ניסור קיר בטון

ניסור קיר בטון

שלום, יש לי צורך בניסור של קיר בטון מזויין (קיר פנימי של חדר בטחון בדירה פרטית ) בעובי של 20 ס"מ ע"מ ליצור בו פתח של 1.20 מ' על 1.20 מ' מישהו יודע איך אפשר לעשות זאת?

ניסור

כמו שציינת יש לנסר אבל כל הבית יתמלא אבק וזה לוקח המון זמן. יש חברות שמתמחות בזה וכדאי שתתייעץ איתן, באופן עצמי אולי תוכל לבצע קידוחים עם מקדחה רצינית ואז לשבור בעזרת פטישון שוב זה מעלה המון אבק ולוקח המון זמן.

תוכל לעשות זאת אצל חברת האחים צדיק בע"מ שירותי ניסור בטון ביהלום. הם מאוד מקצועיים בתחום ופרוסים בכל רחבי הארץ. הציוד בו הם עושים שימוש הוא מאוד חדיש כך שאין את כל העניין של פיזור אבק או רעידות בניסור.

בין מגוון שירותיהם:

  1. ניסור בטונים שי צדיק
  2. קידוחים
  3. ניסור בטון מחיר
  4. מסור בטון

חשב אי פעם על רכישה את חתך בטון ראה אבל איכשהו לא היו בטוח לגבי מה בדיוק הוא משמש לחיתוך בטון. הבטון יהיה מנותק די מהר על ידי הלקיחה קצת זמן יחד עם בעל הכלי המתאים.

חיתוך הבטון ראה הוא די חזק וניתן להשתמש בו כדי לחתוך ישירות לתוך סוגים שונים של, אספלט בטון יחד עם חומרים אחרים.חיתוך יהלומים תכליתיים הוא כלי חיתוך חזק מאוד ויהיה לחתוך מספר סוגים שונים של בטון.הלהב משמש לחיתוך פרויקטים עיקריים בעת צורך לעשות נגרם חתכים עמוקים לאורך זמן.

אמנם חיתוך בטון עם הפסקה ראה את זה מומלץ רק כדי לחתוך 2 "עמוק כל מעבר. אז אם אתה יכול להיות שיש לקצץ 4" עמוק תצטרך לפרוע 2 עובר על לחתוך להפוך את כל הקיצוץ. אם תנסה לחתוך הרבה יותר עמוק מזה אתה עלול לפגוע מסור שלך או אפילו את הלהב על ידי גורם לו לקבל פריך. אתה יכול לראות אם זה נעשה משום שהלהב שלך ייקח בגוון כחול ויהיה סדקים זעירים בתוכו.

 

ניסור קיר בטון מזוין,

רק עם דיסק,זה מאוד מסוכן ולכן תביא משהו

יש עוד שיטה,

לוקחים בלון חמצן מחברים לו צנור ברזל בקוטרו,

מקרבים אותו לקרש דולק או מדורה קטנה,פותחים בעדינות את ברז החמצן,

תוך פחות מדקה פלדת הצנור דולקת, מקרבים לקיר זה עושה מים מהקיר

שיטה שנוסתה בארץ לפרוץ לכספות בנקים,בהצלחה יתרה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר