ניקיון הדירה אחרי שיפוץ - איך תעשו את זה נכון

ניקיון הדירה אחרי שיפוץ - איך תעשו את זה נכון

אחרי שיפוץ הבית, החלל נראה כמו אתר בנייה, וברב המקרים, אנשים לא מיומנים, מוצאים את עצמם אובדי עצות - איך מתחילים.

אז אם בחרתם לבצע את ניקיון הבית אחרי השיפוץ בכוחות עצמכם ולא בעזרת חברת ניקיון המספקת שירותי ניקיון מקצועיים, הרי שעליכם להיערך בהתאם.

שלב ראשון בניקיון הבית אחרי שיפוץ- פינוי פסולת

שלב פינוי הפסולת הוא שלב ראשוני ולא בכדי. על מנת להפוך את הליך הניקיון לפשוט יותר, עלינו לפנות מהדרך כל גורם שעשוי להפריע.  ברב המקרים הרצפות יהיו מכוסות בשאריות חומרי ביניין, חתיכות קרטון, אבנים שהתפזרו כתוצאה משבירת קירות, אריזות ריקות, דליים ועוד ועוד ועוד. אם אתם מעריכים כי ישנה כמות זבל גדולה, מומלץ להצטייד במכולת רמסע לפינוי פסולת. 

שלב שני - טיטוא הרצפות בעזרת מטאטא בעל סיבים רכים. 

כמובן שהדחף הראשוני, הוא להיעזר במטאטא כבישים בעל סיבים גסים. אך על מנת למנוע שריטות על הרצפות בבשל גרירת חפצים חדים או אבני, מומלץ לטאטא את הרצפות בעזרת מטאטא ביתי רגיל ובזהירות. על מנת להקל את התהליך, מומלץ להצטייד גם בפח ויעה אליו תאספו את האשפה. 

שלב שלישי - ניקיון חלונות ודלתות

חלונות ודלתות הבית נוטים לצבור כתמי צבע בתהליך השיפוץ.בין אם מדובר בצע קיר ובין אם מדובר בצבע שמן, יש לטפל בכתמים בצורה נכונה. אין להשתמש בחומצות ו / או ומרים מאכלים שעשויים לפגוע בצבע הדלת או צבע החלון ולגרום לנזקים בלתי הפיכים, ובנוסף, אין להשתמש בציוד חד על מנת למנוע שריטות. ישלהשתמש בחומרים ייעודיים בלבד. התייעצו בטמבוריה עם איש מקצוע ותארו לו במדויק מה עליכם לנקות ומהיכן.

שלב רביעי - ניקוי כלים סניטריים

את הכלים הסניטריים יש לנקות בעזרת חומרים ייעודים שלא יפגעו במראה המבריק ובשכבת ההגנה. יש לחטא ולנקות היטב את האסלות, האמבטיה, הכיורים וכד'. טיפ קטן - שימוש בחומץ או שימוש בקולה יסייעו בהסרת כתמי חלודה.

שלב חמישי - ניקיון ארונות קיר וארונות מטבח

ארונות קיר וארונות מטבח לרב עשויים מעץ. בין אם מדובר בעץ מלא ובין אם מדובר בתחליפי עץ כמו סיבית, MDF או סנדוויץ, אין לנקות עץ עם זרם מים או בכמויות מים גדולות. מומלץ להיעזר בקערת מים עם חומר ניקוי וסמרטוט נקי, אותו יש לטבול בתערובת הניקוי, לסחוט היטב ולנגב ביסודיות. במקרים של כתמים קשים נקודתיים, מומלץ לשפשף בעזרת ספוג בנקודה הרצויה, ולנגב ולייבש מיד.

שלב שישי ואחרון - ניקוי אבק ורצפות

כעת, מרב הבית נקי, כל שנותר הוא לסיים עם ה"פינישים". הסרת כתמים מהרצפות, שטיפה ייסודית וניקוי אבק יסודי. אבק של אחרי שיפוץ הבית הוא אבק סמיך שחודש לכל חור קטן וחריף חשוף. לכן, עבודת ניקיון האבק מורכבת ודורשת סבלנות.  מומלץ לנקות את האבק ורק לאחר מכן לשטוף את הרצפות, ולא להיפך.  

חברת ניקיון שעובדת בשבילך. Mor Clean

הכירו אותנו. Mor Clean. חברת תפעול ותחזוקת נכסים שתמיד עובדת בשבילך.
עם שרות אישי ואכפתי, זמינות בכל רגע ובעיקר, רמה גבוהה של ניקיון ותחזוקה.

שרות הוא דגל הזהב שלנו
דגל הזהב של חברת ניקיון Mor Clean היא השרות המידי והמהיר.

שאלו כל לקוח שלנו על המקצועיות והאכפתיות של חברת ניקיון MOR clean ו'תתמגנטו' אלינו מיד.
תענוג לעבוד אתנו. עם חברת ניקיון Mor Clean יש לכם מענה מידי לכל פניה באופן מידי (ותבדקו אותנו …),

יש היענות מידית לכל תרחיש – ובשטח שלכם. ויש תמיד, אבל תמיד, שיתוף פעולה ומחשבה עליכם – הלקוחות המרוצים שלנו!.

ולכם – יישאר הפנאי לדברים החשובים באמת. זהו הרווח הכפול כשעובדים אתנו.

השרות שלנו הוא אישי ואדיב; גאוותנו על שרות הבקרה הכפולה על עבודת הניקיון שאנו מבצעים:
הפקחים שלנו מגיעים מידי שבוע לשטח, בודקים את התחזוקה,

ונהנים לראות שתמיד הלקוחות שלנו מרוצים מחברת ניקיון Mor Clean.
בחברת ניקיון Mor Clean כל לקוח מרגיש לקוח יחיד. הזמינות היא בכל רגע. ובאופן מידי. הטיפול בכל פניה ופניה ונענה באופן אישי ,
ואנחנו לא נחים עד שתרגישו הכי מרוצים שאפשר. כי כך זה שעובדים עם חברת ניקיון Mor Clean.
בחברת ניקיון Mor Clean, תהיה רגוע בתחזוקה השוטפת של הנכס שלך. אנו מתפעלים צוות העובדים מצטיינים ובעלי ההכשרה,
ואתה מקבל נכס מצוחצח ומבריק שחוויה לבקר בו.

חברת ניקיון הצוות שלנו.

חברת ניקיון העובדים שלנו הם מקצועיים ואדיבים. מנכ"ל חברת ניקיון Mor Clean, אכפתי, מסור ומחובר לכל לקוח, בכל זמן. הטלפון שלו זמין בכל שעה לכל לקוח ביחס אישי ומעורר התפעלות.

בחברת ניקיון Mor Clean, תמצאו תמיד את המנכ"ל כשהוא חושב צעד אחד קדימה לטובתכם. מה שהיה היום, הוא רק תקדים לרמת האיכות של מחר.
מחר כבר יחכו במשרדכם מכונות ניקיון חדישות יותר ומתקדמות יותר עם מיטב הטכנולוגיות של חברת ניקיון Mor Clean.

אם גם אתה מחפש ראש שקט בכל מה שקשור לחברת ניקיון, תפעול ואחזקת המשרד, רק עם הצוות שלנו – של חברת ניקיון Mor Clean,
תוכל להיות בטוח ורגוע שהנכסים שלכם נקיים, מוקפדים וריחניים (וזה כבר סוד מקצועי). הצוות המקצועי יבריקו לכם כל משטח וישאירו במשרדכם שובל ריח מבושם ויקרתי של חברת ניקיון טובה באמת.

הברק הנוצץ בנכס יעיד כאלף עדים שלעבוד עם חברת ניקיון Mor Clean זו חוויה קסומה ששמורה לחברת ניקיון מקצוענית וחזקה.

זה לא סלוגן , זו מציאות!

צור אתנו קשר כעת, כדי שגם השולחן שלך בלובי יבריק. פינת הקפה שלכם תהיה נקיה וריחנית והכורסאות רכות ומצוחצחות. כי כך מנקים אצלנו. בחברת ניקיון Mor Clean – עובדים מן השורה הראשונה.

בחברת הניקיון שלנו. מעבר לניקיון. תגלו את חומרי הניקיון האיכותיים והירוקים שלנו. חומרי הניקוי שלנו מצטיינים בבישום יוקרתי של חומרי הניקיון האיכותיים ביותר המשאירים אחריהם ניחוח יוקרתי לכל לקוח המגיע למשרד. גם חדר המדרגות יבריק ויסנוור מניקיון. כי להריח את הניקיון – זה חברת ניקיון Mor Clean. גם רמת הניקיון המוקפד והיסודי שתקבלו, הם סמל ודוגמא לכל חברת ניקיון. ההנחיות השוטפות, הפיקוח והבקרה בשטח, הם אלו שעושים את חברת ניקיון Mor Clean, לחברת ניקיון שהיא חלום של כל מנכ"ל!

חברת ניקיון Mor Clean מצטיינת במערך פיקוח על עבודת התחזוקה והתפעול באתרים.

הפקחים שלנו מגיעים מידי שבוע למשרדכם, בודקים את העבודות בשטח, משוחחים עם הצוות, רק כדי להיות בטוחים שאתם הכי מרוצים שאפשר. כי התפעול והתחזוקה שלנו הם ברמה אחרת. ותמיד תרגישו זאת.
מכונות הניקוי האיכותיות המקצועיות שאנו מציידים בהם את העובדים, יהפכו את הנכס שלך למבריק ומצוחצח. מיטב הטכנולוגיות והמכשור המתקדם ביותר – יעבדו בשבילך.
כל לקוח ועובד בחברה שלך ירגישו מיד שאתם עובדים עם חברת ניקיון ברמת שירות אחרת. כי רק חברת Mor Clean חושבת כל העת עליך, ועל טובת הנכס שלך.
התפעול השוטף של הנכסים, מעידים כאלף עדים כי הכלים החדשניים שלנו וחומרי הניקוי המעולים שלנו מעלים את הנכס שלך רמה אחת מעל כולם.

חברת ניקיון איכותית כמו Mor Clean מתגאה בקשת שירותים רחבה שמשלימה את שרותי תחזוקת המבנים.

קשת השירותים שלנו מאפשרת לנו לתת לכם את השירות המושלם לתחזוקת הנכס. כי רק חברת תפעול ותחזוקה מושלמת וחזקה באמת כמו Mor Clean, מצטיינת בשרות מתאים, מדויק ומוקפד, לכל נכס ולכל מצב.

אחזקת המבנים – זהו שרות הפרמיום שלנו! בשרות התחזוקה השוטף, אנו אחראיים לכל פינה בנכס מבחינה תפעולית, כי יש מי שדואג לנכס שלך! רק אתנו תהיו בטוחים שנורה שנשרפה בחדר מדרגות תוחלף על אתר ותקע רופף – יחוזק עוד באותו יום.

ניקיון משרדים – זהו חוד החנית שלנו בשרות ובאדיבות שאין לה מתחרים!

שרותי גינון שלנו יפארו לכם את הנכס בגינה גזומה ומתוחזקת להפליא.

שרותי ההדברה שלנו – בחומרים ירוקים ואיכותיים ישלימו את היגיינת הבניין.

קרצוף רצפות – אין כמו מכונות טכנולוגיות מקצועיות ושיטות מתקדמות, שיעשו את הרצפה שלכם למבריקה (כמעט) כמו מראה מהפנטת. אין ספק שהמראה היוקרתי של הרצפה לאחר קרצוף הרצפות ירשים וישאיר לכם נכסים זוהרים ונוצצים.

הברקת דקים – גם רצפה העשויה דקי עץ בבניין המשרדים המוקפד שלכם, תראה חדשה ומרשימה עם השירות המשלים של הברקת דקים.

כי אתנו, מעטפת השירותים לתפעול ואחזקת הנכסים – כבר מושלמת!

לכל פרט ועניין בנכס שלך, אנחנו נהיה שם עוד לפניך, לתקן, לשפץ, להבריק, לחזק ולהתגאות – כי זה השרות המושלם שלנו!

את חברת 'מור-קלין' כל מנכ"ל חברה מובילה חייב להכיר. מור- קלין היא חברת ניקיון ואחזקה שמדלגת מעל כל שאר חברות הניקיון ותופסת את רמת האחזקה והניקיון הגבוהה ביותר.

www.mor-clean.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר