איך מסירים / ממיסים סיליקון?

סיליקון שהתיבש - רק לגרד. אי אפשר להמיס.

סיליקון

בעיקרון ישנו חומר המסיר סיליקון אבל אני צריך יותר פרטים כגון מהיכן צריך להסיר את הסיליקון קרמיקה, אבן,וכמה סיליקון צריך להסיר, וכו'

שמעתי שחומץ עוזר בהסרה

הסרת סיליקון

סיליקון טרי (רטוב ) בעזרת ספוג או סמרטוט טבול במים ופשוט לנגב ,היבש -בעיתי קצת וניתן לקלף בעזרת מגרדת ,סכין יפני או שווה ערך

סיליקון

בעיקרון ישנו חומר המסיר סיליקון אבל אני צריך יותר פרטים כגון מהיכן צריך להסיר את הסיליקון קרמיקה, אבן,וכמה סיליקון צריך להסיר, וכו'

הסיליקון הוא בין הכיור לקרמירה בשירותים (כיור קטן פינתי)

כבר הסרתי את הרוב באמצעות סכין יפנית ונעזרתי בממיס סיליקון שקניתי באייס, אבל עדיין אני לא מגיעה לכל המקומות...

סיליקון

לא לחינם קוראים לאתר עשה זאת בעצמך ולא בעזרת בעל מיקצוע! סתם ביצחוק פשוט להמשיך בזהירות לנסות לקלף את שאריות הסיליקון בעזרת מה שיש לך למרות שאים סכין יפנית זה אמור לרדת צ'ק צ'אק.לאחר מיכן ליבש את המקום טוב טוב זה חשוב מאוד כי אחרת הסיליקון החדש לא יתפס בהצלחה

ניתן בעזרת מסיר סיליקון

מסיר סיליקון יש לקנות בהום סנטר מסיר סיליקון של HG. היבואן מעוז יבוא שיווק והפצה פ"ת 9210302-03 (זה הטלפון שרשום על הקופסה)

הסרת סיליקון

סיליקון טרי (רטוב ) בעזרת ספוג או סמרטוט טבול במים ופשוט לנגב ,היבש -בעיתי קצת וניתן לקלף בעזרת מגרדת ,סכין יפני או שווה ערך

סיליקון טרי מסירים אך ורק עם אצטון ולא עם מים הרי סיליקון דוחה מים

כדי להסיר או לנקות חומרים צריכים לדעת על איזה בסיס החומר ואיתו אפשר לנקות לדוגמא סיליקון הוא על בסיס אצטי אז להסיר סיליקון טרי צריך אצטון. צבע שמן הוא על בסיס מדללים כמו טרפנטין או טינר לסוגו כדי לנקות צבע טרי אפשר אם טרפנטין ואם הצבע יבש אז אם טינר וכו' וכו'

סילקון על דלת מכונת הכביסה שצבועה בלבן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר