שכבת איטום לגג משותף

שכבת איטום לגג משותף

שלום, אודה לכל עצה בנושא בקשר לבחירת חומר חדש לגג המשותף (שני שכנים בלבד). ביקרו אצלנו 3 קבלני איטום אבל כל אחד בא עם טענה אחרת על חומר איטום אחר. יריעות זפת, זיפות או חומר לבן אקרילי. למי שמבין- אודה על העזרה וגם אודה על מחירים מוערכים לגג בשטח של 180 מטר.

איטום גג

הטוב ביותר: יריעות פלסטיות שמלחימים אותן בחום לגג. הן עמידות גם ל 10 שנים - מחיר לא ידוע אבל כנראה שזה פיתרון לא זול - אבל מצדיק את עצמו ומעניק שקט נפשי לאורך זמן - כל שאר הפיתרונות. אורך חייהם קצר.

הייתי ממליץ לך לקרוא מאמר מעולה

במאמר הזה, תמצאי מידע מורחב על כל סוגי האיטום. אני מסכים עם עודד שיריעות ביטומניות הן הפתרון הטוב ביותר. אך לאו דווקא מחויב המציאות.

איטום גג

הטוב ביותר: יריעות פלסטיות שמלחימים אותן בחום לגג. הן עמידות גם ל 10 שנים - מחיר לא ידוע אבל כנראה שזה פיתרון לא זול - אבל מצדיק את עצמו ומעניק שקט נפשי לאורך זמן - כל שאר הפיתרונות. אורך חייהם קצר.

זה בדיוק מה שחיפשתי. תודה לכם, גם על המהירות !

לגבי מחירים, אני סבור שהקישור שאני מצרף יוכל לעזור לך.. זהו למעשה מחירון איטום שמציג את המחירים המומלצים לכל סוג של איטום, יש גם התייחסות רבה לגגות. בעיקר נראה שהפתרון הפופולארי הוא אכן איטום בזפת חמה, כשטווח המחירים נע 75 לכ-200 ש''ח.

בהצלחה

למחירון ניתן להגיע מכאן.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר