מיקי דורסמן צודק. מישהו באיגוד החליט שהפועל חולון מאיימת עליו והחליט לפרק אותה

אם הם מקבלים ארבעה משחקים (שלא לדבר על שמונה), הוא צריך לקפל הכל.
הנושא נעול

מישהו באיגוד=שמעון מזרחי?

דווקא שמעון הוא זה שבא והגן על דורסמן בדיון היום

אין ספק שכל הקטע הזה של אחריות שילוחית זה חרטא אחד גדול. אף אחד לא צריך לקחת אחריות על המלאך הזה והחברים שלו. אבל את העיניין של "מישהו מפחד שחולון טובים מידי אז הוא מנסה לפרק אותם" אני לא קונה. נשמע לי קלוש ולא סביר.

אני חושב שבעיקר הם מחפשים שעיר לעזאזל

להראות שהם עושים משהו. את האוהד שזרק הם לא יכולים לדפוק, לנקוט פעולה אמיתית הם לא יכולים כי הם אימפוטנטים, אז מה נשאר? לדפוק את חולון. דרך אגב, מצחיק, אבל אחרי שנתנו 2 משחקים בלי קהל לבית"ר כולם אמרו שמחליקים להם ולא מטפלים בבעיה כמו שצריך. ועכשיו כשנותנים עונש חמור, כולם קופצים. קצת עקביות היתה נחמדה

יש הרבה דברים שעומדים מאחורה, אבל הרבה אהבה בין ירושלים לחולון אין

בגדול - בלי להתבסס על קונפירציות - הדרישה פשוט לא הגיונית. אין שום הצדקה לעונש כזה. צריכה להיות אחריות שילוחית לקבוצה, זה כן. אבל 200 אלף שקל לתוכנית שיקומית? לכו תחפשו מי יזיין אתכם, איגוד של שנוררים, חבורת אפסים. שני משחקים ללא קהל וקנס של 20 אלף שקל. זה מה שהייתי נותן להם גג, ואולי גם מפחית למשחק אחד ללא קהל ואחד נותן על תנאי.

אני חושב שבעיקר הם מחפשים שעיר לעזאזל

להראות שהם עושים משהו. את האוהד שזרק הם לא יכולים לדפוק, לנקוט פעולה אמיתית הם לא יכולים כי הם אימפוטנטים, אז מה נשאר? לדפוק את חולון. דרך אגב, מצחיק, אבל אחרי שנתנו 2 משחקים בלי קהל לבית"ר כולם אמרו שמחליקים להם ולא מטפלים בבעיה כמו שצריך. ועכשיו כשנותנים עונש חמור, כולם קופצים. קצת עקביות היתה נחמדה

סליחה מי זה כולם?

לבית"ר לא היו צריכים בכלל לתת עונש. מה שהם עשו אולי לא מוסרי, אבל בטח שלא פשע

יש הרבה דברים שעומדים מאחורה, אבל הרבה אהבה בין ירושלים לחולון אין

בגדול - בלי להתבסס על קונפירציות - הדרישה פשוט לא הגיונית. אין שום הצדקה לעונש כזה. צריכה להיות אחריות שילוחית לקבוצה, זה כן. אבל 200 אלף שקל לתוכנית שיקומית? לכו תחפשו מי יזיין אתכם, איגוד של שנוררים, חבורת אפסים. שני משחקים ללא קהל וקנס של 20 אלף שקל. זה מה שהייתי נותן להם גג, ואולי גם מפחית למשחק אחד ללא קהל ואחד נותן על תנאי.

מה שעצוב לי בכל הסיפור הזה

זה שבאמת היית תחושה השנה שהכדורסל בארץ בעלייה. חולון הביאו רוח חדשה, ירושלים מעמידה קבוצה טובה, החוק הרוסי (המעולה) הכניס הרבה ישראלים צעירים לעמדות חשובות בקבוצות והרבה אולמות (בעיקר בפריפריה) התחילו לתמלא יותר ויותר. אפילו בליגה השניה פתאום יש כמה קבוצות עם בסיס כלכלי חזק שנלחמות על עליה. ואז בא יוסי מלאך (בשילוב עם על הגועל של אחרי) והרס הכל. אני לא רואה איך הכדורסל מתאושש מהפרשה הזאת, ופשוט כואב לי הלב על זה.

מיקי דורסמן צודק. מישהו באיגוד החליט שהפועל חולון מאיימת עליו והחליט לפרק אותה

אם הם מקבלים ארבעה משחקים (שלא לדבר על שמונה), הוא צריך לקפל הכל.

הלוואי שיעמוד במילה שלו

רק זעזוע מסדר גודל כזה יכול להוביל לשינוי מהותי בכדורסל. אבל האמת היא שהעונש לא נראה לי חמור מדי בלי קשר לאם הוא מוצדק או לא.

מה שעצוב לי בכל הסיפור הזה

זה שבאמת היית תחושה השנה שהכדורסל בארץ בעלייה. חולון הביאו רוח חדשה, ירושלים מעמידה קבוצה טובה, החוק הרוסי (המעולה) הכניס הרבה ישראלים צעירים לעמדות חשובות בקבוצות והרבה אולמות (בעיקר בפריפריה) התחילו לתמלא יותר ויותר. אפילו בליגה השניה פתאום יש כמה קבוצות עם בסיס כלכלי חזק שנלחמות על עליה. ואז בא יוסי מלאך (בשילוב עם על הגועל של אחרי) והרס הכל. אני לא רואה איך הכדורסל מתאושש מהפרשה הזאת, ופשוט כואב לי הלב על זה.

אני חושב שיוסי מלאך לא הרס. הוא פשוט חשף את הפנים של איגוד שלא יודע איך לאכול את זה. לכדורסל הייתה תחושה

שהוא ענף איכותי יותר מהכדורגל. שאצלם דברים כאלה לא קורים. ומילא שקרו, אין להם מושג מה לעשות עכשיו. הכתב שלנו שהיה בדיון אומר שכיתה ג' זה בוגרים לידם.

הלוואי שיעמוד במילה שלו

רק זעזוע מסדר גודל כזה יכול להוביל לשינוי מהותי בכדורסל. אבל האמת היא שהעונש לא נראה לי חמור מדי בלי קשר לאם הוא מוצדק או לא.

מאוד חמור. שמונה משחקים ללא קהל זה עונש מוות לקבוצה שממלאת אולם בכל משחק

ועונש מוות לליגה שהאולם היחיד בה שנראה כמו אולמות של פעם עם אווירה של פעם יהיה ריק.

סליחה מי זה כולם?

צריך להבדיל בין דברים שקבוצה יכולה לעשות ודברים שקבוצה לא יכולה לעשות.

על המשחק של ביתר שבו הייתה התפרעות במגרש שלהם ביתר צריכה הייתה להענש כי זו אחריות שלה הם ידעו שהולך להיות בלאגן והיו יכולים להערך יותר טוב זו תפקידה של קבוצה ביתית כאשר יש מידע מוקדם. לגבי מה שקרה שבוע אחרי זה ברמת גן, לא ביתר לא הייתה צריכה להענש האוהדים היו צריכים לקבל בראש מהמשטרה ובתי המשפט. כמו שהפועל תל אביב לא הייתה צריכה להענש על האוהד שלהם שפרץ למגרש בדרבי כי זה מעשה של אדיוט שצריך להיות בכלא כדוגמה לאחרים ככה גם חולון לא צריכה להענש על משהו שאין לה שליטה עליו.

כולם בתקשורת

לא נכון. הארץ ואנחנו יצאנו עם המון מאמרים נגד העונש, לפני ואחרי

צריך להבדיל בין דברים שקבוצה יכולה לעשות ודברים שקבוצה לא יכולה לעשות.

על המשחק של ביתר שבו הייתה התפרעות במגרש שלהם ביתר צריכה הייתה להענש כי זו אחריות שלה הם ידעו שהולך להיות בלאגן והיו יכולים להערך יותר טוב זו תפקידה של קבוצה ביתית כאשר יש מידע מוקדם. לגבי מה שקרה שבוע אחרי זה ברמת גן, לא ביתר לא הייתה צריכה להענש האוהדים היו צריכים לקבל בראש מהמשטרה ובתי המשפט. כמו שהפועל תל אביב לא הייתה צריכה להענש על האוהד שלהם שפרץ למגרש בדרבי כי זה מעשה של אדיוט שצריך להיות בכלא כדוגמה לאחרים ככה גם חולון לא צריכה להענש על משהו שאין לה שליטה עליו.

הוא דיבר על הבוז לרבין

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר