לשפץ ולשמור על התקציב

לשפץ ולשמור על התקציב

האם אתם מעוניינים לשפץ את הבית תוך שמירה על מסגרת תקציבית מצומצמת, ועדיין שייראה כאילו שיפצתם בעשרות אלפי שקלים? בעזרת עבודות גבס ולא הרבה צבע ניתן להפוך כל בית ישן לארמון יפהפה, ואפילו לא תצטרכו למכור את נשמתכם למנהל הבנק. תמיד רציתם שהבית שלכם ייראה בצורה מסויימת ובטח גם התפשרתם על הדרך - שיפוצים הם ההזדמנות שלכם לגרום לבית להיראות בדיוק כמו שאתם אוהבים. בית נאה ומטופח זה מקום שנוח ונעים לחיות בו, ולכן אנו מנקים אותו כל הזמן, ממלאים אותו עם חפצים בעלי ערך, מרהטים אותו כפי טעמנו, ויוצרים סדר באיזור המגורים בצורה נוחה ויפה לעין. ולפעמים, אנו שמים בצד קצת כסף למטרות שיפוצים, אשר מאפשר לנו לעצב את הבית כרצוננו ולהפוך אותו למרחב המגורים המושלם.

האם אתם מעוניינים לשפץ את הבית תוך שמירה על מסגרת תקציבית מצומצמת, ועדיין שייראה כאילו שיפצתם בעשרות אלפי שקלים? בעזרת עבודות גבס ולא הרבה צבע ניתן להפוך כל בית ישן לארמון יפהפה, ואפילו לא תצטרכו למכור את נשמתכם למנהל הבנק.

מעניין לגלות שמבין כל אנשי המקצוע בתחום שיפוץ הבית, דווקא צביעת קרמיקה ו- צביעת חדרי שינה נתקלים במעט מאוד הערכה בקרב הלקוחות. גבסים, שרוב עבודתם רק עד לפני שנים מספר הייתה מבוססת על הרכבת מחיצות ארעיות, עתה לוקחים תפקיד נכבד יותר בשיפוצי בית עם הקמת נישות דקורטיביות, התקנת גופי תאורה כספוטים או מפזרי אור ופריטי ריהוט כגון מזנוני גבס המשתלבים בטבעיות עם מראה הקיר. כך הדבר גם עם הצבעים, עם נגישותם של שלל גוונים, סוגי הצבע, החומרים וטכניקות הצביעה הקיימות כיום, מאפשרים לנו להפיח חיים חדשים בכל חלל משמים.

צביעת חדרי מדרגות מאפשר לכל מי אשר חפץ ברענון מראה הבית או הדירה לבצע שיפוץ במהרה ועם השקעה כספית קטנה:

באופן זה לדוגמה, עבודה צביעה של דירה או בית ממצועים צריכה לקחת בין יום לשלושה ימים, אך גורמת לבית בקלות להיראות חמש עשרה שנה פחות מגילו האמיתי. הרכבת נישות בקיר, הנמכה בתקרה, או הטמעת גופי תאורה מלוחות גבס אף היא תיקח מספר קטן של ימים מקסימום, וגורמת לחדר להיראות מטופח, גם בהשקעה קטנה.

אז אם אתם מעוניינים לשפץ את הבית והדירה, ואתם רוצים לעשות זאת במינימום כסף וזמן, תוכלו למצוא אנשי צבע וגבס וטיפים שימושיים באתרים שלנו אז שיהיה לכם רק. שיפוץ נעים!
צובעים ומשפצים

גבס בבנין בגדול מתאים מאוד לקירות זמניים,

בשנים האחרונות בגלל המהירות והזילות משתמשים בו למחיצות במיוחד במבני משרדים

בדירה רגילה בס"כ גבס מתאים לעצוב התקרה בסלון ולארונות גסי דפנות

שדרוג דירה זה ראשית כיורים בהתקנה עליונה במפלס השיש

שדרוג דירה זה החלפת כח הצנרת ל-sp

אני אשמח לקבל את הפרטים לגבי זיפות גגות ולשמור על התקציב כי אני הבנתי שהעבודה הזאת זיפות ואיטום גגות היא עבודה מאוד יקרה שיכולה להכפיל את התקציב של השיפוץ.

המחיר תלוי בשטח

תלוי אם צריך רולקות,תלוי מאוד בשיטת הבדוד

זפות וסיוד,חומר אקרילי,יריעות ,יריעות עם חצץ לבן

האחרון הכי יקר אבל עמיד ליותר מעשר שנים,

קשה להשוות בדוד גג שמחירו לא ידוע לשפוץ שהקפו לא ידוע,

פנה לשנים שלושה מבודדים קבל הצעת מחיר והחלט,אל תשלם אגורה לפני העבודה

עיקר שכחתי,תתנה התשלום במבחן המפת הגג ליממה ובדיקת נזילות

דרושים עובדים לעבודה קלה מהבית בקלדנות כתיבה, והזנת נתונים, לפניות שלחו לי הודעת וואצפ 054-5699972 יעל

הצעות עבודה מהבית בכל התחומים שלחו לנו הודעה בוואצפ

שיפוצים זה בכלל אל עסק זול, זה לא כמו להזמין צלם לברית מילה שרק מגיע ולוחץ על כפתור, כאן צריכים פטיש, פשטישון, מחפרון והמון כלים כבדים לעבודה קשה. בגלל זה המחיר עולה.

באם נדרשים לבצע שיפוצים מורכבים, יש לבחור בחברה מקצועית בעל ניסיון בביצוע בניית ממ"ד בבית פרטי ובכל שטח.

הי חברים 

תודה רבה לכולם על ההמלצות, זה בהחלט עוזר למי שנמצא כמוני בתחילת הדרך, ומתכנן את הנכס הבא שלו. שאלה לי אליכם, בטח יש כאן מישהו שיוכל לעזור. איפה אני יכול למצוא חברה טובה שמציעה שירות של עבודות זכוכית מיוחדות? אני מעוניין לבנות מעקה זכוכית בבית החדש, וגם ליצור חלונות זכוכית גדולים באזורים שונים של הבית. מישהו מכיר שירות טוב כזה? 

תודה

יש המון חברות שמייצרות זכוכית מעוצבת ומיוחדת לבנייה של מעקה, כדאי לבדוק קודם כל כמה המלצות יש על החברה ולראות תיק עבודות, בכל מקרה אם אתה משפץ בית פרטי, אל תשכח כי הוספת ממ"ד לבית פרטי יכולה לשפר המון את ערך הנכס ויחד עם זאת גם לתת מיגון ראוי לתושבי הבית בצורה נכונה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר