צביעת ארונות מטבח

צביעת ארונות מטבח

שלום רב,

יש לי מטבח מעץ בצבע ונגה והייתי מעוניין להחליף את הצבע שלו.
ביררתי כמה עולה לצבוע אצל צבע מקצועי ולהפתעתי (מבלי לפגוע וחלילה לזלזל) קבלתי מחירים גבוהים משציפיתי. גם באזור 5-7 אלף ש"ח.
מדובר במטבח בעל 15 חזיתות, לא מפלצתי.
לכן, החלטתי קצת לחקור את הנושא לגבי צביעתו בעצמי, יש לי ידיים טובות ואני חושב שעם הדרכה נכונה אצליח לעשות את זה.
בצעתי ניסוי על עץ מצבע ונגה דומה למה שיש לי במטבח עם צבע אוניאור של נירלט צבע סינטטי על בסיס שמן בצבע לבן וניל ולהפתעתי אחרי 3 שכבות (עם מברשת זה נראה טוב מאוד)
שאלותיי הן :
1. האם כן או לא לשייף (המטבח חדש לגמרי !) לפני העבודה ? יש הטעונים שכן ויש שלא או שמה להסתפק בניקוי יסודי שלו לפני הצביעה.
2. האם הצבע שתארתי הוא טוב או שצריך צבע יסוד ואח"כ צבע על בסיס מים או משהו אחר לגמרי ?
3. האם להשתמש במרסס צבע חשמלי מסוג ביתי טוב יותר ממברשת ? הניסוי שלי עבר בהצלחה אבל עדיין רואים שזו מברשת (ועל אף הדילול עם טרמפנטין ומברשת איכותית יוצאים שערות על המשטח שצריך כל הזמן להסיר וזה פוגע בעבודה) ואני חושב (אולי בטעות) שעם מרסס הצביעה תהיה חלקה יותר.

אשמח לקבל תשובות על השאלות האלו ממקצוענים או כאלו שכבר ניסו משהו דומה בלבד.
כל הערה או הארה תתקבל בברכה.

המון תודה לכל המסייעים !!!

שאלה מצויינת,
קרה לנו מקרה דומה למקרה שלך והחלטנו בסופו של דבר
לעצב את ארונות המטבח בהתאמה אישית.
לאחר שפנינו אל צוות נגרים מקצועי, קיבלנו ארונות מטבח חדשים ומעוצבים.

לפרטים נוספים על עיצוב מטבחים הכנסו

ניתן להעזר גם במאמר הבא שמתאים גם לסלון וגם לעיצוב המטבח.

לגבי מטבחים הטובים ביותר שאני מכיר באיזור חיפה זה מטבחים בחיפה

בלי קשר במידה ותרצה לראות רהיטים בחיפה אייכותיים ויפים ממליץ לך להכנס ללינק ששיתפתי

בהצלחה!

דרושים עובדים לעבודה קלה מהבית במילוי סקרים, שכר גבוה, אפשרות לשכר בסיס או שכר לפי שעה או לפי עבודה, לפרטים נוספים שלחו לנו הודעה בוואצפ למספר 052-6540924 צוות אפטיל וורקס - עבודה מהבית aptilworks2020@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר