ובכן אציג את עצמי

אני יונתן ירושלמי גאה צמחוני מגיל 5 אני תמיד הייתי בעד זכויות לבע"ח, רק לאחרונה התחלתי להתעניין בפעילות יותר "אקטיבית" בנושא אני כרגע בצבא בחיל האוויר בתור צלם צבאי כעקרון אני מתעניין יותר בקולנוע בתחום עריכה ובימוי אולם אני גם אוהב לעשות עיצובים גרפיים בפוטושופ יש לי גם ידע נרחב במחשבים, וחלק מהתחביבים שלי זה לאסוף מוסיקה בפורמט MP3 (מכאן הניק שלי). יש לי 8 חתולים בבית, שאני מת עליהם לאחרונה אחת החתולות שלי לצערי, התגלה אצלה סרטן, והיא עברה ניתוח, מקווה רק לטוב בשבילה. בכל אופן כל הפוסטרים שאני מפרסם פה נועדו ליום ה16.10, כדי שתדפיסו אותם ותתלו אותם ברחובות או תבואו איתם למחאות שיהיו ברחבי הארץ

יונתן, אנונימוס צריכה עזרה בבימוי/עריכה של סרטי וידאו קצרים

אתה מעוניין? יש לך זמן? אני כותבת לך בפורום, כי אולי זה רלוונטי לאנשים אחרים. anyone? אני מקווה שקיבלת את העצומות שאריאל שלח לך.

יונתן, אחלה פוסטר. מותר לי להציע רעיון נוסף?

מה דעתך להכין פוסטר שיכלול את הטקסטים הבאים, כאשר כל פעם במקום ה"מ" יבוא הלוגו של מקדונלדס? Mשמידים את יערות הגשם Mתעללים בבעלי-חיים Mנצלים את העובדים Mזיקים לבריאות אני סומכת עליך מבחינה עיצובית. יש לך אחלה ראש ויכולת טכנית מעולה. כל הכבוד!

עוד כמה Mים

Mרעיבים את עניי העולם השלישי Mשתיקים את הציבור Mפתים ילדים Mוליכים שולל Mבזבזים ומחסלים את מקורות המים פרטים נוספים על כל הנושאים במצגת ששלחתי למעלה

יונתן, אנונימוס צריכה עזרה בבימוי/עריכה של סרטי וידאו קצרים

אתה מעוניין? יש לך זמן? אני כותבת לך בפורום, כי אולי זה רלוונטי לאנשים אחרים. anyone? אני מקווה שקיבלת את העצומות שאריאל שלח לך.

אני מעוניין מאוד...

אני מאוד מעוניין לערוך ולביים סרטים, ואני גם יכול לנצל את צה"ל בשביל הנושא :) לא קיבלתי את העצומות באי מייל אני רוצה לבוא בימים הקרובים לתל-אביב אליכם ולעבור על החומר שיש לכם מצולם ולקחת לערוך... תצרי איתי קשר 605379-054
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זכויות בע"ח
בחר
בחר