טפטים לארון+ אמבטיה

טפטים לארון+ אמבטיה

שלום! אני וחבר שלי עוברים לדירה ישנה וקצת מתפרקת וירשנו ארון קיר גדול שנאמר לנו שהוא בן 50 שנה. הארון מפיץ ריח חזק של עץ בחדר ולכן רצינו לרפד את מדפיו בטפט ריחני. שאלתי היא- אתם יודעים היכן משיגים את הטפט הזה? לא מצאנו ב-ACE. כמו כן אנחנו מחפשים טפטים כאלה המתאימים למטבח (אבל נראה לי שיש כאלה באיקאה, לא?) בנוסף, לצערנו הכיור באמבטיה רופף ולא מחובר לקיר והברז אמבטיה סדוק ועם חור. שאלתי היא- כמה עולה ברז חדש ואיך מתקינים אותו ומה עושים לגביי הכיור? האם כבר עדיף להזמין איש מקצוע שיתקן?

טפט

טפט תמצאי בחנויות לטפטים, חבל על איקאה שם יקר מאוד, יש חנויות מיוחדות לטפטים במיוחד ברחוב בוגרשוב. לגבי ברז ניתן להשיג ברזים די טובים במחיר של עד 200 שקל, כיור רופף ניתן להדק, הוא מורכב עם ברגים לקיר תנסו להחליף את הברגים ולהדק, לאחר מכן למרוח חומר סיליקון לאטימה,ריח הארון לא יעלם עם טפט, צריך טיפול, וזה חומרי ניקוי טובים ולאחר מכן לתלות עצי ריח כמו במכונית ונפטרה הבעיה.

לג בעומר שמח
בשעה טובה אני וזוגתי החלטנו לרכוש דירה חדשה. ראינו כמה דירות והתעקשנו על מפרט טכני איכותי שחייב לכלול בין היתר טלוויזיה במעגל סגור, אינטרקום בחדרים בשביל התינוק שיבוא, אמבטיה יפה ועוד... אז נכון שהתקציב שעומד לרשותנו מאפשר לנו להשיג דירה אך ורק בפריפריה המרוחקת, אבל אלה הם הדברים שחשובים לנו ולא נרצה להתפשר עליהם.

מישהו במקרה יודע על סייל טוב של ברז אמבטיה אולי יש משהו מעניין בקיקה לפני שהם סוגרים?

תודה מראש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר