תואר בפסיכולוגיה וניהול

בנני מעוניין ללמוד באוניברסיטה הפתוחה פסיכולוגיה וניהול לתואר ראשון. רציתי לדעת האם ניתן מתואר דו מסלולי להמשיך לתואר שני בפסיכולוגיה תודה מראש

פסיכולוגיה וניהול

תואר במסלול דו-חוגי בפסיכולוגיה בהחלט מאפשר המשך לימודים , ללא השלמות, לתואר שני בפסיכולוגיה.

בהמשך לשאלה לגבי התואר הדו - חוגי

מה לגבי שילוב בין פסיכולוגיה ותקשורת, האם השילוב מאפשר להמשיך לתואר שני בפסיכולוגיה? אם כן האם יסתכלו על הממוצע הכללי שלי בתואר ראשון או יחשבו אותו רק עפ"י הקורסים בפסיכולוגיה? תודה רבה.

מכון הדסה: תואר שני בפסיכולוגיה

אם מדובר במסלול דו-חוגי המקנה תואר בשני התחומים, הרי שכל שילוב מאפשר המשך לימודים לתואר שני. בד"כ מחשבים ממוצע רק של הקורסים בפסיכולוגיה.

תודה, מדובר בתואר ראשון

מטעם האונ' הפתוחה, התואר הוא BA במדעי החברה עם התמקדות בפסיכו' ותקשורת (חצי מהקורסים בפסיכולוגיה וחצי בתקשורת). אני יכולה להניח אם כך שמה שאמרתם לגבי המשך לתואר שני לא תקף במקרה הזה? בגלל שאלו רק התמקדויות?

התמקדות

כדי להתקבל לתואר שני בפסיכולוגיה נדרש תואר ראשון בפסיכולוגיה או מדעי ההתנהגות. אם תלמד בפתוחה ותרצה להתקבל לתואר שני יבדקו את רשימת הקורסים שלמדת ויחיבו אותך בהשלמות לפי מה שנדרש בתואר ראשון במוסד אליו תפנה.

התמקדויות באו"פ

התמקדות של האו"פ במסלול דו חוגי שכולל פסיכולוגיה שווה מבחינת הסילבוס לכל תואר ראשון דו חוגי בפסיכולוגיה, קרי, על בסיס ההתמקדות הזו תוכלי להגיש בקשה לתואר שני בפסיכולוגיה בלי צורך בהשלמות. יש לציין שמעטים מתקבלים לתואר שני בפסיכולוגיה ובודדים למגמות הקליניות. אם יש לך שאלות תוכלי להפנות אותם ישירות לאו"פ דרך אתר תל"ם שלהם, שם ניתן ייעוץ מקוון בנוגע למסלולי הפסיכולוגיה השונים של האו"פ. שיהיה בהצלחה!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר