מישהו מבין בזיפות או איטום של גג באופן עצמאי?

מישהו מבין בזיפות או איטום של גג באופן עצמאי?

שאלה למבינים- מי יודע אים לזפת ולאטום את הגג באופן עצמאי, איזה חומרים לקנות, מה התהליך, כמה אנשים נדרשים ומה סדר גודל העלויות לכך? תודה

לדעתי קודם צריך

לעשות ניקיון כולל בגג, כדי שהזיפות או האיטום יהיו יעילים. אח"כ אפשר לקנות חומרי איטום ובידוד בכל חנות לחומרי בניין, ולקבל הנחיות מינימליות מהמוכר. בהצלחה!

גם לדעתי

צריך לעשות ניקיון יסודי לפני שעושים שם איטום גגות.

על מנת לבצע איטום גגות עם זפת חמה, יש להזמין אך ורק קבלן איטום לביצוע עבודה זו, לא ניתן לעשות איטום מסוג זה באופן עצמאי כי יש צורך בכלים מיוחדים על מנת להרתיח את הזפת ולהרים אותו לגג .

בגדול יש לבציע נקיון יסודי לגג ואם צריך גם לשטוף, אחרי שמשטח הגג התיבש לחלוטין אז אפשר למרוח את הזפת ולודות להגיע לכל פינה בגג, חשוב לא לפספס שום סדק או חריץ על מנת שתתקבל תוצאה סופית ופתרון מלא לבעיית הרטיבות "במידה ויש בעיה". 

אחרי ביצוע מריחת הזפת יש להמתין עד התקררות הזפת ולהלבינו בסיד מיוחד על מנת לשמרו, ובכדי שלא יתחמם ויחמם לנו את הגג, ההלבנה שומרת על הזפת לטווח ארוך יותר ושומרת על טמפרטורה סבירה בבית .

עומדים לשירותכם בעלי המקצוע הטובים ביותר בשיפוץ הבית . קבלני ריצוף , קבלני טייח , קבלני צבע , קבלני גבס , קבלני חיפוי קירות אבן פנים וחוץ , קבלני איטום גגות, גגות רעפים, פרגולות הצללה, פירוק ופינוי אסבסט, ועוד .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר