שמחה גדולה בגן

המכשפה-השמאלית פותחת. אוי
הנושא נעול

שמחה גדולה?

תגידו, כשני חברים לדיכאון הפאלקוני

לא עדיף פשוט לנסות אותו? הם נתנו לו כמה דקות של רבע רביעי והוא לא היה כזה נורא. למה לא לזרוק אותו לשם למשחק אחד, לתת לו לחטוף כמה סאקים ולפחות לדעת שלא יושב לך משהו טוב יותר מג'ו ג'ו על הספסל? מה שמזכיר לי- במשחק נגד הג'ייאנטס, כשנורווד רץ לט"ד, הרינגטון קפץ לאוויר וחגג כאילו אין מחר. זה הזכיר לי את ימי שישי בטירונות כשפתאום אמרו לכולם שיוצאים הביתה, והמחשבה היחידה שהיתה לאנשים בראש היתה: "יש! אני לא צריך להישאר כאן יותר!".

ברור שעדיף לפטוויץ'

אנחנו מדברים פה על ג'ואי הארינגטון פה. לא שזה יעזור הרבה, בלי ליין, בלי משחק ריצה, בלי תופסים נורמליים, זה לא שהוא יצליח יותר מדי, אבל כל דבר עדיף על ג'ואי הארינגטון

הנה שוב מקרה קלאסי בו אנחנו מתרכזים בק"ב בתור הבעיה

במקום בבעיה האמיתית. הרינגטון הוא בפירוש לא הבעיה. לא טעניתי ואני לא טוען שהוא ק"ב טוב. אבל הוא **בסדר**. תן לו הגנה עליו, ר"ב שעוזר לו, ורסיברים שמתפנים והוא די בסדר. למען האמת, הוא לא היה נוראי במשחקים עד כה. הוא כשל להביא "תוצאות", אבל בניהול שגרתי הוא היה בסדר. כמובן שהוא צריך ללמוד להשתחרר יותר מהר מהכדור, אבל כרגיל, זו לא *רק* אשמתו. זה מערך שלם שלא עובד כראוי. זו אשליה שלפטוויץ' יביא תוצאות יותר טובות. בג'אקס הוא היה *סביר* בגלל שהיה לו ליין טוב, פרד טיילור, וג'ימי ג'קסון. אבל הוא יפצע מהר. אז מה עשית בזה שהושבת את הרינגטון והכנסת את לפט? זעזת את כל מה שבנית עד כה מבחינת כימיה של השחקנים על המגרש ומנהיגות. ואחרי שלפט יפצע (עוד כמה דאונים) תיאלץ להחזיר את הרינג. בואו לא נשלה את עצמנו. לפט איננו טום בריידי או סטיב יאנג או אפילו לא מאט שאוב שמתייבשים שם על הספסל. אנחנו יודעים כבר מיהו ומהו. בסופו של דבר זה מתבשל לשאלה הפשוטה: מה אתה מנסה להשיג? נצחון נוסף עכשיו? בנית קבוצה לעתיד? מקום טוב בדראפט? איך שלא תסתכל על זה, הרינג הוא לא הפתרון וגם לא לפט. אבל אם אתה בונה קבוצה - הכל ***חוץ*** מהק"ב, אז הייתי נשאר עם הרינג. ואחרי שכל זה נכתב, תקראו מה כתבתי לפני כמה שבועות: זוהי שנת חסד, שנת בניה. אין מה להסתכל על משחקים בודדים כי הם לא יביאו לשום שינוי יסודי.

ג'ימי ג'קסון ?! מה קורה פה לאנשים ? זה החיידק האלים שהתפרץ באמריקה אולי?

ג'ימי סמית' יא מעאפן

דורפא, אני חייב להגיד שכמעט שכנעת אותי

אבל יש לי רק טיעון אחד, שהרגשתי (אם זה אפשרי להרגיש מספה במרכז תל אביב) מהאוהדים במשחק נגד הג'איינטס. כן, זוהי עונת בנייה, אבל הק"ב הנוכחי הוא לא חלק מהבנייה הזו. הרינגטון לא יישאר שם בסוף העונה, אז איזו מין בנייה היא זו? הרי ברגע שיגיע ק"ב (בתקווה דומיננטי) הרי ממילא השיטה תשתנה לכיוונו. וכיוון שיש עוד לא מעט משחקים, אני חושב שהקהל רוצה לראות טיפה מאבק בדרך לעונה הבאה. אני חלילה לא חושב שזה יפתור כלום (הבעיות שלהם, כגון אלג'י קשות יותר) אבל אתה צריך להיות מודע שהקבוצה הזו פועלת גם למען הקהל שלה. ולקהל די נמאס מלשבת ולראות קבוצה מתחברת רק כדי להתפרק שוב בסוף העונה. ואם כבר, אז בוא נזרוק את כיור המטבח למגרש. אולי הוא יידע לחסום.

לא QB לא OL ולא נעליים. צריך לשלוח איזה אח לדומיניקן-ריפבליק או האיטי כדי להסיר

את הוודו, הכישוף השחור שיוצר חורים בידיים של הרסיברים. תופעה מדהימה שמתרחשת והתרחשה אצל הפאלקונס גם בימי הנביחות העליזים של ויק בקבוצה..

האמת שלא צריך לשלוח אותו עד לשם

מספיק להעלות אותו על טיסה לארץ הקודש. נראה לי שמאז שאני קפצתי לעגלת הפאלקונז הרסתי אותם, כמו שהרסתי אינספור קבוצות, שחקנים ונבחרות לאומיות. או שאני פשוט נמשך אליהן? אין לדעת...

יכול להיות שאתה לוזר? או מנהל קשרים עם הרבי ממנחוס (שלא תעז להתקרב להפועל ולוייקינגז)

בעצם, כמו שהן נראות יש לך כבר סיזן טיקט הולנדר בדום במיניאפוליס, ואתה לא מחמיץ אף משחק בית בבלומפילד) כן, כן גם אני לוזר..

אה! ואיך שכחתי

comeon England!! לוזריות זו דרך חיים, זו אמנות ומחויבות.

דורפא, אני חייב להגיד שכמעט שכנעת אותי

אבל יש לי רק טיעון אחד, שהרגשתי (אם זה אפשרי להרגיש מספה במרכז תל אביב) מהאוהדים במשחק נגד הג'איינטס. כן, זוהי עונת בנייה, אבל הק"ב הנוכחי הוא לא חלק מהבנייה הזו. הרינגטון לא יישאר שם בסוף העונה, אז איזו מין בנייה היא זו? הרי ברגע שיגיע ק"ב (בתקווה דומיננטי) הרי ממילא השיטה תשתנה לכיוונו. וכיוון שיש עוד לא מעט משחקים, אני חושב שהקהל רוצה לראות טיפה מאבק בדרך לעונה הבאה. אני חלילה לא חושב שזה יפתור כלום (הבעיות שלהם, כגון אלג'י קשות יותר) אבל אתה צריך להיות מודע שהקבוצה הזו פועלת גם למען הקהל שלה. ולקהל די נמאס מלשבת ולראות קבוצה מתחברת רק כדי להתפרק שוב בסוף העונה. ואם כבר, אז בוא נזרוק את כיור המטבח למגרש. אולי הוא יידע לחסום.

לפט לא פחות זמני מהרינג

אבל אתה לא צודק. הרינג חתום פה לכמה שנים. הביאו אותו בתור בקאפ לויק. אם יגיע במקרה ק"ב רוקי באופ-סיזן, הרינג יהיה המורה שלו (נא לשמור את תגובתכם הצפויה כ"כ לעצמכם...). לפט הגיע לפה בתור עזרה ראשונה. ואם אתה שואל אותי את מי הייתי משאיר כרגע, בהנחה ששניהם לא יהיו פה (הנחה שגויה, כפי שכבר הסברתי), אז אני אומר הרינג.

לא QB לא OL ולא נעליים. צריך לשלוח איזה אח לדומיניקן-ריפבליק או האיטי כדי להסיר

את הוודו, הכישוף השחור שיוצר חורים בידיים של הרסיברים. תופעה מדהימה שמתרחשת והתרחשה אצל הפאלקונס גם בימי הנביחות העליזים של ויק בקבוצה..

לא מדויק. הרסיברים דווקא די בסדר השנה

וכשאתה חושב על זה בדיעבד למה הם תופסים את הרינג ולא תפסו את ויק, תחשוב כמה אתה תתרחק כשזורקים אליך כדור שמסריח כמו כלב מת..... יותר ברצינות, הם באמת תופסים את הרינג יותר משתפסו את ויק. לא בצחוק. יש כל מיני סיבות, אנינ מניח, אבל וודו זו לא הבעיה. בתור הוכחה, אפילו נפטרנו מאנדרו ג'ונס והפלקונס בכ"ז מפסידים....

הרגת אותי מצחוק!!

ברצינות, בין אדי האלכוהול (בוא נודה על האמת, זו הדרך היחידה שניתן לראות את הפלקונס) אני זוכר כמה דרופס קריטיים השנה שהיו שווים 1ST דאון ולפחות ניצחון אחד שהיה מקנה הרבה שקט.

אה! ואיך שכחתי

comeon England!! לוזריות זו דרך חיים, זו אמנות ומחויבות.

אני דווקא עם הספרינגבקס

יש לי חבר דרום אפריקאי שהזמין אותי לראות את המישחק אצלו בבית עם עוד איזה 20 דרום אפריקאים. חוץ מזה שהאנגלים ברגבי הם בונקריסטים מגעילים.
מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי
בחר
בחר