צבע לבטון

צבע לבטון

אני מעוניינת לצבוע שביל בטון בחצר. באילו צבעים אפשר להשתמש?.....או לחילופין, האם יש טיח צבעוני שמתאים למטרה זו?..תודה

אפשרויות

אם את מעוניינת בצביע מומלץ לצבוע בצבעי שמן הם עמידים יותר עבור שבילים לגבי טיח בצבעים כיום יש אבקות בכל מיני צבעים שניתן להוסיף למלט וליצור צבע חדש בהצלחה

שתי אפשרויות לפניך:

1) מערכת של צבעי אפוקסי פוליאוריטן המורכבת מצבע יסוד בשם אפיקטלק שקוף, וצבע עליון שנקרא טמהגלס ברק משי. כל אחד משני הצבעים הללו מורכב משני מרכיבים א + ב אשר יש לערבב אותם לפני השימוש ולדלל במדללים: את צבע היסוד 40% מדלל מספר 4-100 את הצבע עליון 5% מדלל מספר 11 . זמן ייבוש 3 שעות בין שכבה לשכבה. אחרי 24 שעות שכבה שניה של העליון. 2) צבע לסימון דרכים, על עיקרון של צבע לקירות, יותר פשוט ליישום, כנראה שתקופת עמידות קצרה יותר לעומת אפשרות 1 . קיים רק ב4 גוונים: לבן, צהוב, אדום כהה, כחול. כל הצבעים הם תוצרת טמבור. יכול להיות שאפשרות מספר 1 יותר נדירה להשגה. אם תתקלי בבעיה היכן להשיג - תודיעי לי .

צבע לבטון

אני מעוניינת לצבוע שביל בטון בחצר. באילו צבעים אפשר להשתמש?.....או לחילופין, האם יש טיח צבעוני שמתאים למטרה זו?..תודה

צבע לבטון

אני מקווה שהתגובה שלי לא מאוחרת מדי, אבל רק עכשיו ראיתי את הבקשה שלך. יש לי פתרון זול ופשוט, את שביל הכניסה לביתי שמורכב מאבנים משתלבות שאיבד את צבעו האדום צבעתי בצבע "מיניום" שנקרא גם "צבע יסוד למתכת אדום אוקסיד" (יש גם אפור) זה צבע שמיועד לברזל למניעת חלודה, הצבע מתאים לצבע הריצוף אינו מבריק ונספג יפה בבטון , לאחר שהצבע הוכיח את עצמו בחורף, קיץ והליכה מרובה עליו צבעתי גם משטח מרצפות בטון אפור שנראה עכשיו אדום ויפה כמו כמו חדש... את ההצעה קבלתי ( כמו באגדות) מרצף ערבי זקן... אשמח לעזור ישראל

פני הבית

חברתנו המבצעת קופרטורות (ציפוי) לקירות וריצפות מחומרים המיוצרים על ידינו והמותאמים לאקלים הבנייה ולתוצאה הרצויה על פי הלקוח

החומרים מיועדים לקירות ורצפות מעוצבים על גבי התשתיות כגון אבן , שיש , קרמיקה , עץ ,ברזל ,בטון , טיח ,שליכט לבן , שליכט צבעוני ועוד ...החומרים מתאימים לשימור ותשתיות קיימות .עבודה החוסכת זמן , לכלוך פינוי פסולת וכו , חדרים רטובים אמבטיות וכו ...משטחי שיש ,כיורים והכל בטקסטורות מיוחדות וייחודיות בלעדיים לפני הבית .

בנוסף לטקסטורות הרבות כגון –קליפת עץ אלון – דרגנוע – עור ועוד ...

חברתנו מבצעת הטבעות על לוחות שלמים או חלקים של דוגמאות וינטאג' מדהימות ומקוריות אשר יובאו מאירופה .וכן הטבעות על פי בחירת הלקוח וברצונו .

בכבוד רב פני הבית

שי קובלסקי

שי – 0525258506

משרד – גולו – 0525258506

מייל – pnebait@gmail.com

מושב קלחים 212

בכל חנות חומרי בנין יש צבע לבטון אפשר גם צבע אקרילי

צבעי אפוקסי מתאימים לחדרים נקיים כשיש דרישה בלי אבק

אני רוצה לצבוע כדיםשאני מכינה מבטון ועוד יצירות באומנות במה אני צובעת?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר