... , , , ,

זה נשמע כמו בכיינות כשאתה אומר את זה אחרי הפסד של הפאטס בהארכה

למה בכיינות? שאתה אומר "בכיינות" אתה סותם פה לאנשים

אני ראיתי את המשחק (לא יודע אם ראית) ואחרי הדרייב המשווה והג'טס שהוציאו אותם כבר מהמקלחות יש סיכוי יותר מסביר שאם הפטס היו זוכים בעץ או פלי הן היו מנצחים ואז כל ההרים שנכתבו פה היו מיותרים.

למה בכיינות? כי הפטס לקחו אליפות ב-2001 בדיוק כי הם זכו בהטלת מטבע בהארכה

בטאק גיים המפורסם. אתה לא יכול לבכות על זה עכשיו

אפשר לבכות על הכל ובכל זמן - אחרת מה הטעם?

זו כבר פרשנות. האיש היה היחיד שניתח אחד לאחד את מה שיהיה בפלייאוף

אני יוצא גאון מהתרד' הזה , תשים איזה טאג למעלה

ואל תחשוב אפילו להתקרב ל 1500 תרד'ים אחרים שדיברתי בהם שטויות שלא קשורות למציאות אולי יעבור פה איזה מישהו מ ESPN ויחתים אותי במקום מריל הודג'

אפשר לבכות על הכל ובכל זמן - אחרת מה הטעם?

אל תהיה לי אוהד קולטס..

אז בוא נשאל את האיש עצמו - באמת האמנת שהג'איינטס יכולים לקחת?

כי לי זה נראה שבעיקר רצית לעצבן את כולנו ולהיות בעד הנגד בהרגלך

אני מאמין שב NFL בכל שנה כל קבוצה יכולה לקחת ברגע שמגיעים לפלייאוף

אין פה סדרת פלייאוף , זה משחק אחד , כל קבוצה יכולה לתפוס יום רע,כל שחקן יכול לתפוס יום קריירה והכל אפשרי אם היית שואל אותי באחוזים הייתי נותן לג'יאנטס לא יותר מ 20% אבל הג'יאנטס ניצחו בצורה שבה אני אומר כל פעם מחדש שכך בנוי הפוטבול וכל מנצחים , DL ו OL וזה שראיתי שהפאס ראש של הג'יאנטס יהיה גורם מרכזי בפלייאוף זה בגלל שאני גר בארה"ב ושפשוט ראיתי את הג'יאנטס יותר פעמים מרובכם וידעתי עד כמה ה DL שלהם חזק(רובכם לא ידעתם בכלל מי אלה ג'סטין טאק ופרד רובינס בגלל שלא ראיתם אותם משחקים הרבה) אני לא גאון גדול, ואני מאמין שפוטבול זה משחק פשוט(הסיבה המרכזית שאני שונא את מאנג'יני שמנסה לעשות הכל מסובך) ואני אומר מה שאני רואה

אני יוצא גאון מהתרד' הזה , תשים איזה טאג למעלה

ואל תחשוב אפילו להתקרב ל 1500 תרד'ים אחרים שדיברתי בהם שטויות שלא קשורות למציאות אולי יעבור פה איזה מישהו מ ESPN ויחתים אותי במקום מריל הודג'

אז בוא נשאל את האיש עצמו - באמת האמנת שהג'איינטס יכולים לקחת?

כי לי זה נראה שבעיקר רצית לעצבן את כולנו ולהיות בעד הנגד בהרגלך

למה בכיינות? שאתה אומר "בכיינות" אתה סותם פה לאנשים

אני ראיתי את המשחק (לא יודע אם ראית) ואחרי הדרייב המשווה והג'טס שהוציאו אותם כבר מהמקלחות יש סיכוי יותר מסביר שאם הפטס היו זוכים בעץ או פלי הן היו מנצחים ואז כל ההרים שנכתבו פה היו מיותרים.

ואם דסטין קלר תופס מסירה פשוטה באנדזון ברבע הראשון המשחק גמור

וכמו שראית לקלר יש חתיכת ידיים אז אם ואם ואם מה שחשוב זה התוצאה הסופית

למה שלא ישחק? הוא שילם את החוב שלו לחברה

ואין שום בעייה אנשים שפשעו פשעים הרבה יותר חמורים ממה שהוא עשה השתחררו מהכלא וחזרו לתפקד חיים נורמליים ברגע שהוא סיים את העונש שלו אני לא רואה שום בעייה איתו מה יותר גרוע , לרצוח כלבים או לאנוס ילדה בת 7? אתם יודעים כמה אנסים ופדופילים מורשעים מסתובבים חופשי בארה"ב(ובכל העולם) אחרי שהורשעו וישבו בכלא? אם הם יכולים לעבוד במקצוע שלהם ולחיות חיים נורמליים גם מייק ויק יכול

צודק

אתה לגמריי דודק דיי צריך להניח לו לנפשוהוא הבין ועשה כבר תרגום של דבריו להתנהגות מה גם שה מתכון להצלחה תלוי בו

לא היית אומרת את זה אם היית רואה מה הוא עשה.

ואת זה עוד אמרתי על מה שהיה על המגרש
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר