מחפשת עיצה מהמנוסים

שלום מזה זמן רב אני מוצאת את עצמי תקועה בבית בסופי שבוע. זאת אומרת בוהה בטלויזיה, משעממת את עצמי. חברי נשואים או עם זוגיות משלהם. הטלפון בביתי שקט משני הכיוונים. ליזום הפסקתי כבר מיכוון שנמאס לי לשמוע את התחמקויות מפגישות. נשבר ונמאס מה עושים? הצעות מעשיות יתקבלו בברכה תודה

זמן להמשיך הלאה...

לא יפה אולי לומר את זה, אבל צריך להמשיך ללכת... הרי החיים החברתיים בנויים סביב המסגרת... ועכשיו איך שאת מתארת את זה החוג החברתי שלך ברובו במסגרת של זוגיות... וכשאת מגיעה לבד, זה די שובר את המסגרת... אז או שתשתדלי להגיע עם פנויים אחרים שנשארו - אם נשארו כאלה בחוג החברתי... ומאחר ואני מניח שאת ה"מוהיקנית האחרונה" בקבוצה של הידידים/ידידות שלך, אז זה הזמן להתחיל לפתח חוג חברתי אחר.... והאפשרויות הן עצומות - זה תלוי בתחביבים שלך - טיולים, מסיבות, פעילויות חברתיות, ועוד ועוד ועוד ... אבל צריך ליזום בכיוון חדש, ולא בישנים...

כבר קיבלת עצה מעשית טובה וזה נכון,

באמת הגיע הזמן לחדש את המלתחה. צאי לדייטים!

היי יעל

אם את מעונינת בקשר תכתבי לדואר האלקטרוני שלי kfirm@netvision.net.il עבור טל

לבד לבד על אם הדרך...

מבין את המצב בוא את נמצאת הכי חשוב זה לא להיכנס לתת מצב רוח ודאון מוחלט, אם את אחת כזו שלא יודעת להנות מהלבד עם עצמך שאין בזה כל רע...נכון לא נעים אבל זו מן תקופה כזו שתעבור, בכל מקרה גם לצאת לבד ולשבת בבר לשמוע מוסיקה טובה ,לשתות,לנשנש משהו לראות אנשים ו...לקבל הצעות וחיזורים בסופו של דבר זה הכי כיף שבעולם, יוצאים לבד אבל חוזרים עם חיוך ענק הביתה וטוב בלב ובנשמה. בלי קשר אשמח להכיר דברי איתי במייל aruifvbt@walla.co.il חג שמח ושבוע קסום ןמלא הפתעות נעימות לך.

דברי איתי

שלחי הודעה למייל ונפגש בסופשבוע

הרי אמרת שתתקשרי אלי . למה לא התקשרת ??

את לא מקיימת הבטחות. אולי בגלל זה נושטים אותך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סינגלס פאב
בחר
בחר