משהו שקצת קשה לעשות לבד

משהו שקצת קשה לעשות לבד

גם אנשים שצובעים את הבית בעצמם (ובסך הכל - לעבודה ברמה בינונית של קירות שנמצאים במצב סביר מספיק לקנות צבע וגלגלת)
קשה לצבוע את חדר המדרגות. ודווקא צביעת חדר מדרגות ממש נחוצה כי הקירות שלהם ממש מתלכלכים.
אז ההמלצה שלי היא שכשמחליטים לצבוע את הבית - להחליט על כל הדברים שעדיף שבעל מקצוע יעשה, לרכז אותם ואז למצוא בעל מקצוע טוב שיבצע אותם. תקרות גבוהות, תקרות שסבלו מרטיבות, קירות לא אחידים סדוקים או עם חורים וחדרי מדרגות דורשים מיומנות שלא לכל אחד יש.

סליחה, לא הבנתי מה ההבדל בין קיר של חדר השינה שלך לקיר בסלון או לקיר בחדר המדרגות ? ההבדל היחיד שאני רואה זה הגובה וגם לזה יש פתרון שלא מחייב איזה בעל מקצוע גרנדיוזי. לפתרון הצביעה בגובה במקום שמסובך לשים בו סולם אפשר להשתמש במוט טלסקופי לרולר ואת הקצוות שמתחברות לתיקרה אפשר להצמיד מברשת קטנה למוט, לעבוד לאט לאט ובסוף גם זה יגמר !! כבודם של הבעלי מקצוע למינהם במקומם מונח (ותאמין לי אני אחד מהם) אבל בימנו שעל כל דבר קטן שצריך מבעל מקצוע צריך לפרוע את הקרן פנסיה/השתלמות ואו למכור את הבן של השכנים (בלשון מליצית כמובן) אפשר לעשות לבד תוך דגש על איסור מוחלט על ביצוע עבודות שיש לגביהם סכנת חיים וכו' למשל חשמל, מיזוג שכולל בתוכו גם חשמל. היום כמעט ואפשר לעשות הכוווווווווווווווול לבד!!!!! השאלה עד כמה רוצים להשקיע ועד כמה לא עצלים. בהצלחה

(גילוי נאות, הכותב הינו קרוב ל- 40 שנים עוסק בניהול ואחזקת מבנים על כל מורכבותיהם)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר