טיפים מקצועיים לביצוע ניקוי ספות ביתי .

טיפים מקצועיים לביצוע ניקוי ספות ביתי .

לפני שמתחילים בניקוי יש להכין את הספה : 1. שאיבה של כל הספה כולל הכריות והמבנה עצמו קדימה, מאחורה ומהצדדים. פעולה זו מוציאה את האבק המשוחרר ומונעת הצטברויות. 2. ניגוב במטלית רכה את כל אזורי העץ, הברזל או כל חומר אחר ממנו עשויות הספות. לא לשכוח להתעכב בעיקר על המפגשים בין שני חומרים מכיוון ששם יש נטייה גבוהה יותר לצבור לכלוך. 3. לפני נקוי ספות חשוב לבדוק את תעודת האחריות לראות שהיא בתוקף ושהיא מכסה את השימוש בחומרי הניקוי בהם אתם עומדים להשתמש. בנוסף יש לבחון את הוראות הניקוי המצורפות ובמיוחד את העמידות בפני מים. 4. כדי לבצע נקוי ספות נכון כדאי להתבונן בבד ממנו עשויה הספה, בספות חדשות אפשר בדרך כלל למצוא את המידע הזה על התגית. סוג הבד יגיד לכם איזה שמפו נקוי ספות מתאים לספה שלכם. לקבלת שירות של ניקוי שטיחים, ספות, ריפודים מעור ומכל סוג של ניקיון שתצטרכו : ולהצעות מחירים, כנסו - ניקוי ספות http://www.champclean.co.il/articles-nikuy-sapot.html

ניקוי שטיחים וריפודים

אפשר למצוא חברה ל ניקוי שטיחים וריפודים גם כאן.

הניקוי הטוב ביותר הוא מה שלמדתי מסבתי

ממלאים חצי דלי במים שופכים פנימה כחצי בקבוק חומץ רגיל

טובלים פנימה סדין ישן סוחטים היטב פורשים על הספה ומתחילים לחבוט

בחובט שטיחים, הספה נראית נקייה ורעננה,

                                                בהצלחה,

לפני שמתחילים בניקוי יש להכין את הספה : 1. שאיבה של כל הספה כולל הכריות והמבנה עצמו קדימה, מאחורה ומהצדדים. פעולה זו מוציאה את האבק המשוחרר ומונעת הצטברויות. 2. ניגוב במטלית רכה את כל אזורי העץ, הברזל או כל חומר אחר ממנו עשויות הספות. לא לשכוח להתעכב בעיקר על המפגשים בין שני חומרים מכיוון ששם יש נטייה גבוהה יותר לצבור לכלוך. 3. לפני נקוי ספות חשוב לבדוק את תעודת האחריות לראות שהיא בתוקף ושהיא מכסה את השימוש בחומרי הניקוי בהם אתם עומדים להשתמש. בנוסף יש לבחון את הוראות הניקוי המצורפות ובמיוחד את העמידות בפני מים. 4. כדי לבצע נקוי ספות נכון כדאי להתבונן בבד ממנו עשויה הספה, בספות חדשות אפשר בדרך כלל למצוא את המידע הזה על התגית. סוג הבד יגיד לכם איזה שמפו נקוי ספות מתאים לספה שלכם. לקבלת שירות של ניקוי שטיחים, ספות, ריפודים מעור ומכל סוג של ניקיון שתצטרכו

חשוב מאוד לבדוק את האיכות של חומרי ניקוי שמשתמשים בהם ואת ההוראות כי לא כל דבר מתאים. כמו כן, סביבת המשרד מורכבת מאזורים שונים הדורשים שימוש במוצרי ניקיון מתאימים ויש לקחת זאת בחשבון.

"קח כל מה שאתה צריך, תן כל מה שאתה יכול." - גרגורי סנטיאנה

תשמעי,

אני באמת לא מבינה למה לעזזאל שמישהו ירצה לעשות ניקוי ספות

ניתן לרכוש היום סלון עור איכותי יד ראשונה במחיר סביר לגמרי אז כב לא עדיף להשקיע עוד אלפים בודדים בקניית סלון עור מדהים חדש דנדש?????

ניקוי ספות לפני פסח זה הכרחי!
לפחות למי שיש ילדים.

מצאתי מאמר נהדר על חומרי ניקוי מיוחדים באתר של בקשי שטיחים ירושלים :

http://www.bakshicarpet.co.il/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99_%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%AA

היי חברים,

 

מישהו שמע על חברת אשר שטיחים ??

אני שוקל לנקות אצלם את השטיח הפרסי שלי לקראת הפסח

 

תודה

ספות מעוצבות בארנה מעצבים מומלץ בחום!!

ספות פינתיות מעוצבות בארנה מעצבים מומלץ בחום!!

ואיפה אתם קונים את כל חומרי הניקוי למשרד ולבית כדי לנקות את כל הספות האלה??

אני קודם מנסה במטלית לחה על מנת לנקות לכלוכים ומעט שומנים.לאחר מכן טובלת בנדיבות מטלית עם התחליב של סנו לטיפול במוצרי עור.מספיגה ועוברת על הכל.לאחר מספר דקות עוברת עם מטלית יבשה להסרת שיירים.התנסיתי גם במטליות הן לגמרי לא רעות כעזרה ראשונה.לטיפול יותר מסיבי התחליב יותר יעיל

חברה שעושה ניקיוון ספות יוצא מן הכלל  ! חברת ניקיון  מבריקים בניקיון 

 אנחנו הזמנו אצלהם לפני פסח ניקוי יסודי, הם היו מעולים צוות אדיב שירות ויחס אישי , לא הוסיפי למחיר שנקבע מראש וניקו אצלנו הכל . כולל שטיחים ספות מרצפות וגם פוליש לרצפה

וגם סיימו ויצאו רק כאשר היינו מרוצים

ממליץ לך להתייעץ עם חברת לנקות באמת שהם מומחים בכל הקשור לתחום.

מאמר בנושא ניקוי ספות


ישנם מאות סוגי ספות אשר כל סוג ספה מצריך שיטת ניקוי שונה. אז כדי לעשות סדר אחלק את סוגי הספות לכמה חלקים:

ספות עור וספות בד.

ספות עור- יש עור טבעי (עור שהוא לא מעובד) שאין שום דרך אמיתית להסיר את הכתמים.

- עור מעובד (שהוא סוג העור הנפוץ כיום בישראל) זהו עור קל לניקוי. כל מה שעליכם לעשות הוא לקחת מגבת יבשה, מברשת (עם שיערות רכות) וחומר לניקוי עור של סנו (זה החומר). שלב א': לקחת את החומר ולדלל טיפה במים (60/40). שלב ב': לקחת את המברשת ולטבל בחומר מעט. ולשפשף עד שהכתם ייעלם. ולאחר מיכן: לנגב עם מגבת יבשה.

- דמוי עור משתנה לפי הסוג הספציפי. לדוגמא: דמוי עור חלק וצבוע, לא תמיד אפשר לנקות מפני שעלול לרדת הצבע בניקוי. אבל לעומת זאת ספת דמוי עור מחוספסת ולבנה כן ניתן לנקות ברוב המקרים. לכן מומלץ לערוך ניסוי במקום נסתר לפני תחילת הניקוי.


מה יורד בניקוי שכזה ומה לא יכול לרדת? ובכן כתמי אבק, כתמי מים, הצטברות של לכלוך, מזון, שיער בעלי חיים, כתמים כתוצאה משומן מהראש או היידים, כתמי עובש (בד"כ) וכתמים יבשים וחיצוניים יורדים לגמרי בניקוי!


מה לא יורד? על פי רוב כתמי דיו, צבע, כתמי יין, קפה, שפשופים ודהייה. כל אלה לא יכולים לרדת בניקוי.

ניקוי ספות בד- נחלק את סוגי הספות לשני סוגים. בדים טבעיים ובדים סינתטים.

מה ההבדל בינהם? בדים טבעיים כמו כותנה טבעית או פשתן טבעי אי אפשר לנקות עם חומר כימיקלים. מפני שבד טבעי צריך גם חומר טבעי. אבל בדים סינתטים ניתנים לניקוי גם ע"י חומרים כימיקלים. 

 אז איך לנקות ספות מבד טבעי? חלקכם אולי ירימו גבה לאחר שתשמעו את הדרך הקלה והפשוטה לניקוי. "בדים טבעיים מנקים עם לימון ומלח" כן! שמעתם נכון. לא מאמינים? נסו אותי.. 

קחו מעט מלח ולימון, תערבבו אותם עם מים חמים (לא רותחים מידי). לאחר מכן תקחו מברשת רכה ותטבלו את המברשת "בחומר". ותשפשפו עד שהכתם ייעלם לגמרי. ומיד לאחר מכן תנגבו טוב טוב כדי שלא ייפלוט מים לאחר הייבוש ויצור כתם מים חדש..

מה יורד בניקוי? כתמי רטיבות, כתמים יבשים, שיערות בעלי חיים, כתמי השימה והצטברות אבק ולכלוך.

מה לא יורד בניקוי? כתמי צבע ודיו, כתמי שמן, כתמי יין וקפה, כתמי שתן וכתמים ישנים מידי.

ספות העשויות בדים סינתטים- ניתן לנקותם ע"י חומץ עם מים.

איך מנקים? לוקחים חומץ ומים ומדללים 50/50. למשל חצי ספל חומץ וחצי ספל מים. לאחר מיכן לוקחים מברשת מגהץ ומשפשפים עד שהכתמים ייעלמו לגמרי. ולסיום מנגבים עם מטלית יבשה ומפעילים מאוורר לחצי שעה.

אמנם: לא את כל סוגי הספות הסינתטים ניתן לנקות בדרך זו. לדוגמא: בדים שעשויים מטקסטורה עדינה מידי לא מומלץ לנקות אם אתם לא בקיאים בניקוי ספות. ולכן יש להתבונן בהוראות היצרן לפני תחילת הניקוי (ומומלץ לערוך ניסוי קטן בגב הספה).

מה יורד בניקוי שכזה? ריחות רעים מהספה ייעלמו לגמרי, כתמי קיא, כתמי שתן, כתמים כתוצאה משומן או מיידים, כתמי מים, כתמי קפה ושמן, שיערות בעלי חיים, כתמי דיו (לא תמיד) ואבק והצטברות לכלוך יבש וישן.

מעוניינים לדעת עוד? רוצים למקצוען יעשה עבורכם את המלאכה הקשה? כנסו לקישור > ניקוי ספות מקצועי לבד ועור

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר