צביעת קיר דירה-טעיות של מתחיל

צביעת קיר דירה-טעיות של מתחיל

קיר/ות גדול שהיה צבוע אקריל בסלון ורציתי לחדשו. היו כמה אזורי קילוף,גרדתי,עשיתי שפכטל ואפילו אח"כ בונדרול. 1.טעות ראשונה: אחרי כחצי שעה ,בטרם סיום כל הקיר,חזרתי לאזור שכבר צבעתי בהתחלה,והתברר שהרולר האיכותי שלי "משך" כבר את הצבע הקודם שם, שכבר הספיק כבר להתייבש קצת,וקליפות התחילו לטייל לי על הקיר.הקיר כולו מתייבש עכשיו וכבר אני רואה קילופים. מסקנה: לא לחזור לאזור שכבר צבעתי,כל עוד לא התייבש, האם נכון? 2.במהלך הצביעה התחילו לי לצוץ בועות די מרובות.גם על קיר הגבס. ניסיתי לעבור עליהן בחוזקה עם הרולק, כאילו למעוך אותם..אבל זה לא ... מה באמת עושים במקרה כזה?! 3.הצביעה עם הרולר הטוב ,שכבה ראשונה, גזלה כפי 2 כמות צבע מהמתוכנן-איך מסבירים? תודה על 3 תשובות

אז ככה...

א. תדאג לקלף את כל המקומות שמתחילים להתקלף - אין קיצורי דרך ב. מרגע שמילאת חורים עם צלוטיט - תן לזה עד 24 שעות להתייבש (בקיץ מספיק 4-5 שעות) ג. השכבה הראשונה שעשית היתה סמיכה מידי ולכן: 1. גמרה לך יותר צבע משתכננת 2. "תלשה" לך צבע קודם מהקיר ד. חשוב לדלל את הצבע עם מיים או טינר (תלוי בסוג הצבע) עד לרמה של 20% מים (אל תחפף כי כמו שראית זה רק יגרום לעבודה כפולה) ה. שכבה שניה יכולה להיות טיפה (דגש על הטיפה) סמיכה יותר. ו. חשוב מאוד - לפני תחילת הצביעה נקה את הקיר במטאטא ואז עם סמרטוט יבש = זה ידאג לצביעה חלקה וימנע לכלוכים בעת הצביעה ז. יש פועלים סינים שיעשו לך את זה ב- 30 ש"ח לשעה בזמן שאתה מתפנן על כוס לימונדה קרה ... מקווה שעזרתי - מתכון ללימונדה טובה - בפרק הבא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר