שאלה בנוגע למיזוג אוויר

שאלה בנוגע למיזוג אוויר

האם יש למישהו מושג היכן ניתן להשיג תכניות לבניית מזגן פשוט ובסיסי אבל מאפס? בדגש על בנייה ולא התקנה

רוצה ליבנות בעצמך מנוע חשמלי,מדחס,ראדיאטור ??

תראה.. בא לא נגזים

הכוונה היא שאני צריך לבנות מערכת מאוד בסיסית בערך בגודל של 20*20*13 ס"מ. אם אני אצתרך לבנות מדחס רדיאטור ומנוע בעצמי אז כן אפילו לעשות את זה, אבל אני מאמין שיש דרך לקנות את החלקים האלה מוכנים במידה שאני צריך (אפילו אם הם לא יעודיים לכך)

כך בונים מזגן

מזגן בנוי מ-4 חלקים עיקרים מדחס מעבה מאייד קפילר או שסתום התפשטות עד כאן הכל פשוט עכשיו לך ללמוד הנדסת מכונות במגמת מיזוג כדי ללמוד מה צריך להיות הגודל של כל חלק כך שבסופו של דבר המזגן יקרר גם אם תלך לטכנאי מיזוג הוא יסביר לך שיש נוסחאות לזה וזה לא כל כך פשוט אז לך קנה מזגן ואל תיהיה חכם גדול לפני שסיימת לימודים בנושא deep

בנית מזגן

ראשית כל הכבוד על האומץ שברעיון שנית מזגן במידות שהגדרת לא יספיק למזג אפילו את בית השחי לכן כדאי מאוד לחזק את דברי ידידינו שהיציע לקנות מן המוכן ואם כבר נגענו בעניין לא לבקש מהמוכר או מהמתקין גודל מסוים (בלשון העם סוסים) אלא לבקש פתרון למיזוג האוויר בבית זאת אומרת שהמוכר יקח אחריות על תפוקות קירור וחימום שתתאמנה לחלל הממוזג לכל חלל ממוזג ישנם פרמטרים שצריכים התחשבות כגון כיוונים חלונות גובה תקרה גודל החלל ועוד דברים רבים שתקצר היריעה מלפרט. נהוג בבתים "רגילים" לחשב "ככלל אצבע" כ 600BTU/H למ"ר דוגמא כדי למזג חלל בן 80 מ"ר צריך מזגן בתפוקה של 24000BTU/H (ולא חלילה שניים וחצי סוסים גם לא יהיה לך מקום וגם יהיה ריח בבית)ועוד לא נגענו בפיזור אויר שזה עוד סמסטר שלם. לכן ידידי תפנה לבעל מקצוע בתחום המיזוג ושוב! שיקח אחריות כוללת על המיזוג שלא חלילה תיפול בין הכסאות ולצאת בלי כלום אי אפשר: לצבוע ולעשות שפכטלים אח"כ אתה תמיד יכול תצליח

אופס ...

בדוגמא הכוונה היתה 32000BTU/H שאלו יחידות בריטיות טרמיות לשעה. לאנרגיה נהוג גם להשתמש בקלוריות או וואט
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר