למייק ויק בליגה הזאת אם תרצה או לא

נכון, זה מה שזוכרים. החיים קשים

לא יודע, בעיני הוא מאוד גבולי. אני מעריך שבכל זאת הוא יכנס כמו שג'ים קלי ניכנס. בכל מיקרה, מעניין מה חושבים עליו אוהדי פילדלפיה - מעריכים אותו על מה שהוא כן השיג או שמאשימים אותו על מה שהוא לא השיג?

ברגע שמקנאב יעזוב את פילדלפיה הוא לא יזכר לטובה

חושבים שהוא די אידיוט קשה להתווכח עם זה

אתם באמת משווים את ג'ים קלי לדונובן מקנאב?

קלי לקח קבוצה מוגבלת 4 פעמים לסופרבול, מקנאב לקח רק פעם אחת. קלי המציא את הנו-האדל, את מה מקנאב המציא, את ה-6 מינט דריל?

קבוצה מוגבלת לא מגיעה ארבע פעמים רצוף לסופרבול

תורמאן תומאס הוא הול אופ פיים? היו להם רסיברים טובים מאד לבאפלו היו הרבה שחקני הגנה מצוינים ומאמן טוב זה לא מפחית ממה שקלי עשה אבל באפלו הייתה קבוצה טובה מאד שיקאגו שהגיעה במקרה לסופרבול היא קבוצה מוגבלת

ברוס סמית', קורנליוס בנט בהגנה, אנדרה ריד, ג'יימס לופטון, ת'רמן תומאס בהתקפה

ממש לא קבוצה מוגבלת.
מנהל הפורום
10,000+

אוקיי, זו התשובה הראלית היחידה שאני שומע בינתיים

אני נוטה להסכים איתך. הוא קווטרבק טוב כשהוא לא פצוע אבל אין לו הישגים אישיים יוצאי דופן. עם זאת, יכולות להיות לו עוד 5-6 שנים בקנה ואם הוא יוביל קבוצה לסופרבול זה עוד יכול להשתנות.

כרגע יש שלושה ק"ב פעילים בלבד שמגיע להם להיות בהיכל התהילה

ושלושתם נמצאים בתוך עשרת הגדולים אי פעם אם וורנר יקבל עוד MVP(מתוך ברירת מחדל כי אף שחקן התקפה לא נותן עונת MVP השנה) גם הוא יכנס

אתם באמת משווים את ג'ים קלי לדונובן מקנאב?

קלי לקח קבוצה מוגבלת 4 פעמים לסופרבול, מקנאב לקח רק פעם אחת. קלי המציא את הנו-האדל, את מה מקנאב המציא, את ה-6 מינט דריל?

נראה לי מוזר שקלי המציא את הנו-האדל

כי הרי ככה הרבה פעמים משחקים בתיכון ובשכונה. הק"ב קובע. מה קלי היה הראשון שעשה את זה אחרי 100 שנות פוטבול בארה"ב?

כרגע יש שלושה ק"ב פעילים בלבד שמגיע להם להיות בהיכל התהילה

ושלושתם נמצאים בתוך עשרת הגדולים אי פעם אם וורנר יקבל עוד MVP(מתוך ברירת מחדל כי אף שחקן התקפה לא נותן עונת MVP השנה) גם הוא יכנס

אתה בטח מתכוון לבריידי ופייטון, אבל מי השלישי?

אתה באמת חושב שקייל אורטון הוא בין 10 הטובים אי פעם?

מאט קאסל

טארוואריס ג'קסון

הוא שווה היכל בדיוק כמו שריאן ליף שווה היכל

בכל מקרה שתי היחידים שכרגע שווים היכל באיגלס זה ווסטברוק ודוקינס ואולי אולי גם ג'ון רניין מקדאק לא שווה היכל נקודה. הוא צריך טבעת מה שאין לו וגם תואר MVP אין לו...אז את ההיכל הוא יראה בטיולים וכאלה אם יקנה כרטיס אחרת הוא לא בפנים.

לווסטברוק יש טבעת? היכל אלק

טארוואריס ג'קסון

הוא ניסה קצת לרדת על ברט פארב אבל לא הצליח לו

העיקר שסתמתי לכולם את הפיות כשעמדתי מאחורי פארב ברגעים הקשים של אוקלנד וקנזס סיטי ועכשיו הניו יורק ג'טס ואוהדיה קוצרים את הפירות ביום ראשון פארב ינצח את טנסי בחוץ , הג'יאנטס ישחטו את אריזונה 50-21 והתקשורת תתפוצץ מסיפורים על ה"סאבווי סופרבול"

רקס גרוסמן,ראיין פיצפטריק,שון היל,סנקה וואלאס,סייג' רונזפלד,בראד ג'ונסון,הדטרויט ליונס

בראיין גריסי,טיילר תיגפן,ברודי קרויל,גאס פרוט,ג'ייק דלהום,מרק בולג'ר יש מקום למייק ויק בליגה הזאת אם תרצה או לא

כל אלה אם היו הולכים לכלא לשנתיים לא היו מוצאים בה מקום כשהיו משתחררים

זה מה שנהוג להגיד היסטורית

קשה לי להגיד לך כמה מזה זה אמת

סינסינטי של בומר אסייסון השתמשו בנו-האדל קצת קודם

אבל בפאלו היתה הראשונה שהריצה נו-האדל בקטעים ארוכים של המישחק
מנהל הפורום
10,000+

ברדיו פה מדברים כל הזמן על מה יקרה אם

גם הג'טס וגם הג'יאנטס יגיעו למצב של לארח את גמר הקונפרנס... לפי חוקי הליגה שני המשחקים צריכים להיות בק טו בק ביום ראשון, מה שאומר הצגה כפולה בג'יאנטס סטדיום. עושים מזה צחוק אבל בינתיים אף אחד לא נתן תשובה אמיתית איך יפתרו את הבעיה הזאת.

אני לא רואה את הג'טס מגיעים כ"כ רחוק - קשה לי להאמין

ברגע שמקנאב יעזוב את פילדלפיה הוא לא יזכר לטובה

חושבים שהוא די אידיוט קשה להתווכח עם זה

לא שקשה, אי אפשר להתווכח עם זה שהוא אידיוט.

אני לא גר בפילדלפיה ואני חושב שהוא אידיוט. הקטע עם התגובה שלו לגבי הפלייאוף והסופרבול (שלא קיבל מספיק הד), בכלל הוציא אותו פקק. מה הוא חשב, שיש 2 אלופות במקרה של תיקו בסופרבול? אם אוהד ממוצע יודע את מדיניות התיקו, היית מצפה משחקן מקצוען ועל אחת כמה וכמה ק"ב, לדעת את זה.
עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר