גריל בנוי

גריל בנוי

מעונין לבנות גריל מלבנים אשמח לקבל תוכניות או קישור לאתרים בנושא

במסך הקישורים של הפורום הזה:

יש קישורית לאתר שבו מוכרים את הלבנים - אולי זו תהיה נקודת אחיזה עבורך.

בשלבי בניה של גריל

את רשת ה- parilla הארגנטינאית רכשתי אצל גבי מחברת אסאדו, לבני טרהקוטה לבניית המבנה רכשתי בחברת טרהקוטה אופקים, לבני שמוט לשמירת החום ניתן לרכוש במספר מקומות. ברפמן www.brafman.co.il מוכרים גם דרך הרשת אבל הם הכי יקרים. אם אתה קונה את ה parilla של חברת אסאדו אתה גם מקבל תוכניות בניה וטיפ מאוד מיוחד. אפשר גם לקנות גרילים מוכנים כמו באתר www.grill-argentinai.co.il ויש גם חברות שמוכנות לבוא ולבנות לך את הגריל איך שאתה רוצה. כשאני אסיים את הפרוייקט שלי אני אעלה את התמונות של תהליך הבניה לפורום.

האתר של חברת אסאדו

www.asado.co.il

גריל בנוי

מעונין לבנות גריל מלבנים אשמח לקבל תוכניות או קישור לאתרים בנושא

שלח אליי מייל ואשלח אליך תוכנית

אנסה להעלות את התוכנית

תודה לדורון מפורום יעוץ בבניה ששלח אליי את התרשים

בשלבי בניה של גריל

את רשת ה- parilla הארגנטינאית רכשתי אצל גבי מחברת אסאדו, לבני טרהקוטה לבניית המבנה רכשתי בחברת טרהקוטה אופקים, לבני שמוט לשמירת החום ניתן לרכוש במספר מקומות. ברפמן www.brafman.co.il מוכרים גם דרך הרשת אבל הם הכי יקרים. אם אתה קונה את ה parilla של חברת אסאדו אתה גם מקבל תוכניות בניה וטיפ מאוד מיוחד. אפשר גם לקנות גרילים מוכנים כמו באתר www.grill-argentinai.co.il ויש גם חברות שמוכנות לבוא ולבנות לך את הגריל איך שאתה רוצה. כשאני אסיים את הפרוייקט שלי אני אעלה את התמונות של תהליך הבניה לפורום.

עלויות

עדי שלום 1. אם ידוע לך -היכן ניתן לרכוש את הלבנים במחיר הזול ביותר. 2. כמה עלתה לך ה parilla אני כרגע בתכנון של בניית מתקן - בגלל עלויות החלטתי לבנות מבטון אולם משום מה במפרטים רשום רק בטון קל ולא מזוין - לא בדיוק הבנתי למה. אשמח אם תוכל להעלות תמונות או להוסיף ידע וניסיון ממה שאתה עובר תודה DSC

תשובות

המבנה שאני בונה מורכב ממשטח בטון, לבנים של טרה קוטה אופקים והחלקים שחשופים לאש יהיו מצופים בלבני שמוט. התמונה המצורפת היא של מבנה קיים שקיבלתי. התמונה המצויירת היא התוכנית שלי לבניה. מחירים לפריז'ה תוכל לקבל אצל גבי מחברת אסאדו בהתאם לגודל שתרצה. בהתחלה גם אני חשבתי לבנות הכל מבטון, לאחר התייעצות עם כמה מקצוענים הבנתי שלא כדאי לי. בטון מצריך דיוק מירבי לתוצאה טובה בעוד שלבנים ניתן לתקן יותר בקלות. גם העבודה אמורה להיות קלה יותר.

תכנון הבנייה

עדי שלום, היכן בדיוק אתה מניח את לבני הטרה קוטה? לי אין בעיה לבנות את כל היחידה מבטון (פשוט נאמר לי כי בטון מזוין לא מתאים לחשיפה לחום גבוה) הפתרון שקיבלתי אתמול הוא כי יש לי אפשרות לצפות את החלקים הפנימיים של הגריל באריחי טרה קוטה,שעלותם קצת יותר מ 100 ש"ח למ"ר לעומת עלות של לבנת שמוט 11 ש"ח. מה דעתך? התכנון כמעט זהה לשלי

גם לבני טרה קוטה לא חסינות לאש

אמנם יותר מבטון אך לא כמו לבני שמוט. היתרון בלבני שמוט זה השמירה על חום. בלבני הטרה קוטה אני משתמש בגלל היופי ובגלל קלות הבניה.

מצ"ב תמונה עם לבני שמוט

חבל רק שעלויות של השמוט כל כך גבוהות

ע"פ התמונה רואים כי את החיפוי בצדדים נעשה ע"י אריחים ולא לבנים,אם אני לא טועה גם התחתית. בכל מקרה- בבירורים שעשיתי נאמר לי כי אריחי הטרה קוטה משמשים לבניית תנורים בחו"ל ואף בארץ. באיזה מחיר השגת את לבני השמוט ? תודה

בשלבי בניה של גריל

גריל בנוי - תוכניות, טיפים ורעיונות. למי יש?

הייתי שמח לקבל תכניות / טיפים / רעיונות לבניית גריל בנוי תודה

חבל רק שעלויות של השמוט כל כך גבוהות

ע"פ התמונה רואים כי את החיפוי בצדדים נעשה ע"י אריחים ולא לבנים,אם אני לא טועה גם התחתית. בכל מקרה- בבירורים שעשיתי נאמר לי כי אריחי הטרה קוטה משמשים לבניית תנורים בחו"ל ואף בארץ. באיזה מחיר השגת את לבני השמוט ? תודה

טרה קוטה מספיק טובה לגריל ביתי

ואין צורך להשתולל,הטרה קוטה נשרפת בלמעלה מ-800 מעלות צלסיוס -האמן לי זה מספיק כדי להחזיק גריל ביתי למאה שנים

טרה קוטה אופקים דגם גריל

http://teracotta.co.il/
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עשה זאת בעצמך
בחר
בחר