צביעת שולחן פינת אוכל

צביעת שולחן פינת אוכל

שלום רב יש לי שולחן פינת אוכל גדול צבוע לבן (צבע שמן לדעתי). מה התהליך של לצבוע אותו לשחור (ונגה)? האם אפשר לצבוע מעל או שחייבים להסיר את הצבע הקיים קודם לכן? תודע למסייעים

צביעת שולחן פינת אוכל

ניתן לצבוע על צבע שמן. אם אתה רוצה להמשיך עם צבע אטום אתה יכול היום להסיג צבע שמן מוכן במספר צבעים מוכנים "על המדף" מסידרת אוניאור (מט)או אונירלק (מבריק). יש לך אפשרות גם לקבל אותם בכל גיוון לפי מניפות הצבעים לגיוון . יש גם להשיג את האוניאור (מט) על בסיס מים ! ללא ריח וידידותי לסביבה במחיר זהה לגיוון. איכות הצבע זהה לצבע שמן עם גמור מט-משי.

אוהב להעניקemo_67.png פינוקים 

אין צורך להסיר את הלבן

אבל כדאי לשייף מעט את השולחן ע"מ שהצבע יתפס טוב (ממליצים על כך גם בהוראות השימוש בפחיות הצבע), לאחר מכן עליך לנגב את השולחן משאריות אבק ועץ ואז לצבוע שתי שכבות של פוליאור על בסיס שמן בגוון שאתה רוצה. או מט משי או מבריק (סופרלק).

להסיר את הצבע

צביעת שולחן פינת אוכל

ניתן לצבוע על צבע שמן. אם אתה רוצה להמשיך עם צבע אטום אתה יכול היום להסיג צבע שמן מוכן במספר צבעים מוכנים "על המדף" מסידרת אוניאור (מט)או אונירלק (מבריק). יש לך אפשרות גם לקבל אותם בכל גיוון לפי מניפות הצבעים לגיוון . יש גם להשיג את האוניאור (מט) על בסיס מים ! ללא ריח וידידותי לסביבה במחיר זהה לגיוון. איכות הצבע זהה לצבע שמן עם גמור מט-משי.

שולחן

אפשר בכל צבע ,אך חשוב לצבוע עם רולר ספוג כדי לקבל צבע חלק

השאלה אם צובעים את זה ב מטבחים מה קורה? מכיוון שהבנתי שבחומר של הצביעה ישנו ריח אשר לא בריא לילדים,האם זה נכון?

אחרי שתצבע אני מציע שתלך לזגג תקנה זכוכית שבדיוק לפי מדות השולחן חצי סנטימטר יותר ארוך

בעובי 4 מילימטר לפחות, שים על השולחן מפית צבעונית ויש לך שולחן יפה

קל לנקיון,לא מקבל שריטות,הצבע  לא מתקלף

אולי לא תצבע השולחן למעלה,שים מפה יפה ועליה הזכוכית

שלישי שמח חברים

תכף אני והאישה עוברים לבית לחדש. הדירה אומנם חדשה ובשכונה טובה יותר מזו שהתגוררנו בה עד עכשיו, אבל הבעיה היא שסטנדרט הבניה 'מודרני', קרי חדרים קטנים וצפופים.. הסלון ממש פצפון, כך שאנחנו צריכים פינת אוכל ממש מינימילית לשניים וחצי אנשים..

איפה אפשר להשיג משהו איכותי?

תודה

דורון ושירלי

הכי נכון זה טפט יפה יפה על השולחן וזכוכית מעליו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר