הזמנה אישית לכל חברי הפורום ועוד !

שלום רב ! הרשו לי להזמינכם לבקר ולחוות דעתכם על פרוייקט קלאסי חדש שקרם עור וגידים ושוחרר לאויר העולם ... פרוייקט זה נקרא בשם: "הפורטל הקלאסי החדש" והינו פורטל המקיף את כל נושאי ותחומי המוסיקה הקלאסית (כמו גם תכני תרבות ואומנות נוספים), זהו פורטל ראשון ויחיד מסוגו בישראל ! פורטל זה הינו יוזמה עצמאית בלעדית ואינו קשור לשום גוף ציבורי, פרטי או מסחרי כלשהוא! אנו איננו תלויים בחברה, מונופול או מסחר, אנו מתפתחים בעזרת חברים יקרים המבקרים בפורטל ואשר חובבים את המוסיקה השמיימית הזו ... בפורטל הקלאסי החדש תוכלו למצוא תכנים (מאמרים, כתבות, עדכונים וחדשות) בנושאי המוסיקה הן במישור המקומי (כלל ישראל) כמו גם עידכונים בינלאומיים. עוד בפורטל: לינקים קלאסיים מובחרים (ומומלצים), הורדות למיניהם, סיקורים (תקליטורים חדשים, קונצרטים איכותיים (מקומיים ובינלאומיים), משאלים (סקרים), וכמובן מערכת פורומים משוכללת המותאמת לכתיבה נוחה ואמינה (תוכלו לשאול ולקבל מענה בכל תחומי הקלאסי, לפטפט על דא ועל הא (על רה ועל מי...) וכמובן לקרוא מפרי עטם של אחרים ...) . כתובת האתר הינה : http://klassi.net או לחלופין http://start.at/mahler אז גם אם אתם חושבים שאתם רחוקים מרחק מעוף ציפורי השחר מהמוסיקה הקלאסית, אני מאיץ בכם לבוא ולבקר בפורטל שכולו טוב ותווים, עזרה וחברים, שלווה שמעבר לפוליטיקה - עדנתה של המוסיקה ... מיטב האיחולים, שלכם, גוסטב . נ.ב. כל הארה, הערה או טענה אשמח לקרוא, להגיב ולסייע ! Music makes one feel so romantic - at least it always gets on one's nerves - which is the same thing nowadays. --- Oscar Wilde

משרשרת: האם חברת דקסון עושה ניסוים בבע"ח. באתר של ISAV לא כתוב אם כן או לא.

אינני יודעת, אבל ניתן לבדוק באתרים של PETA ו-BUAV שבקישורים כאן למעלה

מחפשת: בזמנו פרסמתי כאן פלייר בנושא עיקור/סירוס

זה היה באוקטובר שנה שעברה. האם במקרה מישהו שמר זאת? אם כן, אודה על הבאתו הנה לפורום.

משרשרת: האם חברת דקסון עושה ניסוים בבע"ח. באתר של ISAV לא כתוב אם כן או לא.

תני את השם באנגלית, אני אמצא לך. תודה. ירון.

מחפשת: בזמנו פרסמתי כאן פלייר בנושא עיקור/סירוס

זה היה באוקטובר שנה שעברה. האם במקרה מישהו שמר זאת? אם כן, אודה על הבאתו הנה לפורום.

עלון עיקור סירוס

תודה יקירי

תני את השם באנגלית, אני אמצא לך. תודה. ירון.

Dexxon וזה חברה ישראלית שיושבת בצפון.

חשוב לי לדעת כי יש לי ראיון עבודה שם והאמת היא שלא ידעתי שזה חברה תרופות. אני לא רוצה לעבוד בחברה אם היא עושה ניסוים בבע"ח. לא רוצה לשתף פעולה עם אנשים כאלה.

קודם שיקבלו אותך לעבודה ואז תהיי מסוגלת להגיד שאת לא מעוניינת

מעניין אם סיפרת להם את הדעות החשוכות שלך בריאיון או שאת מראש מכינה תירוץ לא לעבוד שם...

נראה לי שמדובר בחברה קטנה או חברת בת

אין עליהם הרבה מידע, לא מופיעים בPETA אולי ניתן להסיק מזה משהו: DEXXON LTD. Export Markets: Germany, UK. Products: Pharmaceuticals: Diclofenac Sodium, Cimetidine, Diltiazem HCl, Doxycycline Hcl, Famotidine, Ibuprofen, Metoprolol Tartrate, Isosorbide Mononitrate, Nicergoline, Nifedipine, Atenolol, PentoxifyHine, Verapamil. Specialty: Controlled Release Formulation, Quick Release and Slow Release Tablets. In Conformance with GMP Level - as per WHO. Plant is UK MCA-Approved. אמשיך לנסות ירון

קודם שיקבלו אותך לעבודה ואז תהיי מסוגלת להגיד שאת לא מעוניינת

מעניין אם סיפרת להם את הדעות החשוכות שלך בריאיון או שאת מראש מכינה תירוץ לא לעבוד שם...

שימו לב - הניק של בונבונייטה שוב מזוייף!

Dexxon וזה חברה ישראלית שיושבת בצפון.

חשוב לי לדעת כי יש לי ראיון עבודה שם והאמת היא שלא ידעתי שזה חברה תרופות. אני לא רוצה לעבוד בחברה אם היא עושה ניסוים בבע"ח. לא רוצה לשתף פעולה עם אנשים כאלה.

לפי הרשימה של המועצה לניסויים, חברה זו אינה מוסמכת לבצע ניסויים, אבל

ישנן כמה אפשרויות: 1. שהיא כן מבצעת למרות שאינה מופיעה ברשימה (אנחנו יודעים על מספר חברות כאלה). 2. שהיא מבצעת במקום חיצוני, כמו "הרלן" או מעבדות אחרות בחו"ל. 3. שהיא טרם הגיעה לשלב של ניסויים פרה-קליניים. אינני רואה שום מניעה לשאול אותם באופן ישיר. יש כיום מדינות, אגב, בהן עפ"י החוק מחוייבת כל חברה שמבצעת ניסויים בבע"ח ליידע את המועמדים לעבודה מראש.

שימו לב - הניק של בונבונייטה שוב מזוייף!

כן כי נראה לי ש האמיתית יודעת שחברי הפורום

באמת אוהבים חיות ולא ישתפו פעולה עם חברות שגורמים סבל לחברים הטובים שלנו. לא ידעתי ששלחתי ק"ח לחברת תרופות. אם הייתי יודעת לא הייתי עושה זאת וגם שהתקשרו עלי לא קלטתי שמדובר בתרופות רק אחרי שדברתי עם בעלי והוא אמר לי. אני לא בטוח אם הם אני התקשר לפני שאני הולכת שהם יגידו לי את האמת אז אני אולי בכלל לא הלך כי זה מאד רחוק מי הבית שלי וזה בכלל לא עבודה שאני רוצה.

נראה לי שמדובר בחברה קטנה או חברת בת

אין עליהם הרבה מידע, לא מופיעים בPETA אולי ניתן להסיק מזה משהו: DEXXON LTD. Export Markets: Germany, UK. Products: Pharmaceuticals: Diclofenac Sodium, Cimetidine, Diltiazem HCl, Doxycycline Hcl, Famotidine, Ibuprofen, Metoprolol Tartrate, Isosorbide Mononitrate, Nicergoline, Nifedipine, Atenolol, PentoxifyHine, Verapamil. Specialty: Controlled Release Formulation, Quick Release and Slow Release Tablets. In Conformance with GMP Level - as per WHO. Plant is UK MCA-Approved. אמשיך לנסות ירון

they manufacture Dexamol

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זכויות בע"ח
בחר
בחר