התקנת דלת מתקפלת אקורדיון - אפשר גם לבד!

התקנת דלת מתקפלת אקורדיון - אפשר גם לבד!

יש לכם מחיצה בבית או חדר מקלחת לסגור, וגיליתם שהפתח אותו אתם צריכים לסגור אינו במידות הסטנדרטיות או שאין מספיק מקום כדי לפתוח את הדלת, מה שיוצר בעיה בעת כניסה לחלל בין אם זה לשירותים, חדר קטן או משרד.

הפתרון - דלת הרמוניקה אקורדיון

דלת אקורדיון הינה דלת בעלת יתרונות רבים:

  • הדלת ניתנת להרכבה כמעט בכל חלל עקב היכולת להזמין אותה בכל גובה ורוחב רותם אתם צריכים
  • יש מגוון סוגים של דלתות אקורדיון במחירים שונים 
  • דלת אקורדיון משאירה מקום גדול בחדר עקב זה שהיא לא נפתחת קדימה או אחורה אלה מתקפלת ותופסת סנטימטרים בודדים מרוחסב הדלת
  • דרת אקורדיות מגיעה עם מבחר של צבעים לבחירה לרבות מנעולים וחלונות לשנין להוסיף לדלת אקורדיון כדי להפוך אותה מיוחדת יותר

לאחר שהחלטתם שדלת אקורדיון היא הפתרון שלכם, ניתן לגשת למגוון החנויות שמחזיקות את הדלתות ולבחור את דלת הקורדיון המתאימה לכם.

ההמלצה שלי היא לבחור דלת איטלקית ולא סינית כך שדלת האוקרדיון תחזיק זמן רב יותר עקב איכות החומר ולא תתבלה לאחר מספר שימושים כמו שיכול לקרות בדלת סינית. כדי שהדלת תהיה עשויה מ PVC עם גלגלי סיליקון.

אני אמליץ לכם על מרכז הגבס שם מוכרים דלתות אקורדיון איטלקיות בהזמנה אישית

לאחר רכישת דלת אקורדיון יהיה עליכם להתקין אותה. יש את האפשרות להזמין מתקין דלתות מתקפלות, עלות ההתקנה יכולה להתחיל ב 250 ש"ח וצפונה.

ברוב המקרים בהם יש מפתח של דלת ללא תקלות או משקוף קיים התקנת דלת אקורדיון יכולה להיות די פשוטה, כל מה שצריך זה לעקוב אחרי ההוראות אותם נפרט

ההתקנת דלת אקורדיון - שלבים

1. ממדדו את המפתח - שלב זה הינו שלב ראשוני לפני הזמנת הדלת. יש לקחת מטר ולמדד את פתח הדלת, החלל של הדלת ללא המשקופים. יש למדוד את רוחב הדלת + גובה הדלת

2. דלת אקורדיון מגיעה עם מסילה בצורת ח יש להתחיל במסילה עליונה. יש לחבר בורג באמצע המסילה, לאחר הרכבת הבורג יש להשחיל את הגלגים המוליכים.

3.  לאחר מכן לתקין את המשקופים משני הצדדים ( יש לשים לב שהמגנט בגובה הבנכון.

זה הכל, התקנת דלת אקורדיון היא די פשוטה

לסרטון הדרכה כנסו - איך להתקין דלת אקורדיון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך