ריצוף קרמיקה

ריצוף קרמיקה

שלום! בריצוף קרמיקה באמבטיה ובשירותים האם צריך למלא ברובה בין האריחים? (הקבלן טוען שלא האם זה נכון?) תודה.

תגובה

בחדרים אשר יש שם רטיבות כמו חדרי אמבטיה או חדרי שרותים או מטבחים עדיף למלא כמה שיותר באבן כמו שיש או קרמיקה ביגלל הרטיבות. בחדרים שיש רטיבות ושם רוב הקירות יהיו עם קירות בצבע רגיל (כמו הצבע שאיתו צובעים בחדרי שינה) אז רואים את הקירות מתמלאים בבועות ביגלל המים. עם תירצה עזרה מקבלן נוסף אז צור עימי קשר והשיג לך קבלן. כדי ליצור עימי קשר ניתן באיי מייל karen_co21@hotmail.co.il דרך אגב אני אדריכלית אז עם תיצרך עזרה בדבר נוסף תמיד תוכל ליצור עימי קשר בייי

איטום

לקבלן יש אינטרס להרויח יום עבודה גם לי סיפר הקבלן סיפור דומה ואחרי שנתיים מים חלחלו מהמקלחת אל מתחת הריצוף ויש לי משקופים רטובים ותקרה רטובה בקומה התחתונה ואחרי שהקבלן קיבל את כספו אפשר לדבר עם המנורה.

חייבים לאטום עם רובה! מעניין מי הקבלן שיעץ לך.

כמו שאומרים לומדים מטעויות, אז רציתי ספר לכם סיפור על מנת שתלמדו מהטעויות שלי!
עשיתי שיפוץ בביתי.לאחר שעשיתי סקר שוק על מוצרי קרמיקה הזמנתי את הקרמיקה שבחרתי לא אציין את שם החברה אך מוצרי הקרמיקה כבר לאחר חודש נראו כאילו לא עשיתי כלל שיפוץ.לצערי, נאלצתי לשפץ שוב את חדר האמבטיה ולהחליף את כל מוצרי הקרמיקה בביתי. לאחר סקר שוק שני אך רציני בהחלט הגעתי לקרמיקה של מאיר המהיר אני רוצה לציין שהיום אחרי שנתיים המוצרים עדיין נראים כמו חדשים! ועוד יותר מזה המחירים של מאיר המהיר פשוט משתלמים! ממליצה בחום!

לפרטים נוספים על קרמיקה של מאיר המהיר היכנסו: http://www.meir-hamair.co.il/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר