כן ולא

בארצות הברית משחקים בלי קהל זה משהו שלא מבוצע בכלל, באירופה זה כן קיים (למשל באנגליה קבוצת חוץ לא מקבלת כרטיסים) כדי להתמודד עם האלימות, שהיא כמובן אחרת לגמרי באירופה. אבל אין ספק שהבני זונות המטומטמים יצאו בני זונות מפגרים. ומה שהכי מטומטם פה זה הסבירות הגבוהה שמתישהו מישהו מירושליים יעשה איזו שטות, ואז יש כבר תקדים .....

תקדים? מה הקשר בין תקדימים לבין הדיינים של ליגות הספורט.

קבוצות שונות מקבלות עונשים שונים על דברים זהים על סמך כמה חזק היו"ר/בעלים באופן קבוע.

אני עם הספורט בישראל גמרתי(לא שהייתי מעורב כל כך לפני זה אבל בכל זאת)

יותר מחמש שנים שנים לא הייתי במדינה הזאת ועכשיו אני נזכר למה אני יודע שזה משפט נדוש וכל אחד אומר את זה ברגעי משבר זה או אחר וזה אפילו נשמע קצת מצחיק לא צריך לתפוס את זה במובן הכוללני של המשפט , כי אני בסך הכל בן אדם קטן שלא משפיע על כלום וכלום לא משפיע עליו זאת ההרגשה האישית שלי ואולי אני מגזים קצת כי זה כל כך כואב לי וזה ממש קרוב לארוע,האמת שכתבתי פוסט הרבה יותר קשה על דברים שהחלטתי אבל לבסוף מחקתי את זה כי יש דברים שאני מעדיף לא לדבר עליהם ונסתפק בזה. אני באופן אישי לא יכול יותר עם מדינה שנותנת לאנשים כמו שוקי קרמר ואבנר קופל הנושאים בה תפקידים שמשפיעים על אלפי בני אדם ומנצלים את הכח שלהם כדי לפגוע באנשים האלה מתוך אינטרס אישי ודבר אחרון , שמישהו פה יעזור לי ויגיד לי איזה עונש קיבלו הקבוצות המעורבות אחרי פרשת המכות המפורסמת בין דטרויט לאינדיאנה , אני יודע על העונשים האישיים שקיבלו השחקנים והאוהדים שהיו מעורבים בארוע החמור הזה, אבל לא מצאתי בשום מקום את העונש לקבוצות,איזה עונש קיבלו הקבוצות ובעלי הקבוצות,מעניין אותי,כמה משחקים בלי קהל קיבלה אינדיאנה?כמה משחקים בלי קהל קיבלה דטרויט? מה היו הקנסות לקבוצות?האם גם שם תובע בית הדין האשים את בעלי הקבוצות שהם מנהיגים חבורת עבריינים?

ככה "מטפלים" בבעייה בישראל

לא מנסים לפתור את הבעייה - רק עושים יחצנות, מראים שכאילו עושים משהו. כשיורים 300 קטיושות ביום על הצפון ומיליון אנשים יושבים במיקלטים אז שולחים כמה חברה ממגלן לכבוש את בינת ג'ובייל כי שם נסראללה נאם פעם כדי להראות שעושים משהו. כשיש סופשבוע עם הרבה תאונות שמים ניידות עם מלכודות מהירות בכביש 1 שזה הכביש הכי בטוח במדינה ואומרים "הינה נילחמים בתאונות דרכים". נגיד שיסגרו את חולון, תיגמר האלימות? wellcome to israel, have a nice day
מנהל הפורום
10,000+

אני מבין את הכאב שלך, אבל בוא לא ניתמם לחלוטין

שכבר היו בעיות עם הקהל הזה לפני כן. חבר שלי, שאמון על כתיבת הספורט בבאר שבע אמר לי שהקהל של חולון השליט טרור בשנה שעברה בליגה הלאומית. אף יד של מאבטח לא התפוצצה, אבל בעיית האהודים היא קונסיסטנטית. אני לא תומך בהחלטה של האיגוד, אבל בו זמנית אני יודע שחייבים לעשות משהו. והנה עוד בעיה- מיקי דורסמן, שאני מוקיר אותו, וכבר לפני שבועיים בחרתי בו כאיש השנה בספורט מבחינתי, מתחיל להרגיש את עמדת הכוח בו הוא נמצא. כל אנשי הכדורסל מתחננים שלא יילך, אז הוא יושב עם היד על הכפתור, וכל הערה שנזרקת לכיוונו, הוא מאיים ללחוץ עליו. גם זה לא לעניין, והוא פוגע באוהדים שלו ובאוהדי כדורסל כמוני. הוא אתמול יצא מהדיון עוד לפני שהתקבל גזר הדין כי קופל עיצבן אותו. ובאשר לדטרויט ואינדיאנה, זאת דוגמא לא טובה- הסיפור שם היה אוהד שקילל (שזה מותר עד כמה שאני זוכר) והשחקנים של אינדי תקפו אותו, לא להיפך. אם האוהדים של אינדיאנה היו מתפרעים וזורקים חזיז שהיה מפרק לאיזה מאבטח שם את היד, אין ספק שאותם אוהדים היו מורחקים לכל החיים, אבל תאמין לי שהליגה היתה קונסת את אינדיאנה בה-מ-ו-ן כסף.

תקדים? מה הקשר בין תקדימים לבין הדיינים של ליגות הספורט.

קבוצות שונות מקבלות עונשים שונים על דברים זהים על סמך כמה חזק היו"ר/בעלים באופן קבוע.

בדיוק. ראה ערך הפועל ת"א

כמה פעמים הם זרקו אמל"ח למגרש ולפחות פעם אחת זה נגמר בפציעה רצינית (ופעם אחת חבל שלא, עם אבוקסיס)? מה הם קיבלו על זה? אבל זו בעיה כלל עולמית, לא ישראלית.

אני חושב שבעיקר הם מחפשים שעיר לעזאזל

להראות שהם עושים משהו. את האוהד שזרק הם לא יכולים לדפוק, לנקוט פעולה אמיתית הם לא יכולים כי הם אימפוטנטים, אז מה נשאר? לדפוק את חולון. דרך אגב, מצחיק, אבל אחרי שנתנו 2 משחקים בלי קהל לבית"ר כולם אמרו שמחליקים להם ולא מטפלים בבעיה כמו שצריך. ועכשיו כשנותנים עונש חמור, כולם קופצים. קצת עקביות היתה נחמדה

למה לא יכולים לדפוק את האוהד?

אפילו מעבר למערכת חוקי המשפט, הרחקה לכל החיים ממגרשי ספורט יכולה להיות נחמדה, וגם תיתן לאוהדים משהו לחשוב עליו.

אני מבין את הכאב שלך, אבל בוא לא ניתמם לחלוטין

שכבר היו בעיות עם הקהל הזה לפני כן. חבר שלי, שאמון על כתיבת הספורט בבאר שבע אמר לי שהקהל של חולון השליט טרור בשנה שעברה בליגה הלאומית. אף יד של מאבטח לא התפוצצה, אבל בעיית האהודים היא קונסיסטנטית. אני לא תומך בהחלטה של האיגוד, אבל בו זמנית אני יודע שחייבים לעשות משהו. והנה עוד בעיה- מיקי דורסמן, שאני מוקיר אותו, וכבר לפני שבועיים בחרתי בו כאיש השנה בספורט מבחינתי, מתחיל להרגיש את עמדת הכוח בו הוא נמצא. כל אנשי הכדורסל מתחננים שלא יילך, אז הוא יושב עם היד על הכפתור, וכל הערה שנזרקת לכיוונו, הוא מאיים ללחוץ עליו. גם זה לא לעניין, והוא פוגע באוהדים שלו ובאוהדי כדורסל כמוני. הוא אתמול יצא מהדיון עוד לפני שהתקבל גזר הדין כי קופל עיצבן אותו. ובאשר לדטרויט ואינדיאנה, זאת דוגמא לא טובה- הסיפור שם היה אוהד שקילל (שזה מותר עד כמה שאני זוכר) והשחקנים של אינדי תקפו אותו, לא להיפך. אם האוהדים של אינדיאנה היו מתפרעים וזורקים חזיז שהיה מפרק לאיזה מאבטח שם את היד, אין ספק שאותם אוהדים היו מורחקים לכל החיים, אבל תאמין לי שהליגה היתה קונסת את אינדיאנה בה-מ-ו-ן כסף.

היה שם אוהד שזרק כוס מלאה בירה על הפרצוף של רון ארטסט,זאת לא תקיפה?

שבדיוק שכב על שולחן המזכירות והמשחק בכלל היה בדטרויט באותה מידה האוהד הזה יכל לזרוק חזיז על הראש של רון ארטסט מיקי דורסמן יצא מהדיון כי הוא הבין שכבר נתקבלה ההחלטה ולא יעזור כלום מה הוא אומר , אני לא יודע מה זאת העלבה , אבל תסביר לי איך שוקי קרמר שהיה בעבר חבר הנהלת הפועל ירושליים הוא התובע במקרה הזה , זה לא ניגוד אינטרסים? וכשדורסמן הזכיר את זה בדיון הקרמר הזה עוד מעיז לקרוא לו חוצפן ולאמר שעכשיו הוא מבין איך הקהל של חולון מתנהג כשהוא רואה מי עומד בראשו אני לא יודע בדיוק מה קרה בשנה שעברה בליגה הלאומית ואל תעשה מאוהדי באר שבע כאלה תמימים ,אתה בעצמך אמרת שקללות זה בסדר ואני רואה קבוצות אוהדים שמאיימות על קבוצות אוהדים אחרות בכל משחק , אלו דברים שנאמרים בלהט המשחק וברוב המקרים לא יוצא מזה שום דבר אז בוא לא נעשה מזה עניין. וממש אין לזה קשר כי הבחור שזרק את החזיז לא היה במשחקים של חולון בליגה הלאומית

הא , איך שכחתי , חיים אוחיון(מגליל עליון) בסכנת חיים

נו, זה רציני? זה אחד הדברים שהעלה התובע כדי להראות שאוהדי חולון טרוריסטים , שחיים אוחיון הבעלים של גליל שרוצה להוריד את חולון ליגה כדי להציל את הקבוצה שלו בסכנת חיים כי אוהדי חולון איימו עליו ברצח(דבר שלא קרה)אחרי שסימונס עבר לחולון ואני חשבתי שלדיון בבית דין חייבים לבוא עם עובדות ולא עם בדיות וסיפורי אלף לילה ולילה

דורסמן מתפטר סדרתי

אתה רצה להתפטר? תתפטר. אף אחד לא מחזיק לך אקדח לרקה. רוצה לשנות? תילחם על זה. לא ייתכן שכל פעם שקורה משהו שהוא לא לרוחו הוא מתפטר (וחוזר בו).

אני חייב להגיד שאני נוטה להסכים עם תומר

ושוב, אני מת על מיקי דורסמן. ראיתי את המשחק ההוא מול ירושלים בלייב ודי נכנסתי להלם מהכל. דורסמן יצא מחדרי ההלבשה, והיה הראשון (ולמעשה כמעט היחיד) שאמר- זה לא משנה מי עשה את זה, אסור שזה יקרה. ואז הוא אמר שהוא עוזב את הכדורסל. אה... אם לא תוקם ועדת חקירה ובלה בלה בלה... אז לט היה צורך בועדת חקירה כי נמצא האשם, והוא אוהד חולון. עכשיו, דורסמן, תפסנו את הבחור שזרק. זה מספיק? גדענו את האלימות מהאוהדים על ידי תפיסת האוהד ההוא? מה היו הדיוברים האלו על ועדת חקירה, אם לא יהיו לה השלכות? ומאז, זאת כבר פעם שלישית שהוא יוצא אל התקשורת ואומר שהוא מתפטר. אגב, אחרי כל התבטאות כזאת, הוא מיד מסייג את זה שהוא לא מתפטר מתפטר, הוא פשוט הולך רגע לפיצוציה לקנות סיגריות. אתמול בחמישיות הוא אמר שהוא מתפטר. אז אביב לביא שאל- אתה מתפטר מאימון הקבוצה, מניהולה ומהנוער? אז דורסמן אמר- לא, אני תמיד אהיה בנוער. וגם בקבוצה הזאת, הוא ימשיך להיות הבעלים. הוא רק עשוי להתפטר מאימון הקבוצה. אז אמר לו אביב לביא, אתה יודע, נראה שאתה די נהנה מהיחס התקשורתי. ואני נוטה להסכים. שוב, אני מאוד מעריך אותו, את התרומה שלו לכדורסל, לקבוצת חולון האגדית, ואפילו לכך שהוא בנה אחלה אחלה קבוצה העונה שהכניסה קצת צבע לליגה. אבל! חברים, הכדורסל לא ימות בלעדיו. בואו נרגע לרגע. חולון משחקת בליגה השניה כבר לא מעט שנים, ולא ראיתי שסגרו פה את הענף. אם דורסמן ילך, זה יהיה מאוד חבל, אבל אם זה אומר שמעכשיו, כל אוהד כדורסל ישראלי יצטרך להגיע לבית של מיקי בחולון, לחתום על מסמך שקובע שלעולם לא נעליב אותו גם בתקופות הקשות, אחרת הוא מתפטר... אני מצטער, אני עובר לבדמינטון. וזה איום.

אין ספק שיש בזה משהו

ברור שדורסמן בחולון בעיקר בשביל היחס התיקשורתי, האיש נהנה מזה. מצד שני, הוא שם הרבה מאוד כסף על הקבוצה הזאת, השקיע בה הרבה מאוד, ועכשיו מנסים להחריב לו את המפעל בגלל חוליגן אחד והרבה פוליטיקה. אני לא יכול להאשים אותו שהוא רוצה ללכת

היה שם אוהד שזרק כוס מלאה בירה על הפרצוף של רון ארטסט,זאת לא תקיפה?

שבדיוק שכב על שולחן המזכירות והמשחק בכלל היה בדטרויט באותה מידה האוהד הזה יכל לזרוק חזיז על הראש של רון ארטסט מיקי דורסמן יצא מהדיון כי הוא הבין שכבר נתקבלה ההחלטה ולא יעזור כלום מה הוא אומר , אני לא יודע מה זאת העלבה , אבל תסביר לי איך שוקי קרמר שהיה בעבר חבר הנהלת הפועל ירושליים הוא התובע במקרה הזה , זה לא ניגוד אינטרסים? וכשדורסמן הזכיר את זה בדיון הקרמר הזה עוד מעיז לקרוא לו חוצפן ולאמר שעכשיו הוא מבין איך הקהל של חולון מתנהג כשהוא רואה מי עומד בראשו אני לא יודע בדיוק מה קרה בשנה שעברה בליגה הלאומית ואל תעשה מאוהדי באר שבע כאלה תמימים ,אתה בעצמך אמרת שקללות זה בסדר ואני רואה קבוצות אוהדים שמאיימות על קבוצות אוהדים אחרות בכל משחק , אלו דברים שנאמרים בלהט המשחק וברוב המקרים לא יוצא מזה שום דבר אז בוא לא נעשה מזה עניין. וממש אין לזה קשר כי הבחור שזרק את החזיז לא היה במשחקים של חולון בליגה הלאומית

אותו אוהד, עד כמה שאני זוכר, הורחק לכל החיים מהפאלאס

וגם שפטו אותו

אין ספק שיש בזה משהו

ברור שדורסמן בחולון בעיקר בשביל היחס התיקשורתי, האיש נהנה מזה. מצד שני, הוא שם הרבה מאוד כסף על הקבוצה הזאת, השקיע בה הרבה מאוד, ועכשיו מנסים להחריב לו את המפעל בגלל חוליגן אחד והרבה פוליטיקה. אני לא יכול להאשים אותו שהוא רוצה ללכת

בסדר, אז שיילך. לא צריך לאיים כל הזמן

יש גם גבול לסבלנות של האוהדים.

הנה טרייד מעניין - בליצ'ק תמורת דורפמן...

אותו אוהד, עד כמה שאני זוכר, הורחק לכל החיים מהפאלאס

וגם שפטו אותו

נכון , ואיזה עונש קיבלה דטרויט? אין לה אחריות שילוחית?

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר