קיר תקליטים

קיר תקליטים

יש לי קיר שצבוע בצבע טמבור סופרקריל ואני רוצה להדביק עליו תקליטי ונייל ניסיתי המון סוגי דבקים וכלום לא הצליח (דבק דו"ץ , אקדח חם , ואפילו מונטאג ) בגלל שאני רוצה ממש "לרצף" את הקיר בתקליטים אני צריך משהו מהיר ויעיל . מסמרים , ברגים וכדומה לא באים בחשבון (גם לא בחור) בגלל שאני רוצה להשאיר את הפנים של התקליט חלק . תודה דרך אגב פורום מעולה אני לא מבין איך רק עכשיו גיליתי אותו

הדבקה

ניסית אפוקסי? אני מאמינה שזה יעבוד. ועוד רעיון שאולי שווה לנסות אם לא הולך: סיליקון שקוף שמשמש בד"כ לאיטום (במקלחות, חלונות וכו'). בהצלחה

מה עם דבק מגע?

דבק מגע חייב להדביק: רק שים לב למרוח דבק גם על הקיר וגם על התקליט, לתת לדבק להתייבש 10 דקות ורק אז להצמיד. הבעיה היא שאם פעם תרצה להוריד - תהיה הרבה עבודה.

הדבקה

ניסית אפוקסי? אני מאמינה שזה יעבוד. ועוד רעיון שאולי שווה לנסות אם לא הולך: סיליקון שקוף שמשמש בד"כ לאיטום (במקלחות, חלונות וכו'). בהצלחה

מה זה אפוקסי

אני לא מכיר ולא יודע איך להשתמש, ואיך אפשר להדביק עם סיליקון בכלל? כמו כן אשמח לעוד טיפים בנושא של הדבקות ודבקים? תודה

קיר תקליטים

יש לי קיר שצבוע בצבע טמבור סופרקריל ואני רוצה להדביק עליו תקליטי ונייל ניסיתי המון סוגי דבקים וכלום לא הצליח (דבק דו"ץ , אקדח חם , ואפילו מונטאג ) בגלל שאני רוצה ממש "לרצף" את הקיר בתקליטים אני צריך משהו מהיר ויעיל . מסמרים , ברגים וכדומה לא באים בחשבון (גם לא בחור) בגלל שאני רוצה להשאיר את הפנים של התקליט חלק . תודה דרך אגב פורום מעולה אני לא מבין איך רק עכשיו גיליתי אותו

הנה שיטה שלא תפגע בתקליט

אני חיברתי עטיפות ניילון של תקליטים ברצועות ארוכות, ואת כל הרצועות תליתי על תיל מתוח.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר