שלום יצחק

ליתר ביטחון - רציתי להסב את תשומת ליבך לתשובותי ולשאלות ההמשך בנושא יעוץ ארגוני. הדיון בנושא כבר עבר לדף הקודם, ומכיוון שהנושא חשוב ודחוף לי, ואני חוששת שבגלל ה"התיישנות" בדף - תפספס - אני מרשה לעצמי לכתוב הודעה זו. תודה רבה!

התנהגות ארגונית

ולשאלות ההמשך: החלטתי לותר על מנהל עסקים, ואני עדיין מתלבטת בין האפשרויות שנותרו. בהקשר לכך, יש לי שתי שאלות נוספות: 1. בהנחה שהמסלול של המכללה למנהל יקבל את האישור הסופי מהמועצה להשכלה גבוהה, וש"מחלות הילדות" יהיו "נסבלות", האם, בנסיונותי להשתלב בתחום לאחר סוף לימודי, תהיה מבחינת המעסיק העתידי עדיפות לאחד משני המסלולים: תואר בלימודי עבודה של אוני' ת"א, לעומת תואר בייעוץ ארגוני של המכללה למינהל? ההנחה שלי היא שהראשון יותר יוקרתי והשני יותר פרקטי וממוקד בתחום. המעסיק העתידי הוא אוסף גדול של מעסיקים ולא איש אחד. על כן ניתן לצפות לכך שלמעסיקים שונים תהייה עמדה ויחס שונה. כל אחד על פי נסיונו הקודם עם בוגרי המוסדות, ושיקולים נוספים. בנוסף צריך לזכור שמוסד הלימודים הוא רק אחד השקולים מיני רבים שהמעסיק מפעיל. 2. במסגרת הבירורים שאני עורכת בנושא, שמעתי היום על מסלול MA בניהול משאבי אנוש של הטכניון, שיילמד באזור המרכז, ושאמור להיפתח בסימסטר השני של שנה"ל הקרובה. לא הצלחתי למצוא באתר האינטרנט של הטכניון (וגם לא באתרים אחרים) פרטים על המסלול. האם ידוע לך משהו עליו? אם כן - האם מסלול זה עדיף על-פני שני המסלולים הנ"ל? הטכניון מקיים קורס ניהול משאבי אנוש בת"א. לא ידוע לי על לימודים לתואר שני.

מכללה למינהל

ועוד שאלה קטנה: ראיתי את מסלולי הלימוד שפירטת בתשובתך לרון רון. במסלול של המכללה למנהל מצויין שהוא כולל לימודי ערב פעמיים בשבוע + יום ו', בעוד שבאתר האינטרנט שלהם, מצויין לימודי ערב פעם בשבוע +יום ו'. מהו המידע הנכון? המידע שמסרתי מבוסס על המידע שהם מסרו לנו. עם זאת, אני מניח שהאתר מעודכן יותר.

המון המון תודה!

איחולי הצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר