אהלן....

אהלן....

מכירה אתר מצוין לדודי שמש וקולטי שמש!

אני מכירה את האתר הזה! לא מזמן הלך לנו הדוד אז השארנו פרטים שם. בסוף קנינו כרומגן.לא יאמן איך אפשר לקבל ככ הרבה מידע מאנשים בפורומים. כל מה שצריך לעשות זה לגגל את מה שמחפשים וכבר מוצאים תשובות.חיפשתי סדנאות  צחוק לצוות בעבודה, מצאתי אתר מעולה, בעלי חיפש קורס סקיפרים (לפרטים נוספים הקליקו) מצא אתר שמשווה מחירים, למרות שהוא לא ממש יודע לחפש, הוא יכול להיות על דף אחד שעה ולא למצוא את מה שעומד מולו....אמרתי לו שהוא צריך משקפיים, או לפחות ניתוח בלייזר, אז הוא ענה שלא אגיד לו מה מומלץ. הוא מסתדר לבד... נו מילא...

הבעיה בכל האינטרנט שבכל העולם,זה שקשה להחליט ולקבוע

מי צודק,מה נכון,מה בכלל,חייב מחפש המידע לדעת קצת ,להפעיל הגיונו,

להשוות המידע לידע של אחרים

תכלס נכון.

אתמול הייתי בחתונה. שמעתי שהתקליטן לקח 8000 שח. אני לא יודעת מאיפה הביאו את המחיר הזה. נשמע לי מוגזם. למה לא השוו מחירים? לא יודעת, כנראה אוהבים לזרוק כסף. כשמחפשים תקליטן לחתונה מחיר אמור להיות פקטור גם לא? סבבה שיקפיץ את האורחים אבל לפחות תהיה הוגן. 

כן ככה זה גם עם פרקטים

חלק נותנים מחיר מופקע וחלק מחיר הגיוני. בגלל זה אני קונה פרקטים באייס כי זה הכי זול שם ועדיין פרקטים שלהם ממש טובים ואיכותיים

אין על פרקטים הכי טוב בבית נותן אוירה חמימה ונעימה. באמת אתר מצוין

אדיקו,

אם אתה בענייני חתונה ורוצה משהו מגניב למסיבת רווקים או רווקות, בהנחה ואתה מתחתן בקיץ כמובן  - לך על שייט ביאכטות. זה מגניב לאללה. לא כזה קשה להוציא רישיון שיוט. צריך רק למצוא בית ספר טוב. יש לי אתר מצוין לזה כל המידע על קורס יאכטות נמצא שם

ורד,

אייס עוד קיימים? הם לא פשטו רגל או משהו כזה? בכל מקרה, כמו שציינתי אני בענייני יאכטות ואול אשים שם איזה פרקט אם תעשי לי מחיר... אם תרצי סיבוב או שאת זקוקה לפרטים בענייני קורס שייט מקצועי את מוזמנת

וגם אם את לא בטוחה לגבי הקורס עצמו, תוכלי לקרוא לקרוא מאמרים בנושא קורס סקיפרים אם זה יעניין אותך.  יאללה ביי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר