הדפס על חולצה

הדפס על חולצה

שלום לחברי הפורום אני זקוקה לעצתכם ברצוני לבצע הדפס של תמונה מאוירת על גבי חולצת טריקו שאלתי היא כיצד מבצעים הדפסה לפי תמונה? איך הופכים אותה להדפס ,לאן עלי לפנות כדי שיהפכו את התמונה שברשותי להדפס? אולי יש אפשרות אחרת:להעתיק את האיור לחולצה בעזרת ניר מעתיק (יש דבר כזה?) אני מצרפת קובץ של האיור שתוכלו לראות במה מדובר מודה מראש לכל מי שיענה ויתן עצות מה ניתן לעשות אושן

הדפס על חולצה

יש באופיס דיפו ניר מדפסת מיוחד לזה לאחר ההדפסה מעבירים את התמונה לחולצה עם מגהץ בהצלחה

הדפסה ע"ג חולצה

יש פיתרון !!! אבל צריך קצת לעבוד....השיטה שאני השתמשתי מלמדים בקורסים שונים והינה אופן ההכנה : את צריכה להכין שבלונות , אחת לכל צבע , בד"כ השבלונות עשויות מניילון קשה כמו תמונת רנטגן ישנה, את הפילם טובלים בחומצת מטבח והיא מסירה את כל החומר השחור ונשאר לנו פילם כחלחל,לאחר ייבוש מעתיקים את התמונה ע"ג הפילם, חותכים את החלקים שרוצים לצבוע, קונים צבעים לצביעה על בד , וחתיכות ספוג . בשלב השני שיש לנו כבר שבלונות , מניחים בתוך החולצה נייר עיתון ( מאתמול )בכמה שכבות שיספוג את שאריות הצבע. ע"ג החולצה מניחים את השבלונה המיועדת ומצמידים בסיכות למקום, בעזרת מכחול מעבירים מעט (מעט ! ) צבע לספוג ומתחילים לטפוח ע"ג החולצה עד למילוי , יש להקפיד כי כמויות הצבע לא יהיו גדולות אלא כל פעם קצת .. כשמסיימים עם גוון אחד ורוצים לעבור לגוון שני , יש להסיר את השבלונה בזהירות ,להמתין מעט לייבוש,להניח שבלונה שניה וממשיכים כך עם כל השבלונות עד לסיום ... כדי לייצב את הצבע על הבד מגהצים את הציור כשמניחים עליו נייר פרגמנט ועוברים עם מגהץ חם ללא אדים. אני ייצרתי כך המון חולצות והם החזיקו מעמד די הרבה זמן עוד משהו ? בהצלחה

הדפס על חולצה

יש באופיס דיפו ניר מדפסת מיוחד לזה לאחר ההדפסה מעבירים את התמונה לחולצה עם מגהץ בהצלחה

האם אפשר לקבל יותר פרטים ...

...חדש ולא מוכר לי רעיון הדף המודפס ,,שניתן להשיג באופיס דיפו,,,,והיתי מאוד שמחה אם אפשר להוסיף פרטים לגבי סוג הנייר ,,,האם הציור מודפס כבר על הנייר???ואם לא ,,,איזה צבעים צריך ??האמת שלא ממש יודעת מה לשאול ,,,כך שאשמח לכל פרט ,,כי נראה לי נייס הרעיון ,,אז..תודה מראש לכל מידע רלוונטי...ויום טוב....

תגובה לעצה

היי הרעיון של ניר מדפסת בהחלט נראה לי אז איך עובד כל העסק הזה כפי ששאל/ה "לא לא" איך קוראים לניר הזה ואיפה מדפיסים עליו ,אפשר להדפיס גם במדפסת ביתית או שצריך מדפסת מיוחדת? אח"כ מניחים את זה על החולצה ומגהצים?

הדפס על חולצה

שלום לחברי הפורום אני זקוקה לעצתכם ברצוני לבצע הדפס של תמונה מאוירת על גבי חולצת טריקו שאלתי היא כיצד מבצעים הדפסה לפי תמונה? איך הופכים אותה להדפס ,לאן עלי לפנות כדי שיהפכו את התמונה שברשותי להדפס? אולי יש אפשרות אחרת:להעתיק את האיור לחולצה בעזרת ניר מעתיק (יש דבר כזה?) אני מצרפת קובץ של האיור שתוכלו לראות במה מדובר מודה מראש לכל מי שיענה ויתן עצות מה ניתן לעשות אושן

די פשוט למעשה

כנסי לכל חנות שצרכי משרד, (באופיס דיפו בטוח יש) ובקשי נייר למדפסת המיועד להעתקת תמונות לבד. קיימים מספר סוגים. אישית אני מציעה להשתמש בנייר של HP. אומנם מעט יקר אבל הצבעים מתקבלים הרבה יותר ברור. על גבי האריזה תמצאי הוראות. בהצלחה רבה.

האם אפשר לקבל יותר פרטים ...

...חדש ולא מוכר לי רעיון הדף המודפס ,,שניתן להשיג באופיס דיפו,,,,והיתי מאוד שמחה אם אפשר להוסיף פרטים לגבי סוג הנייר ,,,האם הציור מודפס כבר על הנייר???ואם לא ,,,איזה צבעים צריך ??האמת שלא ממש יודעת מה לשאול ,,,כך שאשמח לכל פרט ,,כי נראה לי נייס הרעיון ,,אז..תודה מראש לכל מידע רלוונטי...ויום טוב....

יש לי קטלוג של אופיס דיפו ו...

שלום רב אכן,צדקה אביבה.ישנו נייר להדפסה על חולצות של חברת hp.זה אמנם נייר שעולה בסביבות 90 ש"ח,אבל הוא באיכות מעולה.נייר a4 מיוחד לכל מדפסות hp.להדפסה במדפסות הזרקת דיו צבעוניות. על-ידי גיהוץ הנייר על כל סוגי הבדים נוצר עיצוב או כיתוב מרהיב. מידות:21*29.7 ס"מ בחבילה יש 10.יש נייר יותר זול שעולה כמעט חצי מחיר. מקוה שהייתי לעזר. בברכה צילה

כל תמונה שתבחרי

אם זו תמונה שצילמת וסרקת למחשב, אם משהו שהורדת מהרשת, או יצרת בעזרת תוכנת עיצוב... מדפיסים בדיוק כפי שאת מדפיסה כל מסמך רגיל. הדבר היחידי שצריך לקחת בחשבון זה... שהתמונה יוצאת הפוך על הבגד. לתשומת לבם כל המתנסים!!!!! תהליך פשוט עם תוצאות מדהימות. בהצלחה לכולם.

שלום רב אכן,צדקה אביבה.ישנו נייר להדפסה על חולצות של חברת hp.זה אמנם נייר שעולה בסביבות 90 ש"ח,אבל הוא באיכות מעולה.נייר a4 מיוחד לכל מדפסות hp.להדפסה במדפסות הזרקת דיו צבעוניות. על-ידי גיהוץ הנייר על כל סוגי הבדים נוצר עיצוב או כיתוב מרהיב. מידות:21*29.7 ס"מ בחבילה יש 10.יש נייר יותר זול שעולה כמעט חצי מחיר. מקוה שהייתי לעזר. בברכה צילה

שאלה נוספת

קודם כל תודה לכל מי שטרח והגיב על השאלה ששאלתי כאן בפורום חיפשתי בבית ומצאתי שיש לי ניר מיוחד להדפסה של תמונות רק שהניר שמצאתי הוא של תוצרת EPSON כמו המדפסת שיש לי בבית ורשום שהוא מיועד לתמונות על דף ולא על חולצה למרות שרשום בקטלוג עצמו שיש גם ניר שמיועד להדפסה על גבי חולצות שאלתי היא האם ניתן להשתמש בניר הזה כדי להדפיס אותו על חולצה או שזה חייב להיות הניר המיוחד שבעזרתו מדפיסים? שיהיה לכם סופשבוע נעים חיה

תגובה לעצה

היי הרעיון של ניר מדפסת בהחלט נראה לי אז איך עובד כל העסק הזה כפי ששאל/ה "לא לא" איך קוראים לניר הזה ואיפה מדפיסים עליו ,אפשר להדפיס גם במדפסת ביתית או שצריך מדפסת מיוחדת? אח"כ מניחים את זה על החולצה ומגהצים?

לחיה ניצני

לי יש ניר של קנון בשם T SHIRT TRANSFERS אבל יש גם של חברות אחרות זה ניר שאפשר להדפיס עליו במדפסת רגילה וניתן לקנות אותו באופיס דיפו או קרביץ מניחים את התמונה על חולצה ומגהצים בהצלחה

כל תמונה שתבחרי

אם זו תמונה שצילמת וסרקת למחשב, אם משהו שהורדת מהרשת, או יצרת בעזרת תוכנת עיצוב... מדפיסים בדיוק כפי שאת מדפיסה כל מסמך רגיל. הדבר היחידי שצריך לקחת בחשבון זה... שהתמונה יוצאת הפוך על הבגד. לתשומת לבם כל המתנסים!!!!! תהליך פשוט עם תוצאות מדהימות. בהצלחה לכולם.

רעיו פיצוצי!!!תודה

....הרעיון נראה ממש נהדר ובעניין העיצוב...השמיים הם הגבול(((מקווה לקפוץ בקרוב לאופיס דיפו,,או קרביץ,,על מנת להשיג את הנייר הפלאי הזה(((..תודה תודה...

הדפס על חולצה

זה מחזיק מעמד בכביסה?

נראה לי אחלה רעיון, אבל: כשקניתי את המדפסת (HP) המוכר הסביר לי שבניגוד למדפסות אחרות, הדיו שלה מבוסס על צבעי מים. אז - אם בסוף (אחרי הגיהוץ) מה שמגיע לחולצה זה הדיו של המדפסת, זה יחזיק מעמד בכביסה? מישהו עם HP ניסה את זה? תודה, מיכל

הדפס על חולצה

הדפסת חולצות, נראה לי שפתרתם לי את בעית המתנות לפסח

הדפסת חולצות

החברה העושה הדפסת חולצות בצורה הכי מקצועית שכבר ראיתי..

אני חושבת שאפשר לוותר על כל הבאלגן ופשוט לגשת לחנות שעוסקת בחולצות מודפסות. אני טועה?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר