בקשה מחברי הפורום

חברים שלום, במסגרת המאמץ לשמירת ענייניות הפורום והסדר הטוב אבקש להתעלם ככל האפשר ולנסות להמנע מתגובה לפרסומים המנסים להתסיס את האוירה ולחבל במערכת. כנגד העוברים על חוקי תקנון הפורומים אנו נוקטים בצעדים (שימוש שלא כדין במערכת מחשוב היא עבירה פלילית אגב), אך בשל מחיקה אוטומטית של פרסומים אלו גם התגובות להן יוסרו מן המערכת - ואני מתנצל בפני מי שהגיב באופן לגיטימי שהודעותיו נמחקו ניר רפואה, מנהל קהילות וואלה! תקשורת בע"מ Refuah@teletel.co.il

הלך בוקונון

אהלן חברים, אחרי שבוע של פוגרום שעשה כאן בוקונון, ומאחר והוא סירב להיענות לבקשותינו המנומסות, חסמה לו הנהלת הפורומים את הכניסה לוואלה. לא שזה מה שרציתי שיקרה, אבל לצערנו לא היתה ברירה אחרת. בואו נתחבר כאן שוב בכוחות מחודשים, חיוביים ופוריים ונמשיך בפועלנו הנמרץ למנוע סבל מבעלי-החיים. שלכם, מוגלי

תודה רבה, הגיע זמן ואני חושבת בנוסף

שיש מקום לשלוח מייל ל- א ח שנכנס לפה אתמול, נראה לי בפעם הראשונה ואמר משהו על פרוות וזכה לעלבון מצד ה"ניקים", להזמין אותו להכנס לפורום שלנו שוב ולראות שיש פה אנשים טובים ששותפים לרגשותיו והוא לא יזכה שוב להכפשות פה בפורום.

בקשה מחברי הפורום

חברים שלום, במסגרת המאמץ לשמירת ענייניות הפורום והסדר הטוב אבקש להתעלם ככל האפשר ולנסות להמנע מתגובה לפרסומים המנסים להתסיס את האוירה ולחבל במערכת. כנגד העוברים על חוקי תקנון הפורומים אנו נוקטים בצעדים (שימוש שלא כדין במערכת מחשוב היא עבירה פלילית אגב), אך בשל מחיקה אוטומטית של פרסומים אלו גם התגובות להן יוסרו מן המערכת - ואני מתנצל בפני מי שהגיב באופן לגיטימי שהודעותיו נמחקו ניר רפואה, מנהל קהילות וואלה! תקשורת בע"מ Refuah@teletel.co.il

לא בסדר שמחקתם את התרשומות של בוקונון

למיטב הבנתי מדובר בפורום העוסק בזכיות בעלי חיים ולא בקומונה של החברה , זה לא מועדון פרטי לכן יש מקום לכל כותב כל זמן שהוא מביע דעתו בצורה הוגנת זו לא חוכמה גדולה למחוק אנשים שמביעים דעות הפוכות,זו לא התמודדות אמיתית עם שאלות נוקבות אני לא חושב שכתיבתו כזו שמצדיקה מחיקה.

הלך בוקונון

אהלן חברים, אחרי שבוע של פוגרום שעשה כאן בוקונון, ומאחר והוא סירב להיענות לבקשותינו המנומסות, חסמה לו הנהלת הפורומים את הכניסה לוואלה. לא שזה מה שרציתי שיקרה, אבל לצערנו לא היתה ברירה אחרת. בואו נתחבר כאן שוב בכוחות מחודשים, חיוביים ופוריים ונמשיך בפועלנו הנמרץ למנוע סבל מבעלי-החיים. שלכם, מוגלי

תתבישי שזו דרכך להתמודד עם בעיות

מעניין שאת 'עיגול' לא חסמת הוא מקלל בסיטונאות על החתום לאסי

מוגלי מה עשית לי?!

את יודעת כמה זמן עבדתי על נאום הדרמטי שלי כנגד בוקונון? ועכשיו מחקת לי אותו רק מכיוון שהוא מלא בלינקים להודעות שלו שאינן עוד. אולי תשחזרי רק את ההודעות הרלבנטיות? לפחות ששרון קנצרובסקי יראה! דדי שי

לא בסדר שמחקתם את התרשומות של בוקונון

למיטב הבנתי מדובר בפורום העוסק בזכיות בעלי חיים ולא בקומונה של החברה , זה לא מועדון פרטי לכן יש מקום לכל כותב כל זמן שהוא מביע דעתו בצורה הוגנת זו לא חוכמה גדולה למחוק אנשים שמביעים דעות הפוכות,זו לא התמודדות אמיתית עם שאלות נוקבות אני לא חושב שכתיבתו כזו שמצדיקה מחיקה.

בוקונון הפך את הפורום הזה על פיו ואין לו מקום כאן

בהתחלה כשראינו את הודעותיו, הגבנו ברצינות ובענייניות והיינו מוכנים לשמוע כל טענה שלו ולהגיב בהתאם. תגובותינו היו מתורבתות, רציניות וענייניות ואילו שלו גבלו בעלבונות אישיים. הוא בעצמו טען כי הוא נכנס לפורום זה רק בשביל להרוג קצת זמן. ובכן, אנחנו לא מקור בידור פה המספק מקור הנאה לשעות הפנאי לאנשים משועממים , אלא פורום המשתף את חבריו ברגשות דומים וחוויות הקשורות בהיותנו מי שאנחנו ואם מדי פעם נכנס לפה מישהו שדעתו הפוכה משלנו, עונים לו ומקשיבים לו אך לא כך היה עם בוקונון שכל מטרתו היתה להרוס את הפורום הזה ולהבריח את חבריו וחברים נוספים שאולי עלולים להצטרף אלינו. יש גבול דק בין להיות בעל דיעה מנוגדת לשלנו ולרצות להתדיין עמנו ובין לרצות להרוס אותנו. בוקונון רצה להרוס אותנו ותו לא. וכמו שאמר מישהו פה שיסלח לי שאני לא זוכרת את שמו, מה היה קורה אילו לפורום "נפגעי תקיפה מינית" היה נכנס מישהו שרעיותנותיו בקשר לפורום הפוכים מאילו של חבריו? מן הסתם, מקומו לא שם.

תתבישי שזו דרכך להתמודד עם בעיות

מעניין שאת 'עיגול' לא חסמת הוא מקלל בסיטונאות על החתום לאסי

בקשר לעיגול

אין אני בא להגן עליו או על שפתו הסרוחה שהיא לזרא גם עלי (בעיקר מאחר והוא מייצג בצורה מאוד גרועה את התנועה לזכויות בעלי-חיים.) אבל בניגוד לבוקונון, הוא ממעיט מאוד בכתיבת ההודעות המחוצפות שלו. בוקונון הוא נודניק בלתי-נלאה שהציף את כל הפורום בהודעות עוינות והוריד את כולם כאן לרמה של תגרנים בשוק. אני ממש לא רוצה שהפורום הזה יראה כמו פורום דתיים וחילוניים, שבו כל אחד משני הצדדים עסוק כמעט בלעדית בהשמצת הצד השני. דדי שי

בוקונון הפך את הפורום הזה על פיו ואין לו מקום כאן

בהתחלה כשראינו את הודעותיו, הגבנו ברצינות ובענייניות והיינו מוכנים לשמוע כל טענה שלו ולהגיב בהתאם. תגובותינו היו מתורבתות, רציניות וענייניות ואילו שלו גבלו בעלבונות אישיים. הוא בעצמו טען כי הוא נכנס לפורום זה רק בשביל להרוג קצת זמן. ובכן, אנחנו לא מקור בידור פה המספק מקור הנאה לשעות הפנאי לאנשים משועממים , אלא פורום המשתף את חבריו ברגשות דומים וחוויות הקשורות בהיותנו מי שאנחנו ואם מדי פעם נכנס לפה מישהו שדעתו הפוכה משלנו, עונים לו ומקשיבים לו אך לא כך היה עם בוקונון שכל מטרתו היתה להרוס את הפורום הזה ולהבריח את חבריו וחברים נוספים שאולי עלולים להצטרף אלינו. יש גבול דק בין להיות בעל דיעה מנוגדת לשלנו ולרצות להתדיין עמנו ובין לרצות להרוס אותנו. בוקונון רצה להרוס אותנו ותו לא. וכמו שאמר מישהו פה שיסלח לי שאני לא זוכרת את שמו, מה היה קורה אילו לפורום "נפגעי תקיפה מינית" היה נכנס מישהו שרעיותנותיו בקשר לפורום הפוכים מאילו של חבריו? מן הסתם, מקומו לא שם.

לא הוא הפך אתם הפכתם

<רק כדי להרוג זמן> זה פשע? לשם כך מתחברים לאינטרנט ולפורומים. הפורום מיועד לציבור הרחב ואינו משמש לגרעין חברים של ארגון זה או אחר. <מטרתו להרוס את הפורום> מאחר שאני מכיר את בוקונון טוב מאוד מפורומים אחרים ומישום מה אנחנו תמיד משני צידי המטרס זה ממש לא דרכו מקסימום אפשר להאשים אותו בשפה קצת לוחמנית אך לא מעבר לכך. נניח שהוא רושם שתרנגולת זו חיה טיפשה שנלחמת ופוגעת בחברותיה, שבעלי החיים במשק לא היו קימים לולא בני האדם היו מרבים אותם כלומר גם הם 'מנצלים' את האדם להמשך הקיום של המין זה עדין לא הורס אף פורום <פורום נפגעי תקיפה מינית> דוגמא גרועה ודמגוגית שהועלתה כאן לפני יומיים. נפגעי תקיפה מינית עברו טראומה ובאמת צריך להגן עליהם , במקרה ביקרתי שם לפני כחודש לא מצאתי שנכנסים כותבים מקטרגים לעומת זאת לכל הפורומים האחרים נכנסים אנשים משני צידי המטרס לשם כך הם קימים

מוגלי מה עשית לי?!

את יודעת כמה זמן עבדתי על נאום הדרמטי שלי כנגד בוקונון? ועכשיו מחקת לי אותו רק מכיוון שהוא מלא בלינקים להודעות שלו שאינן עוד. אולי תשחזרי רק את ההודעות הרלבנטיות? לפחות ששרון קנצרובסקי יראה! דדי שי

אל תצטער

יש לי שעות בוקונון יותר מלכולכם יחד כולל דעותיו בנושא בעלי חיים ,אנשים מאצלכם נוהגים להכנס לפורומים שונים ולכתוב (אפרופו תשובה למי שהתלונן כל כתיבה שלא קשורה לפורום, זה מה שיש מבניכם שעושים כל הזמן בפורומים אחרים , כך גם שמעתי לראשונה על הפורום שלכם) כך שגם בפורומים אחרים התפתח ויכוח בנושא בעלי חיים , מכיר את דעותיו של בוקונון בכל נושא גם בנושא זה. ואת מוצאו עד לכמה דורות אחורה .

הלך בוקונון

הודעה מיוחדת לשרון

שרון, אנא הבן שהאחריות שלי כמנהלת הפורום היא לדאוג לכך שהפורום יתרכז בנושא לשמו הוא יועד - זכויות בעלי-חיים, נושא טעון כשלעצמו עם מיליון בעיות לטפל בהן. מטרת הפורום היא למנוע סבל מבעלי-חיים והמאבקים האמיתיים שלנו הם מול כל הגורמים האחראים לגרימת סבל מיותר לבע"ח. בוא נשמור את האנרגיות שלנו למאבקים אלה. אני רוצה אותך שותף בפורום שלנו, אז אנא ממך השתדל להיות ענייני והתרכז בנושא עצמו ולא במסביב. ראה זאת כהזמנה אישית. מוגלי אגב, השאיפה שלי היא שפתיחת הודעה חדשה תהיה מיועדת לנושא מהותי עם פוטנציאל להתפתחות לדיון.

בקשה מחברי הפורום

משרשר -- ליסטריה

כתבה ב"ידיעות אחרונות" - חידק הליסטיה: יותר חולים יותר מתים, מאת אפרת מילנר. (7/3/02, עמ' 16) "עליה גדולה בתחלואה ובתמותה בישראל ממחלת הליסטרוזיס, הנגרמת מאכילת מוצרי מזון - בעיקר דגים, בשר ונקניקיות - הנגועים בחיידק הליסטריה המסוכן" מצרף כתבה סרוקה לא שבאמת צריך - אבל עוד סיבה לא לאכול פגרים...

הלך בוקונון

לא בדיוק! "המדען" המפוצל עוטה פרווה נוספת - הניק: kv9

ו"הם" גם נהגו ל"שוחח" בינהם ולאשר "מנהל בכיר" את דיברי שיבוטו. הטייס המדען המנהל הבכיר - כולם אותו טפיל רפה נפש.

בקשר לעיגול

אין אני בא להגן עליו או על שפתו הסרוחה שהיא לזרא גם עלי (בעיקר מאחר והוא מייצג בצורה מאוד גרועה את התנועה לזכויות בעלי-חיים.) אבל בניגוד לבוקונון, הוא ממעיט מאוד בכתיבת ההודעות המחוצפות שלו. בוקונון הוא נודניק בלתי-נלאה שהציף את כל הפורום בהודעות עוינות והוריד את כולם כאן לרמה של תגרנים בשוק. אני ממש לא רוצה שהפורום הזה יראה כמו פורום דתיים וחילוניים, שבו כל אחד משני הצדדים עסוק כמעט בלעדית בהשמצת הצד השני. דדי שי

תשמע..

אני לא אכנס איתך לתחרות מי מייצג יותר ומי הציל יותר חתולים. אני בן אדם פרטי. אוהב בע"ח מאוד. אין בפורום הזה ובשום פורום אחר הודעה שנמחקה לי. לכן, צא לי מהוריד. אנחנו לא יריבים. אותו דתי שאתה מחרה ומחזיק אחריו הוא הולך בטל מקצועי שמכפיש ומסית נגד ח"כ פריצקי ופעולותיו. כבוגר חינוך דתי: לאסי- היא קללה בעיניו. מה לך אוהד בע"ח ולעובר בטל הזה?

אף פעם לא מחקו לך הודעה? נקווה שזו תהיה התקדים לכך.

מוגלי, בבקשה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זכויות בע"ח
בחר
בחר