פטריית חימום חשמלית - לפנים ולחוץ

פטריית חימום חשמלית - לפנים ולחוץ

אחד מסוגי המחממים היעילים והאסטטיים ביותר שנכנסו לשימוש בשנים האחרונות היא פטריית החימום. קיימים פטריות חימום על גז, אך כאן נעסוק בפטריות החימום החשמליות.

המאפיינים העיקריים של פטריית חימום היא הצורה שלהן, שברוב המקרים מזכירה פטרייה מהטבע. וככזו היא בנוייה כך שהקרנת החום היא כלפי מטה, ממעל הראש. לכן פטריות החימום הן על עמוד או תלויות.

פטריית החימום החשמלית מגיעה ב-3 צורות עיקריות: פטרייה עגולה על עמוד, עגולה תלויה ופטרייה המורכבת מ-3 זרועות גם כן על עמוד (אך גם ניתנת לתלייה).

בד"כ רוב פטריות החימום מוגני מים עם תקן IP (צריך לבדוק באיזה רמה) ואז ישנם כאלה שיכולים לעמוד ולעבוד אפילו בגשם.

 

יתרונות הפטריה על עמוד (עגולה או זרועות)

כשהיא על עמוד, היא יכולה לעמוד ולחמם בחצר, בגינה ובכל מקום ללא גג (בנוסף למקומות סגורים). בד"כ הפטריות על עמוד מגיעות עם שליטה על עוצמת החום, גובה מתכוונן ולעיתים אף עם טיימר לכיבוי אוטומטי לאחר זמן שימוש מסויים שנקבע ע"י המשתמש.

היא בנוייה כמו כפפה ליד, לשולחנות עגולים עם חור באמצע, שדרכן ניתן להשחיל את עמוד הפטריה החשמלית (החור בד"כ מיועד לשמשיות). בהתקנה כזאת, יש חימום עליון אחיד ושווה, לכל מי שיושב סביב לשולחן העגול (עם החור).

 

פטריית חימום חשמלית

 

יתרונות פטריית חימום תלויה

מכיוון שצריך לתלות אותה, היא צריכה להתלות מתחת לגג. אז היא מתאימה לשימוש במבנים סגורים, אבל בנוסף היא מצויינת גם לפרגולות מקורות.

בפטריות תלויות גם כן יש בד"כ שליטה על עוצמת החום, לעיתים טיימר ולעיתים גם שלט רחוק (מכיוון שהיא תלויה). היא אינה תופסת שטח רצפה כמו פטריית חימום על עמוד.

בזכות היתרונות של פטריות החימום החשמליות, הן טובות מאד לשימוש ביתי, אך באותה מידה ואולי אפילו יותר טובות לשימוש בבתי-קפה או מסעדות.

זה האלמנט הכי בזבזני שאני רואה כרגע

בגדול מחמם האטמוספירה לא את הנופשים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר