, , , , ...

איכשהו תיארתי לעצמי שההקאה תהיה המדד שלך

אני חושב שצריך לשאול את TO

הוא בטוח יתן דיעה מגובשת,ענינית ואוביקטיבית

בסוף הוא ייכנס והוא יבקש ש-TO יציג אותו

שמע, האיש הביא אותם ארבע פעמים לגמר ה-NFC, מתוכן פעם אחת לסופרבול

ועוד פעם אחת לפלייאוף, בעונות המלאות שלו הוא העמיד מספרים יפים מאוד, אם כי אין לו עונת 4,000 יארד. אני חושב שהוא צריך להיכנס.

על פניו לא נראה לי שזה מספיק אם כי צריך לבדוק את ההישגים של אלה שכן שם בהשואה

בסופו של דבר מה שיזכרו ממקנאב של פילדלפיה (למרות שהוא שחקן טוב מאוד) זה את זה שהוא לא זכה בסופרבול אלא הקיא שם ואת זה שאיתו פילי הגיעה לבאר כמה פעמים ולא שתתה. וגם את זה שהוא תמיד נפצע יזכרו. נראה שהם היו מסוגלים לעשות טיפה יותר ולא עשו.

לפחות פעם אחת - בגמר ה NFC של 2002 נגד טמפה - זה לא היה באשמתו

בסטטיסטיקה של המישחק רשום שהוא נחטף 3 פעמים, רק שכל מי שראה את המישחק יודע שכל החטיפות היו 100% באשמת הרסיברים שלו (ג'יימס ת'ראש פעמיים ופינקסטון) וזה חוץ מכל הכדורים ששלושת הליצנים (פרדי מיטשל היה השלישי) האלו השמיטו.
מנהל הפורום
10,000+

מקנאב, שווה היכל או לא?

הוא שווה היכל בדיוק כמו שריאן ליף שווה היכל

בכל מקרה שתי היחידים שכרגע שווים היכל באיגלס זה ווסטברוק ודוקינס ואולי אולי גם ג'ון רניין מקדאק לא שווה היכל נקודה. הוא צריך טבעת מה שאין לו וגם תואר MVP אין לו...אז את ההיכל הוא יראה בטיולים וכאלה אם יקנה כרטיס אחרת הוא לא בפנים.

בסטטיסטיקה של המישחק רשום שהוא נחטף 3 פעמים, רק שכל מי שראה את המישחק יודע שכל החטיפות היו 100% באשמת הרסיברים שלו (ג'יימס ת'ראש פעמיים ופינקסטון) וזה חוץ מכל הכדורים ששלושת הליצנים (פרדי מיטשל היה השלישי) האלו השמיטו.

זה נכון אבל מה בסוף זוכרים? זוכרים שחקן טוב שלא הצליח להוביל קבוצות מאוד מוכשרות

ליותר מאשר סופרבול אחד וגם בו הוא הפסיד (לא חשוב אשמת מי זה). אני בטוח שגם לא כל הסופרבולים שהבילס הפסידו היו באשמת הק"ב שלהם (הוא אול אוף פיימר דרך אגב?) זה לא צודק, וזה מעצבן ולא פייר אבל בסוף מה זוכרים? זוכרים שבראד ג'ונסון לקח סופרבול. שטרנט דילפר לקח סופרבול. שדונובן מקנאב הקיא בסופרבול. בעסה אבל זה ככה. במקרה של מקנאב כמו שאמרתי קודם - פשוט לא נראה לי שהמספרים שלו וההישגים שלו יספיקו.

ג'ים קלי- HOF מהשניה הראשונה שהיה יכול להיכנס

הפינקסטון ופרדי "העדין" מיטשל הם סיבה טובה להגיע ל HOF

איזה צוות רסיברים מדהים היה לו. האמת שגם העובדה שהוא משחק מתחת לאנדי ריד עומדת לזכותו. אחד ממנהלי המשחק הגרועים שיש. איזה אפס שמן ומגעיל, איך הוא לא בוגר נוטרדאם לא ברור לי זה תפור עליו. אבל בשורה התחתונה מקנאב לא יגיע להול, הוא פשוט לא עשה מספיק. מה שמעלה את השאלה היותר גדולה : מה תהיה התגובה של האוהדים בפילי כאשר יוסיפו את השם שלו לקיר באצטדיון

זה נכון אבל מה בסוף זוכרים? זוכרים שחקן טוב שלא הצליח להוביל קבוצות מאוד מוכשרות

ליותר מאשר סופרבול אחד וגם בו הוא הפסיד (לא חשוב אשמת מי זה). אני בטוח שגם לא כל הסופרבולים שהבילס הפסידו היו באשמת הק"ב שלהם (הוא אול אוף פיימר דרך אגב?) זה לא צודק, וזה מעצבן ולא פייר אבל בסוף מה זוכרים? זוכרים שבראד ג'ונסון לקח סופרבול. שטרנט דילפר לקח סופרבול. שדונובן מקנאב הקיא בסופרבול. בעסה אבל זה ככה. במקרה של מקנאב כמו שאמרתי קודם - פשוט לא נראה לי שהמספרים שלו וההישגים שלו יספיקו.

ג'ים קלי? בטח HOF, משנת 2002 בנסיון הראשון

הוא שווה היכל בדיוק כמו שריאן ליף שווה היכל

בכל מקרה שתי היחידים שכרגע שווים היכל באיגלס זה ווסטברוק ודוקינס ואולי אולי גם ג'ון רניין מקדאק לא שווה היכל נקודה. הוא צריך טבעת מה שאין לו וגם תואר MVP אין לו...אז את ההיכל הוא יראה בטיולים וכאלה אם יקנה כרטיס אחרת הוא לא בפנים.

לא ניסחפנו קצת?

מנהל הפורום
10,000+

נכון, זה מה שזוכרים. החיים קשים

לא יודע, בעיני הוא מאוד גבולי. אני מעריך שבכל זאת הוא יכנס כמו שג'ים קלי ניכנס. בכל מיקרה, מעניין מה חושבים עליו אוהדי פילדלפיה - מעריכים אותו על מה שהוא כן השיג או שמאשימים אותו על מה שהוא לא השיג?
מנהל הפורום
10,000+

צחוק צחוק, אם הכל הולך כמתוכנן הוא משתחרר ביולי

מישהו רוצה להתערב שהוא ישחק שוב בNFL?

למה שלא ישחק? הוא שילם את החוב שלו לחברה

ואין שום בעייה אנשים שפשעו פשעים הרבה יותר חמורים ממה שהוא עשה השתחררו מהכלא וחזרו לתפקד חיים נורמליים ברגע שהוא סיים את העונש שלו אני לא רואה שום בעייה איתו מה יותר גרוע , לרצוח כלבים או לאנוס ילדה בת 7? אתם יודעים כמה אנסים ופדופילים מורשעים מסתובבים חופשי בארה"ב(ובכל העולם) אחרי שהורשעו וישבו בכלא? אם הם יכולים לעבוד במקצוע שלהם ולחיות חיים נורמליים גם מייק ויק יכול

למה טרל דייויס כן ומקנאב לא? אני לא זוכר שחקן שנכנס להיכל התהילה בזכות ארבע עונות

אבל איזה 4 עונות

הוא שלט בליגה בערך כמו שפדרו שלט מ 99 ל 2001 (מי היה מאמין שאני אשתמש דווקא בהשוואה הזאת). כולם ידעו מה טרל דיוויס היה עומד לעשות (פיץ' לריצה מצד שמאל) ואף אחד לא הצליח לעצור את זה. עזר להביא לאלווי אליפות, עזר לשבור את ההגמוניה של ה NFC, מעל 2000 יארד, MVP של הליגה ושל הסופרבול. והכי חשוב כאמור, בניגוד למקנאב למשל הוא כן ניצל את הפוטנציאל שלו ל 2 טבעות אליפות ו 3 שנים של קבוצה שהיו הכי דומיננטיות בליגה (עד שהגיעה השושלת שלכם). אגב, הוא שיחק קצת יותר מ 4 שנים, והגיע קרוב ל 10,000 יארד. ויש כבר בהול איזה ראנינג-בק שלא סיים 7 שנים בליגה אבל נכנס כי היה בקבוצה אלופה ענקית

למה שלא ישחק? הוא שילם את החוב שלו לחברה

ואין שום בעייה אנשים שפשעו פשעים הרבה יותר חמורים ממה שהוא עשה השתחררו מהכלא וחזרו לתפקד חיים נורמליים ברגע שהוא סיים את העונש שלו אני לא רואה שום בעייה איתו מה יותר גרוע , לרצוח כלבים או לאנוס ילדה בת 7? אתם יודעים כמה אנסים ופדופילים מורשעים מסתובבים חופשי בארה"ב(ובכל העולם) אחרי שהורשעו וישבו בכלא? אם הם יכולים לעבוד במקצוע שלהם ולחיות חיים נורמליים גם מייק ויק יכול

אולי כי הוא זבל של שחקן?

ג'ים קלי? בטח HOF, משנת 2002 בנסיון הראשון

אתם באמת משווים את ג'ים קלי לדונובן מקנאב?

קלי לקח קבוצה מוגבלת 4 פעמים לסופרבול, מקנאב לקח רק פעם אחת. קלי המציא את הנו-האדל, את מה מקנאב המציא, את ה-6 מינט דריל?
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר