, , , , ,

ככה זה בחיים

במהלך ההיסטוריה מליוני אנשים נפגעו כתוצאה ממעשה מטומטמם של בודדים וזה לא ישתנה זאת לא אשמתי או אשמת אוהדים אחרים שאיזה מטומטם עשה מה שהוא עשה וגם זה בערבון מוגבל (כי עדיין לא יודעים מי זה ומהיכן הוא), קודם כל שימצאו מי עשה את זה ואז יענישו אותו על פי החוק אני יודע שבימים הקרובים זה יהיה מאד פופולרי להפיל את כל צרות המין האנושי על אוהדי הפועל חולון ומי שזה עושה לו טוב שיעשה את זה

עזוב זה לא קשור לאוהדי חולון, כולם כולל כולם עושים את זה.

מה אוהדי הפועל לא זרקו חזיז באירופה, אוהדי מכבי לא מדליקים מדורות ביציעים, אוהדי מכבי חיפה לא התפרצו למגרש, אוהדי ביתר לא זרקו חזיזים?

החזיז לא נזרק לתוך הקהל

הוא נזרק לעבר חלק ריק של המגרש כשלא היה שם אף אחד,זה לא אומר שזה לא חמור ולא צריכים להעניש במסגרת החוק את מי שעשה את זה כמו שאמרתי מנסיון שלי עם דברים כאלה בסופו של דבר יתברר שמי שזרק את זה בכלל לא ידע מה יש לו ביד וזה נעשה מתוך טיפשות וחוסר הבנה אם יתברר שמי שזרק את זה עשה את זה בכוונה כדי לפגוע למישהו אז אתה צודק

לעולם אני לא אבין איך כשזה מגיע לקבוצות שאותן אתה אוהד, יש מוסר כפול

קרה פה דבר מחריד, והעובדה שאתה אוהד את חולון, לא אמורה לשנות שום דבר. זאת לא פעם ראשונה שהאוהדים שלכם מתפרעים, והדבר הראשון שצריך לעשות זה לגנות, להרכין את הראש ולספוג את העונש. כזה קורה עם הפלסטינאים, כל המדינה מזדעקת: הם יורים קסאמים, מגנים, אבל אז מעיזים להגיד שזה קורה בגלל הכיבוש? שקודם כל יפסיקו את הירי, אח"כ שידברו איתנו. בגלל זה אמרתי לאח הצעיר אתמול שהפכתי למעריץ של דורסמן. הבן אדם יצא מחדרי ההלבשה, בא לתקשורת ואמר שלא אכפת לו מי עשה את זה- הוא פורש אם לא תוקם ועדת חקירה. קליין אמר את אותו דבר. זה לא הזמן לדבר על אוהדי חולון שעברו אפליה בכניסה, או בתחקור עם המשטרה. זה הזמן לעצור את הליגה לשבוע כדי שהנושא ייעלה כמה שיותר לכותרות, ויתנהל דיון, ואח"כ דרושה ענישה קשה לקבוצה שאחראית לזה. חדש לך שקבוצות אחראיות לאוהדיהן?

קבוצות לא יכולות ולא צריכות להיות אחראיות לאוהדים שלהן.

מה הכלים של חולון לעצור את האוהדים שלה, איזה כלים יש ללוני למנוע מאנשים להדליק אבוקות, מה יכול גידאמק לעשות נגד אוהדי בית"ר? את החינוך הקבוצות יכולות לספק, את ההרתעה המדינה צריכה לספק.

החזיז לא נזרק לתוך הקהל

הוא נזרק לעבר חלק ריק של המגרש כשלא היה שם אף אחד,זה לא אומר שזה לא חמור ולא צריכים להעניש במסגרת החוק את מי שעשה את זה כמו שאמרתי מנסיון שלי עם דברים כאלה בסופו של דבר יתברר שמי שזרק את זה בכלל לא ידע מה יש לו ביד וזה נעשה מתוך טיפשות וחוסר הבנה אם יתברר שמי שזרק את זה עשה את זה בכוונה כדי לפגוע למישהו אז אתה צודק

כמו שאמרתי קודם, זה בכלל לא קשור לאוהדים של חולון

כולם עושים את זה - ביתר, הפועל מכבי - כוווולם. וזה לא משנה אם אותו אידיוט שעושה את זה לא מתכוון לפגוע במישהו. צריך להפסיק את האלימות במיגרשים וכדי להפסיק את האלימות צריך אפס סובלנות. מה שעושים אצלנו זה כסת"ח - מענישים את הקבוצה כאילו המנהלים של הקבוצה יכולים לתפוס כל אוהד ביד ולקחת לו את החזיז לפני שהוא זורק אותו. צריך לתפוס את האנשים האלו, להעמיד אותם לדין פלילי ולהעניש אותם. לא נו נו נו, לא הרחקה מהמיגרשים - שישבו בבית סוהר.
מנהל הפורום
10,000+

קבוצות לא יכולות ולא צריכות להיות אחראיות לאוהדים שלהן.

מה הכלים של חולון לעצור את האוהדים שלה, איזה כלים יש ללוני למנוע מאנשים להדליק אבוקות, מה יכול גידאמק לעשות נגד אוהדי בית"ר? את החינוך הקבוצות יכולות לספק, את ההרתעה המדינה צריכה לספק.

בקשר לגאידמק

שלא יעודד אותם וייגן עליהם, את זה הוא לפחות יכול לעשות. אולי לו הם יקשיבו.

לעולם אני לא אבין איך כשזה מגיע לקבוצות שאותן אתה אוהד, יש מוסר כפול

קרה פה דבר מחריד, והעובדה שאתה אוהד את חולון, לא אמורה לשנות שום דבר. זאת לא פעם ראשונה שהאוהדים שלכם מתפרעים, והדבר הראשון שצריך לעשות זה לגנות, להרכין את הראש ולספוג את העונש. כזה קורה עם הפלסטינאים, כל המדינה מזדעקת: הם יורים קסאמים, מגנים, אבל אז מעיזים להגיד שזה קורה בגלל הכיבוש? שקודם כל יפסיקו את הירי, אח"כ שידברו איתנו. בגלל זה אמרתי לאח הצעיר אתמול שהפכתי למעריץ של דורסמן. הבן אדם יצא מחדרי ההלבשה, בא לתקשורת ואמר שלא אכפת לו מי עשה את זה- הוא פורש אם לא תוקם ועדת חקירה. קליין אמר את אותו דבר. זה לא הזמן לדבר על אוהדי חולון שעברו אפליה בכניסה, או בתחקור עם המשטרה. זה הזמן לעצור את הליגה לשבוע כדי שהנושא ייעלה כמה שיותר לכותרות, ויתנהל דיון, ואח"כ דרושה ענישה קשה לקבוצה שאחראית לזה. חדש לך שקבוצות אחראיות לאוהדיהן?

אני אמצא את הזמן לדבר על מה שאני רוצה

איפה פה מוסר כפול? מה אני אשם או כל אוהד חולון אחר שהיה במגרש או בבית ואין לו קשר לעניין?אני זרקתי את החזיז? קודם כל הבחורים שנתפסו הם לא אוהדי חולון, זה שהם אומרים את זה , לא אומר שזה נכון אף אחד מהם לא מחולון ולא היה גר בחולון, מדובר בשני אוהדים מתל אביב,אחד מרמת גן(זורק החזיז) ועוד אחד בכלל מירושליים , כל מי שמבין קצת יודע שחולון זה לא מכבי תל אביב , אין להם אוהדים בכל רחבי המדינה, האוהדים שלהם זה כאלה שגרים בחולון או גדלו בחולון ועברו למקום אחר. הנה ציטוט שלו מבית המשפט: "אני אוהד בית"ר בכדורגל וחולון בכדורסל, אני ימני קיצוני" - זה בן אדם שלא בא להיות אוהד של קבוצה זו או אחרת , הוא בא כדי לעורר אלימות ולנקוט באלימות כלפי מי שיבוא איתו במגע וזה מה שקרה,הוא תפס טרמפ על שתי קבוצות אוהדים שנחשבות הכי "שרופות" במדינה כדי לעשות דברים בסגנון הזה , הוא לא נהיה אלים בגלל שהוא כביכול אוהד הפועל חולון , הוא הביא את האלימות האישית שלו למשחקי הפועל חולון. זה שבא טרמפיסט לכמה משחקים והחליט שהוא אוהד הפועל חולון לא אומר שזה ככה וזה לא אומר שבגללו אוהדים שלא היה להם קשר לעניין או קבוצה שאין סיכוי שהייתה יכולה לדעת על זה צריכה להיענש בצורה כזאת גורפת , במיוחד במשחק חוץ שבו היא לא אחראית על האבטחה. וכשאוהדי הפועל ירושליים פנצ'רו את הגלגלים של אותו בן אדם ממכבי תל אביב כשידעו שהוא צריך לרדת את הקסטל זה לא נסיון לרצח? מה אם הוא מאבד שליטה ועושה תאונה? וכשאוהדי מכבי תל אביב זרקו אבוקה דולקת לתוך יציע אוהדי הפועל ירושליים במלחה בשנה שעברה זה לא נסיון לרצח? האלימות לא הומצאה במשחקי הפועל חולון אני לא זוכר ענישה קולקטיבית חמורה במקרים האלו, וזה תופס גם לכל קהל אוהדים שעשה דברים חמורים לא פחות. אחרי כל זה אני לא אומר שלא צריך להיות עונש לקבוצה, בכל זאת יש אחריות שילוחית מסוימת , אבל דיבורים על הורדת ליגה או פירוק הקבוצה הם לא רציניים ולא מעשיים.

לא אתה זרקת את החזיז? הייתי בטוח שכן

אני מוצא את עצמי מסכים עם צפריר

החבר'ה שבאים להתפרע ולזרוק חזיזים הם לא אוהדי כדורגל/סל אמיתיים - הם חוליגאנים שמשתמשים בתירוץ של ספורט כדי לפרוק את האלימות שלהם. רואים את זה יפה מאוד באירופה, איך קבוצות של אוהדים לפעמים אפילו לא הולכות למשחק, אלא רק מתכננות את התגרה שאחרי. מכיוון שהם כאלה, להעניש את הקבוצות לא ישיג שום מטרה. לאוהד לא ממש אכפת אם הקבוצה שלו איבדה נקודות או ירדה ליגה, כי הוא לא ממש אוהד. אם הוא היה אוהד אמיתי, הוא היה מתרכז בלעודד את הקבוצה שלו ולא לנסות להכניס אמצעי חבלה למשחק. הדרך היחידה לטפל בזה היא באמצעות עונשים כבדים. קחו אחד-שניים כאלו, תעשו מהם דוגמא ותזרקו אותם לכלא לאיזה שנה, ואני רוצה לראות אוהד שבא למשחק עם חזיז כשהוא יודע שאם תופסים אותו הוא הולך לשבת בקלבוש. אבל בגלל שמתייחסים אליהם בסלחנות (בעיקר כי פשוט מדובר בילדים בדרך כלל, ואיך אפשר לשים בכלא ילד?) אז הם מרשים לעצמם

אני לא חושב שכלא ירתיע את המטומטמים האלה

הם גם דוקרים אחד את השני ועל זה הם יודעים שהם ישבו בכלא. רק משהו טראומטי יעבוד. אם תיקח 100, תעשה הוצאה להורג המונית בככר ותשדר בטלוויזיה, זה יגרום לטרואמה. חוץ מזה, שום דבר לא יזיז לאף אחד...

העיקר שאתה נשאר ריאלי והגיוני

ואנשים הולכים ודוקרים אחד את השני כי הם לא חושבים שהם ייתפסו. אם הקבוצות והנהלת הליגה יחליטו להשקיע מאמצים (כלומר כסף) ולשים שוטר על כל עשרה אוהדים במשחק (אני כמובן קיצוני) והשוטרים האלה לא ייסתכלו על המגרש אלא על הקהל וינסו לתפוס את האלימים, ואם ישימו מצלמות שייתפסו כל מי שעושה משהו כזה, ואחר כך ייזרקו אותו לקלבוש - תאמין לי, הם יפחדו. אנשים כאלה הם פחדנים הכי גדולים שיש, ברגע שהם חושבים שיתפסו אותם הם ישר ייתקפלו. אבל למה שעכשיו הם יפחדו?

הבעיה היא לא במערכת האכיפה - אלא במערכת החקיקה

בתי המשפט לא יכולים לזרוק את החלאות האלה לכלא, מהסיבה שבהיעדר חקיקה מתאימה אין להם גושפנקה סמכותית. זה צריך להתחיל בזה שההתאחדויות השונות תתאמנה עמדות עם המשטרה וביחד ירחיקו את הדפקטים האלה מהמגרשים - פור לייף. משהו כמו צו הרחקה מהמגרש. אם ייתפס "אוהד" (בדגש על המרכאות) בקרבת המגרש, יהיה אפשר לזרוק אותו לכלא.

אני אמצא את הזמן לדבר על מה שאני רוצה

איפה פה מוסר כפול? מה אני אשם או כל אוהד חולון אחר שהיה במגרש או בבית ואין לו קשר לעניין?אני זרקתי את החזיז? קודם כל הבחורים שנתפסו הם לא אוהדי חולון, זה שהם אומרים את זה , לא אומר שזה נכון אף אחד מהם לא מחולון ולא היה גר בחולון, מדובר בשני אוהדים מתל אביב,אחד מרמת גן(זורק החזיז) ועוד אחד בכלל מירושליים , כל מי שמבין קצת יודע שחולון זה לא מכבי תל אביב , אין להם אוהדים בכל רחבי המדינה, האוהדים שלהם זה כאלה שגרים בחולון או גדלו בחולון ועברו למקום אחר. הנה ציטוט שלו מבית המשפט: "אני אוהד בית"ר בכדורגל וחולון בכדורסל, אני ימני קיצוני" - זה בן אדם שלא בא להיות אוהד של קבוצה זו או אחרת , הוא בא כדי לעורר אלימות ולנקוט באלימות כלפי מי שיבוא איתו במגע וזה מה שקרה,הוא תפס טרמפ על שתי קבוצות אוהדים שנחשבות הכי "שרופות" במדינה כדי לעשות דברים בסגנון הזה , הוא לא נהיה אלים בגלל שהוא כביכול אוהד הפועל חולון , הוא הביא את האלימות האישית שלו למשחקי הפועל חולון. זה שבא טרמפיסט לכמה משחקים והחליט שהוא אוהד הפועל חולון לא אומר שזה ככה וזה לא אומר שבגללו אוהדים שלא היה להם קשר לעניין או קבוצה שאין סיכוי שהייתה יכולה לדעת על זה צריכה להיענש בצורה כזאת גורפת , במיוחד במשחק חוץ שבו היא לא אחראית על האבטחה. וכשאוהדי הפועל ירושליים פנצ'רו את הגלגלים של אותו בן אדם ממכבי תל אביב כשידעו שהוא צריך לרדת את הקסטל זה לא נסיון לרצח? מה אם הוא מאבד שליטה ועושה תאונה? וכשאוהדי מכבי תל אביב זרקו אבוקה דולקת לתוך יציע אוהדי הפועל ירושליים במלחה בשנה שעברה זה לא נסיון לרצח? האלימות לא הומצאה במשחקי הפועל חולון אני לא זוכר ענישה קולקטיבית חמורה במקרים האלו, וזה תופס גם לכל קהל אוהדים שעשה דברים חמורים לא פחות. אחרי כל זה אני לא אומר שלא צריך להיות עונש לקבוצה, בכל זאת יש אחריות שילוחית מסוימת , אבל דיבורים על הורדת ליגה או פירוק הקבוצה הם לא רציניים ולא מעשיים.

אופס, חוליגן, באמת כתבת את זה מילה במילה לפניי. זדיין

הבעיה היא לא במערכת האכיפה - אלא במערכת החקיקה

בתי המשפט לא יכולים לזרוק את החלאות האלה לכלא, מהסיבה שבהיעדר חקיקה מתאימה אין להם גושפנקה סמכותית. זה צריך להתחיל בזה שההתאחדויות השונות תתאמנה עמדות עם המשטרה וביחד ירחיקו את הדפקטים האלה מהמגרשים - פור לייף. משהו כמו צו הרחקה מהמגרש. אם ייתפס "אוהד" (בדגש על המרכאות) בקרבת המגרש, יהיה אפשר לזרוק אותו לכלא.

אני מניח שזה השילוב בין השניים

כי כרגע, גם אם היתה חקיקה רצינית, אין ממש כוחות במשחקים כדי לתפוס אותם

אני לא חושב שכלא ירתיע את המטומטמים האלה

הם גם דוקרים אחד את השני ועל זה הם יודעים שהם ישבו בכלא. רק משהו טראומטי יעבוד. אם תיקח 100, תעשה הוצאה להורג המונית בככר ותשדר בטלוויזיה, זה יגרום לטרואמה. חוץ מזה, שום דבר לא יזיז לאף אחד...

LOL - אתה בסדר, אתה. האמת שאני בעד, יכול להיות משעשע

אופס, חוליגן, באמת כתבת את זה מילה במילה לפניי. זדיין

תזהר שאני לא אזרוק לך חזיז לתוך הבית יא יפה נפש

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר