פוסטר מספר 2 - תבדקו בבקשה

עשיתי פוסטר נוסף להפצה

מה זה ? לא הייתי יום יומיים וכבר יש אנשים שאני לא מכירה ?! ברוך הבא...

קודם כל ברוך הבא, תודה על הפלייר המשגע...תודה על העבודה...אבל לפי מיטב זכרוני לא ראיתי את השם הזה כאן בין האנשים... תהיה מוכן לומר לרבקה'לה מי מה למה וכו....בבקשה...עם פוסטר כזה הרי בטוח יש לך רקע בריא מאד בפעילות של "מיצוות".... אני ובטוחני שאחרים נשמח להכיר.... תודה נ.ב. הערות - יש מקומות בהם אי אפשר לשים פוסטר כזה למרות שהוא מעולה קולע ולרוחי, מעביר המסר בצורה בלתי משתמעת לשתי פנים . אחת משתיים או ליצור עוד אחד עם מסר שמועבר בצורה עדינה יותר שניתן יהיה לשים בכל המקומות, או לעשות שניים !!! תודה , והמשך במיצוות....!!!

התמונה מזכירה לי משהו מגניב לאללה

מה זה ? לא הייתי יום יומיים וכבר יש אנשים שאני לא מכירה ?! ברוך הבא...

קודם כל ברוך הבא, תודה על הפלייר המשגע...תודה על העבודה...אבל לפי מיטב זכרוני לא ראיתי את השם הזה כאן בין האנשים... תהיה מוכן לומר לרבקה'לה מי מה למה וכו....בבקשה...עם פוסטר כזה הרי בטוח יש לך רקע בריא מאד בפעילות של "מיצוות".... אני ובטוחני שאחרים נשמח להכיר.... תודה נ.ב. הערות - יש מקומות בהם אי אפשר לשים פוסטר כזה למרות שהוא מעולה קולע ולרוחי, מעביר המסר בצורה בלתי משתמעת לשתי פנים . אחת משתיים או ליצור עוד אחד עם מסר שמועבר בצורה עדינה יותר שניתן יהיה לשים בכל המקומות, או לעשות שניים !!! תודה , והמשך במיצוות....!!!

היי יונתן

אהבתי מאוד את הפוסטר הראשון. הוא חזק מאוד מבחינה ויזואלית ועובד טוב כ"תיזר". לגבי הפוסטר הזה, הפרה נראית כאן כמו חיפושית ואינה מעוררת מספיק הזדהות וסימפטיה. אם אתה יכול לעבד אותה עוד קצת זה יהיה מצויין. כל הכבוד על העבודה המצויינת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זכויות בע"ח
בחר
בחר