, , , , ,

הבדיחה הייתה עלי , לא על החזיז

זה עדיין בסדר לצחוק עלי

יודע, תאמין לי. פשוט לא היה נראה לי בכלל לעניין, אבל אולי אני רגיש מדי היום

נשבר הזין מכל המקרים הללו

עד שלא יעשו פעולה דרסטית, כמו ביטול הליגה לעונה אחת, שום דבר לא ישתנה. העונשים צריכים להיות בצורה חסרת פרופורציה. אין שום ערך ספורטיבי במקרים כאלו.

מסכים, צריך עונש חמור.. לצערי זה לא יקרה

בישראל כמו בישראל, תהיה ועדה, שתי הקבוצות יקבלו משחקים ללא קהל, וזהו

פאק, רימון במלחה!

לא מזמן דיברנו על זה בהקשר של כדורגל, מערכת בתי המשפט הרקובה בארץ אחראית על כל נושא האלימות.

אבל לצערינו כל מי שמנסה לשנות משהו שם ישר מקבל מתקפת עיתונאים שלא חדלה עד שהוא מאבד כל קרדיט. רק להזכיר לכם מה היה לפני מספר חודשים עם אוהדי בית"ר , אנשים זרקו חזיזים מתוך תחנת דלק באחת מהתקריות הכי לא קשורות לספורט שהיו פה (משחק רדיוס בלי קהל לא היה להם שום תרוץ להיות באזור), מישהו זוכר איזה עונש האנשים האלה קיבלו? או אוהדי מכבי תל אביב שנתפסו משתוללים במשחק האימון לפני פתיחת הליגה, אף אחד מהאנשים האלה לא קיבל עונש חמור אז למה שהם יפסיקו איזה הרתעה יש פה ואיזה מסר מערכת המשפט משדרת למשטרה כשהיא משחררת שוב ושוב את האנשים האלה? אבל אין חשש עוד מעט תהיה איזה ועדה, יגידו שהקבוצות אשמות, שהמשטרה אשמה רק לא השופטים.... מה שדי מפתיע בהתחשב בעובדה שבטח שוב יארגנו שאיזה שופט חתיאר יקבל עוד קצת כסף בונוס בתור יו"ר הוועדה.

יש וידאו של האירוע?

יש לי הרגשה שבמקום לנסות לעקור את הבעיה הזאת מהשורש איפה שהכי כואב

ילכו כרגיל לפתרון הפשוט, ויפילו את הכל על הפועל חולון שהיא קבוצה שאפשר לפרק כי אין לה יותר מדי כח. במקום להבין שמדובר בבעיה כוללת, כרגיל יפגעו בחלשים כאילו פתרו את הבעיה. יש לי הרגשה שמה שקרה להם עם מנבר יחזור בקרוב.

ברור שלמערכות הספורט אין שום כלים לטפל בבעיה וגם לא אמורים להיות להן.

מדובר בעברינים לא באוהדים ולכן הטיפול בהם צריך להיות בידי אותם גופים שאמורים לטפל בעבריניים כלומר משטרה + פרקליטות + בית משפט. הבעיה שבמשוואה הזו רק גוף אחד מנסה לטפל בנושא וזה המשטרה, שני הגופים האחרים אינם רואים באנשים הללו עברינים אלא "אוהדים שמעדו" והם מטפלים בהם בהתאם לכך, כלומר עונשים על תנאי והרחקות מהמגרשים, כמובן שזה טיפול שגוי לחלוטין שאינו מרתיע לא את העבריניים ולא את חבריהם שרואים שאין מה לפחד.

כמו שאמרתי בפוסט למטה - אני לא מבין מה ההבדל

בין מי שזורק חזיזים\רימונים\אבנים\בקבוקים\ווטאבר על אנשים ברחוב לבין מי שעושה את אותו דבר במיגרש כדורגל. ההתייחסות צריכה להיות זהה.
מנהל הפורום
10,000+

יש לי הרגשה שבמקום לנסות לעקור את הבעיה הזאת מהשורש איפה שהכי כואב

ילכו כרגיל לפתרון הפשוט, ויפילו את הכל על הפועל חולון שהיא קבוצה שאפשר לפרק כי אין לה יותר מדי כח. במקום להבין שמדובר בבעיה כוללת, כרגיל יפגעו בחלשים כאילו פתרו את הבעיה. יש לי הרגשה שמה שקרה להם עם מנבר יחזור בקרוב.

צריך לבדוק בדיוק מה קרה שם

זה מאד משנה אם זה היה מישהו בודד אן התארגנות של כמה אוהדים ואני חושב שזה יקבע את חומרת העונש,אין לי מושג מי עשה את זה אבל מהנסיון שלי הייתי אומר שיש יותר סיכוי שזה הגיע מאוהדי חולון,זה שהמשטרה עצרה כמה אנשים זה לא אומר כלום כי זה דברים קבועים שמשטרה עושה(עוצרת כמה אנשים כדי להראות שעושים משהו ואחרי שמתברר שאין ראיות משחררים אותם) אני לחלוטין לא מבין מה קרה שם אחרי המשחק שעצרו רק כ 100 אוהדים מחולון ותשאלו אותם, בלי קשר אוהד של איזה קבוצה זרק הרי היו שם מעל כ 2000 איש ובטוח שבדקות הראשונות לאחר שזה קרה היה בלאגן ואנשים היו יכולים לברוח החוצה מכל מיני יציאות שונות , אז למה רק את ה 100 האלה עיקבו? הרי היו שם כ 300 אוהדים של חולון ,לאן נעלמו השאר ולאן נעלמו אוהדי ירושליים?למה לא חקרו את כל האנשים שהיו במגרש בתור עדי ראייה? הרי הזכרון של אנשים תמיד טרי מייד לאחר המקרה אז לאן נעלמו כולם? חקירה צריכה להעשות כמו שצריך מכל הכיוונים ומכל הצדדים. הבן אדם שעשה את זה צריך להיענש במסגרת החוק אבל זה לא קשור לאחריות של המשטרה ואנשי האבטחה שהיו שם, הרי אנשים רעים יש בכל העולם ובכל מקום, זה תפקיד של כוחות הבטחון לעצור את האנשים האלה. מעבר לזה אני מקווה מאד שהמאבטח שנפצע יתאושש מהר ככל האפשר ומאחל לו רפואה שלמה אבל כל העליהום ששמעתי עם נסיון לרצח נשמע לא רציני בעיני וגם לא יעבור בבית משפט , אף אחד לא ניסה לרצוח אף אחד, היה פה איזה מישהו מטומטם שלפי דעתי לא ידע אפילו מה יש לו ביד(אני מתכוון לעוצמה של החזיז) וזרק אותו לעבר חלק ריק של המגרש , לצער כולם המאבטח עשה את העבודה שלו "יותר מדי טוב" והרים את החפץ תוך שניות ספורות וזה התפוצץ לו ביד אני לא חושב שנעשתה פה כוונה בזדון לנסות לפצוע מישהו ,היה שם איזה אידיוט אחד שלא הבין אפילו מה הוא עושה ,זה לא אומר שזה בסדר והוא צריך להיענש בכל החומרה על פי החוק אבל לא צריך לעשות מקהל שלם(בין אם זה חולון או ירושליים) רוצחים ומחבלים.

אני אומר לך את אווירת העליהום שיש עכשיו בתקשורת מכל הכיוונים

כולל הבעלים שלכם. יש הרגשה שהולכים להפוך אותכם לשעיר לעזאזל. אני מוכן להתערב איתך שאם זה היה מכבי, היתה אווירה אחרת

כמו שאמרתי בפוסט למטה - אני לא מבין מה ההבדל

בין מי שזורק חזיזים\רימונים\אבנים\בקבוקים\ווטאבר על אנשים ברחוב לבין מי שעושה את אותו דבר במיגרש כדורגל. ההתייחסות צריכה להיות זהה.

ההתיחסות היא זהה, אבל בדיוק זהה!!!

כמובן שלא מדובר חלילה על ההתיחסות לערבים. אבל תראה את פסקי הדין לחרדים/מתנחלים/סטודנטים שזורקים אבנים וכו' על המשטרה בהפגנות זה הכל נגמר ברחמי השופט על המסכן שנגרר/גררו אותו.

כולל הבעלים שלכם. יש הרגשה שהולכים להפוך אותכם לשעיר לעזאזל. אני מוכן להתערב איתך שאם זה היה מכבי, היתה אווירה אחרת

לא גם אם זה היה מכבי זה היה אותו דבר, להזכירך מה קרה אחרי המשחק ברמת גן.

כאשר אוהד הפועל ירה זיקוק שכמט הרג אוהד הפועל אחר, עד שהוכח שזה לא אוהד מכבי הייתה התנפלות די גדולה. עקרונית התקשורת אוהבת להתנפל כי זה נראה טוב, זה מראה שהם "לוחמים למען ההגנה על האזרח" וכמובן זה מוכר. לעשות את המאבק היום יומי, לתת תמיכה לאנשים שבאמת מנסים לעשות סדר ולתת את זה באופן שוטף זה כבר עבודה קשה שלא כל כך מוכרת ולא פופולרית אז שמישהו אחר יעשה את זה.

צריך לבדוק בדיוק מה קרה שם

זה מאד משנה אם זה היה מישהו בודד אן התארגנות של כמה אוהדים ואני חושב שזה יקבע את חומרת העונש,אין לי מושג מי עשה את זה אבל מהנסיון שלי הייתי אומר שיש יותר סיכוי שזה הגיע מאוהדי חולון,זה שהמשטרה עצרה כמה אנשים זה לא אומר כלום כי זה דברים קבועים שמשטרה עושה(עוצרת כמה אנשים כדי להראות שעושים משהו ואחרי שמתברר שאין ראיות משחררים אותם) אני לחלוטין לא מבין מה קרה שם אחרי המשחק שעצרו רק כ 100 אוהדים מחולון ותשאלו אותם, בלי קשר אוהד של איזה קבוצה זרק הרי היו שם מעל כ 2000 איש ובטוח שבדקות הראשונות לאחר שזה קרה היה בלאגן ואנשים היו יכולים לברוח החוצה מכל מיני יציאות שונות , אז למה רק את ה 100 האלה עיקבו? הרי היו שם כ 300 אוהדים של חולון ,לאן נעלמו השאר ולאן נעלמו אוהדי ירושליים?למה לא חקרו את כל האנשים שהיו במגרש בתור עדי ראייה? הרי הזכרון של אנשים תמיד טרי מייד לאחר המקרה אז לאן נעלמו כולם? חקירה צריכה להעשות כמו שצריך מכל הכיוונים ומכל הצדדים. הבן אדם שעשה את זה צריך להיענש במסגרת החוק אבל זה לא קשור לאחריות של המשטרה ואנשי האבטחה שהיו שם, הרי אנשים רעים יש בכל העולם ובכל מקום, זה תפקיד של כוחות הבטחון לעצור את האנשים האלה. מעבר לזה אני מקווה מאד שהמאבטח שנפצע יתאושש מהר ככל האפשר ומאחל לו רפואה שלמה אבל כל העליהום ששמעתי עם נסיון לרצח נשמע לא רציני בעיני וגם לא יעבור בבית משפט , אף אחד לא ניסה לרצוח אף אחד, היה פה איזה מישהו מטומטם שלפי דעתי לא ידע אפילו מה יש לו ביד(אני מתכוון לעוצמה של החזיז) וזרק אותו לעבר חלק ריק של המגרש , לצער כולם המאבטח עשה את העבודה שלו "יותר מדי טוב" והרים את החפץ תוך שניות ספורות וזה התפוצץ לו ביד אני לא חושב שנעשתה פה כוונה בזדון לנסות לפצוע מישהו ,היה שם איזה אידיוט אחד שלא הבין אפילו מה הוא עושה ,זה לא אומר שזה בסדר והוא צריך להיענש בכל החומרה על פי החוק אבל לא צריך לעשות מקהל שלם(בין אם זה חולון או ירושליים) רוצחים ומחבלים.

בלי שום קשר לאוהדי חולון - לזרוק חזיז בתוך קהל זה ניסיון לרצח

וזה ממש לא בעייה של הפועל חולון כי לכל קבוצה יש אוהדים שעושים דברים כאלה.
מנהל הפורום
10,000+

ככה זה בחיים

במהלך ההיסטוריה מליוני אנשים נפגעו כתוצאה ממעשה מטומטמם של בודדים וזה לא ישתנה זאת לא אשמתי או אשמת אוהדים אחרים שאיזה מטומטם עשה מה שהוא עשה וגם זה בערבון מוגבל (כי עדיין לא יודעים מי זה ומהיכן הוא), קודם כל שימצאו מי עשה את זה ואז יענישו אותו על פי החוק אני יודע שבימים הקרובים זה יהיה מאד פופולרי להפיל את כל צרות המין האנושי על אוהדי הפועל חולון ומי שזה עושה לו טוב שיעשה את זה

בלי שום קשר לאוהדי חולון - לזרוק חזיז בתוך קהל זה ניסיון לרצח

וזה ממש לא בעייה של הפועל חולון כי לכל קבוצה יש אוהדים שעושים דברים כאלה.

החזיז לא נזרק לתוך הקהל

הוא נזרק לעבר חלק ריק של המגרש כשלא היה שם אף אחד,זה לא אומר שזה לא חמור ולא צריכים להעניש במסגרת החוק את מי שעשה את זה כמו שאמרתי מנסיון שלי עם דברים כאלה בסופו של דבר יתברר שמי שזרק את זה בכלל לא ידע מה יש לו ביד וזה נעשה מתוך טיפשות וחוסר הבנה אם יתברר שמי שזרק את זה עשה את זה בכוונה כדי לפגוע למישהו אז אתה צודק

ככה זה בחיים

במהלך ההיסטוריה מליוני אנשים נפגעו כתוצאה ממעשה מטומטמם של בודדים וזה לא ישתנה זאת לא אשמתי או אשמת אוהדים אחרים שאיזה מטומטם עשה מה שהוא עשה וגם זה בערבון מוגבל (כי עדיין לא יודעים מי זה ומהיכן הוא), קודם כל שימצאו מי עשה את זה ואז יענישו אותו על פי החוק אני יודע שבימים הקרובים זה יהיה מאד פופולרי להפיל את כל צרות המין האנושי על אוהדי הפועל חולון ומי שזה עושה לו טוב שיעשה את זה

עזוב זה לא קשור לאוהדי חולון, כולם כולל כולם עושים את זה.

מה אוהדי הפועל לא זרקו חזיז באירופה, אוהדי מכבי לא מדליקים מדורות ביציעים, אוהדי מכבי חיפה לא התפרצו למגרש, אוהדי ביתר לא זרקו חזיזים?
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר