שיפוץ דירה מעלה את ערכו של הנכס

שיפוץ דירה מעלה את ערכו של הנכס

שיפוץ של דירת מגורים מאפשר לכם לחדש אותה.

שיפוץ דירה מעלה את ערך הדירה.

שיפוץ דירה הופך את דירת המגורים שלכם ליותר יפה ויותר אטרקטיבית.

שיפוץ דירה מקצועי וטוב יעלה את ערך הדירה בסכום גבוה יותר מהסכום שהושקע בשיפוץ.

בחירת קבלן שיפוצים

הבחירה של קבלן שיפוצים צריכה להתבצע בצורה חכמה כדי לא להשקיע כספים בשיפוץ כושל.

כאשר מחפשים קבלן שיפוצים כדאי לקחת מספר הצעות מחיר שונות בשביל לקבל קנה מידה לגבי רמות המחיר של שיפוץ שבו אתם מתעניינים.

חשוב לפני בחירת הקבלן לשוחח עם לקוחות קודמים שלו בשביל להבין האם הוא ביצע עבודה איכותית ועמד בדיבורו לגבי לוח הזמנים של השיפוץ. חשוב גם לראות עבודות קודמות שלו בשביל לראות ולהתרשם מרמת הביצוע של העבודות.

את התשלומים לקבלן שיפוצים כדאי לחלק ולשלם לפי התקדמות העבודה, בשביל לגרום לו לבצע את העבודה עד תומה, וגם כדי להגדיל את ההסתברות שהוא יעמוד בלוח הזמנים שהובטח לכם.

הסוגים הנבדלים של עבודות שיפוץ דירה

יש סוגים נבדלים של עבודות שיפוץ דירה כפי שמצוין כאן.

בניית מרפסת חדשה, שיפוץ חדר רחצה, שיפוץ של חדרי שינה, עבודות צביעה שונות, שיפוץ של הסלון, עבודות של ריצוף, שיפוץ של המטבח, עבודות חיפוי של קירות בעזרת קרמיקה, הרכבת פרקטים על הרצפה, עבודות סיליקט - אלו עבודות של חיפוי הקירות בעזרת לבנים שהן בסגנון עתיק, בנייתו של קיר גבס, שבירה של קירות פנימיים בדירה, עבודות של צנרת, הוספה של מתקן תליית כביסה, פתיחתם של חלונות חדשים, התקנת תריסים חשמליים, החלפה של החלונות, עבודות אינסטלציה, הוספה של פרגולה יפה למרפסת או לחצר או לגג, התקנה של מכשירים חשמליים שונים כמו למשל מתקן קולט אדים במטבח הדירה, התקנתם של ברזים חדשים, החלפה של כיור, עבודות חשמל שונות, החלפתו של השיש שבמטבח, התקנה של מראות שונות, החלפתם של ארונות, החלפת הדלתות, הוספה של עציצים גדולים עם חול, התקנה של דוש בחדר רחצה, הוספה של מדרגות נוחות בשביל לעלות לעליית הגג, שיפוץ של חדר עליית הגג, הוספה של ספסלי אבן כבדים, שיפוץ המרתף של הבית, שיפוץ של המרפסת או סגירת מרפסת, שיפוץ השביל שמוביל אל פתח הבית, ריצוף של חצרות, הוספה של מעלית, בניית גדר חדשה, הוספה של חיפוי חיצוני חדש לקירות החיצוניים, בנייתו של אח לחימום הדירה בימים קרים, החלפתו של גג רעפים, הוספת שער חשמלי לחניה, הוספה של תעלות מיזוג אוויר, הוספה של ממ"ד (מרחב דירתי מוגן), הוספה של מקומות חניה תת קרקעיים, בניית חדר נוסף על הגג, הוספת סלעים לגינה, התקנה של גופי תאורה חדשים, הוספה של ג'קוזי או בריכת שחייה, בניית מחסן ועוד.

לסיכום, שיפוץ דירה מעלה את ערכה הכלכלי וגם גורם לה להיות יפה יותר ומודרנית יותר.

לכן כדאי לבצע שיפוץ דירה, כי בכך אתם משיגים את שתי המטרות הללו בעת ובעונה אחת.

תודה רבה על המידע.
אנחנו סיימנו לשפץ את הדירה לפני כחודש וחצי והחלטנו להוסיף בידוד נוסף לקירות החיצוניים
וקיבלנו המלצה להוסיף גם פנלים מבודדים, מה שאמור להוסיף לשווי הדירה לפני המכירה. 

אשמח להמלצות ממי שכבר עשה זאת.

פנלים מבודדים | מבנה דרום

הובלות בירושלים שירות מקצועי וסבלני 

הי!
המון תודה על ההמלצות, ואני מסכים מאוד עם מה שנכתב. אכן שיפוץ דירה יכול משמעותית להעלות את הערך של הנכס. אם יש כאן חברים שבחרו לשפץ שכבר מסיימים את השיפוץ ממש עוד מעט, יש לי המלצה בשבילכם. אין ספק ששיפוץ כזה משאיר המון בלגן ולכלכוך, והדרך הכי טובה להתמודד עם זה היא באמצעות סיוע של חברת ניקיון לאחר שיפוץ בירושלים. אני עובד עם החברה המעולה הזו כבר תקופה, ואני מאוד מרוצה גם מהשירות וגם מהמחירים. החברה תוכל לסייע לכם בתהליך הניקוי באופן יסודי ומהיר. פרטים בקישור.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר