פרגולה.

פרגולה.

בניתי פרגולה , אך ההתלבטות היא בעניין הצביעה. יש אומרים כי מספיק לצבוע פעמיים עם לזור ,ישנה הצעה לשלוש פעמים וישנה הצעה להוסיף לכה. מה מכל זה יהיה הכי טוב לי ולפרגולה ,ע"מ שנוכל להנות מהפרגולה שנים רבות. תודה מראש.

צביעת פרגולה

לדעתי מספר הפעמים אותם יש לצבוע צריך להקבע לפי מידת הספיגה של הצבע בעץ, באם זו צביעה ראשונה על עץ חדש ואני מבין שלא צבעתה בשמן פשתן כיסוד, אזי רצוי להוסיף שכבת צבע (הכוונה ללזור) לסיום אני ממליץ על לק שנקרא "יכט וורניש" שהוא לכה לספינות. בכל מקרה בתנאי הארץ סידרתה לך חתונה קתולית בכל מספר שנים יש לחדש את הצביעה... בהצלחה י.ש.

היכט וורניש נשמע ממש מיקצועי אך...

מניסיון שלי הוא מתקלף לאחר כשנה שנתיים - הוא כאילו נשבר ומתקלף. לפי דעתי בעץ לא מטופל יש להשתמש בקסילמון ואח"כ בלזור 2000 או בדומיו בכל מקרה כדאי להתקשר לטמבור ולהתיעץ.

פרגולה.

בניתי פרגולה , אך ההתלבטות היא בעניין הצביעה. יש אומרים כי מספיק לצבוע פעמיים עם לזור ,ישנה הצעה לשלוש פעמים וישנה הצעה להוסיף לכה. מה מכל זה יהיה הכי טוב לי ולפרגולה ,ע"מ שנוכל להנות מהפרגולה שנים רבות. תודה מראש.

צבע לפרגולה

אפשרי פעמיים ואפשרי גם חמש כל שכבה נוספת מהווה הגנה נוספת מחד אך מאידך מכהה את הצבע ודבר נוסף היות ופרגולתך בנוייה עץ תצטרך מדי כמה שנים (4-5 ) לעבור פעם נוספת לחדש ולרענן את הצבע שידהה בשמש.

יש הרבה מאוד שיטות לצביעת פרגולות. מומלץ לעקוב אחר הוראות היצרן של הצבע.

מומחה פירוש חלומות וגם פירוש חלומות לפי הקבלה. בנוסף יודע לבנות לבנות פרגולות

אני חושב שהכי טוב שתתייעץ עם מומחה לטיפול בפרגולה מעץ, בדגש על סוג העץ שבו השתמשת.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אורח
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר