יאללה אנשים אפשר להשתולל עם שרשורים אין סופיים... ואין ספור פתיחת שרשורים חדשים...קדימה!!!!

אז מה קורה בובי?

כיף לראות אותך לשם שינוי בפורום. התגעגעתי קצת - הרבה - המון - מאוד.. ראית אתמול את המשחק? כוס אמק.. ואני פינטזתי גם על אליפות וגם על גביע..

הכל טוב...

לא ראיתי ... אבל היי אם קראת המייל שלי.. אני צפיתי את התוצאה הזו מראש... פגעתי ב-2 מתוך 4 ניחושים של מי עולה לרבע גמר.. סכנין והפועל ת"א - צדקתי אשדוד והפועל חיפה שעליהן דווקא לא הימרתי... האמת אני בספק אם הפועל ת"א ייקחו את הגביע... אשדוד בטח לא תיקח אותו. והפועל חיפה גם לא נראה לי... אבל היא יכולה עוד להפתיע אותי. נחכה ליום שלישי להגרלה אז אני אהיה יותר חכם בניחוש שלי. חוצמזה, שמת לב שבמיני פורום הזה אין מנהל?

אין מנהל ??

ומה אני ?! עז ?! אני אשליט פה סדר.. חחח... יאללה, שתהיה לך שבת שלום. ביי.

רק זה חסר לנו

שורד תתחיל להשתלט כאן על העניינים... יתחיל כאן עידן הטרור סתם, ורד, את יודעת שזה בצחוק, ובכלל, לא יודע אם שמת לב אבל, הצעתי לפני כמה ימים שיהיו שני מנהלים לפורום, ולא אין לי שום כוונה לנשל את אופיר מכסאו, בכל אופן את היית הבחירה הראשונה שלי ! אז מה את אומרת ?!

אאאוווווו..........

אתה לא באמת רוצה לדעת מה יהיה פה אם מישהי כמוני תהיה מנהלת, נכון ?!

אני מפחד לחשוב מה עובר לך בראש עכשיו...

וכנראה שאת זה אנחנו נדע רק לאחר מעשה ואגב, תגידי, מה עם המייל ששלחתי לך ?! אל תגידי לי ששוב פעם לא קיבלת אותו ?!

חח.. אז נשאיר את זה לדימיון..

קיבלתי, קיבלתי.. אבל אני לא במוזה כדי לענות. מבטיחה להחזיר תשובה עסיסית. ואתה יודע שהן תמיד כאלה.. אמיר, ראית את המשחק?! ואני עוד ציפיתי לדאבל - גביע + אליפות.. אלימלך פשוט שוער בן ז#$@... ענק הבן אדם הזה.

כן כן, גם אני חשבתי על תואר כפול

טוב, מה לעשות, נצטרך להסתפק במועט... אגב, תגידי, אפשר לשאול אותך שאלה בנושא ?! מתי הפעם האחרונה שראית משחק מהיציע (ולא בטלויזיה)

הלכתי למשחק כדורגל פעם אחת בסה"כ...

(היית מאמין?!) לפני כמה חודשים כשחיפה שיחקה נגד בני יהודה. המשחק התקיים בת"א. בני יהודה הובילה 1:0... לחץ.. וחיפה (לא ביישה את הסטטיסטיקה שלה) וכבשה שני שערים שהובילו לניצחון הבלתי נמנע והצפוי שלה. זה היה קצת מצחיק. כי ישבתי ביציע של בני יהודה.. (אחותי וכל המשפחה שלי למעשה אוהדים את בני יהודה). אבא שלי הימר על זה שאני אחזור הביתה עם כמה שיניים שבורות ומרפק מכופפת אבל.. חזרתי שלמה. היית צריך לראות איזה מצחיק זה היה. שער של בני יהודה.. כולם צורחים, מחבקים אחד את השני (מישהו זר פתאום חיבק את אחותי.. לך תבין) ורד יושבת. שני שערים של חיפה.. כולי צורחת, משתוללת. משננת בראש את המעבר הכי בטוח כדי להתחמק מאגרופים שיונחתו עלי בקרוב.. :) אבל זה היה פשוט ענק. אדרנלין מטורף. להיות עם כל האוהדים ולהרגיש הכול מקרוב.. אין על זה.. הבעיה שרוב החברים שלי לא אוהדים את מכבי חיפה אז.. יוצא שאין לי עם מי ללכת למשחקים. ולבד אני לא אלך. :(

ומה עם החבר ?!

איזה קבוצה הוא אוהד ?? ואגב, אני רואה כאן הזדמנות היסטורית, "יוצא שאין לי עם מי ללכת למשחקים ולבד אני לא אלך", את מוזמנת לבוא ביחד איתי (במאזדה בצבע בורדו :) ), אהה, שיט, שכחתי, גם אני בקושי הולך למשחקים (המשחק האחרון היה לפני שנה בערך), אחותי כבר קראה לי כמה וכמה פעמים בכינוי גנאי "אוהד טלוויזיה" ! אגב, הסיפור שלך ממש מרתק, מוזר לי שחזרת שלמה, טוב, נו... את בחורה, אם זה היה גבר במקומך, הוא היה חוטף מכות רצח

אתה רוצה לשמוע עוד משהו?

היה שם בחור (ביציע של בני יהודה) עם חולצה ירוקה.. משאלת מוות או לא? :) רציתי להצטרף אליו, אבל.. חשבתי על זה שאני עוד צעירה ויש עוד כמה דברים שאני רוצה להספיק בחיים.. הוא אוהד את מכבי ת"א. (עדיין חי באשליות שיש להם סיכוי בעונה הזו..אבל אני {נשמה שכמוני} דואגת לנפץ לו אותן :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס - סלון שיחות
בחר
בחר