איש מכירות ציוד רפואי

שלום,

יש לי תואר שני במדעי החיים. אני פחות מתלהבת מעבודות המעבדה  המוצעות במודעות הדרושים  מאחר ולא מדובר בחזית הטכנולוגיה אלא יותר בלבורנט.

אי לכך כל מה שנשאר לי לעסוק בתחום: הוראה, תועמלנות ואשמח אם תיידע אותי על עוד אפשרויות.

אני רציתי לשאול  אותך על משרת  מכירות ציוד רפואי:

מצד אחד אני רוצה כי כל מי שמכיר אותי כולל ביולוגים אומר לי שאני צריכה להישאר  התחום יש לי ידע רפואי רב וטוב.. אני גם מתעניינת במדע וטכנולוגיה ולכן זה המקצוע היחידי מבין כל משרות הביו' שאהיה קרובה לחזית המדע.

החשש שלי משחיקה,שכן מדובר בעבודת שטח ושאולי יפטרו אותי אם לא יהיו מכירות לכן אני לא בטוחה אם להיכנס לתחום או להישאר ולעבוד בעבודה משרדית ללא מעוף ושכר.

האם להערכתך זה אכן  תפקיד שאפשר לפתח בו קריירה עד הפנסיה או שמדובר בעבודה שלרוב עובדים בה צעירים עם קצב תחלופה מהיר ( שחיקה)?

מהן שעות העבודה?

כתוב בכל מודעות הדרושים שצריך  אנגלית ברמה גבוהה מאוד: אני מניחה שזה בגלל שצריך לקרוא חומר.

השאלה אם צריך גם אנגלית ברמת כתיבה ודיבור כי את זה אין לי בכלל. שוב מעצור בכניסה לתחום..לכן פוחדת להגיש מועמדות.

אשמח למענה וכן האם היית ממליץ לי להיכנס לתחום ההוראה? משום מה הרבה אומרים  לי שמרווחים יפה?האם זה אכן כך?

האם להערכתך זה אכן  תפקיד שאפשר לפתח בו קריירה עד הפנסיה או שמדובר בעבודה שלרוב עובדים בה צעירים עם קצב תחלופה מהיר ( שחיקה)?

העיסוק במכירות עצמן ברמת איש שטח הוא אכן עיסוק שוחק למדי , ולא רבים ממשיכים בו לאורך זמן.  עם זאת, בהנחה שיש לך כישורי מכירה וניהול, ניתן להמשיך ולפתח קריירה בתחום  תוך קידום לתפקידי ניהול בתחום. חלק מתפתחים לניהול שיווק ומכירות, חלק לתפקידי ניהול אחרים, וחלק עוברים לתחומים אחרים  או משיקים, כגון מכירות ושיווק בתחום הביוטכנולוגיה, הי-טק ועוד.

מהן שעות העבודה?

שעות העבודה תלויות ארגון ומשרה ספציפית, אבל לרוב שעות לא קבועות, כיון שאיש המכירות צריך להתאים עצמו לשעות שבהן נוח לקליינטים לקיים פגישות.

אנגלית? תלוי משרה ספציפית

באשר להוראה- השכר בבתי ספר שהצטרפו לרפורמה עשויים להשתכר 5-8000 ש"ח למתחיל. השכר עולה בהתאם לגמולי השתלמות שאת צוברת, גמול תפקידים (כמו רכזת מקצוע, רכזת שכבה וכו')גם כאן כבעלת תואר שני- אם יש לך ענין בתפקידי ניהול זו אופציה שמובילה לרמת הכנסה גבוהה בהרבה כמנהלת/סגנית מנהלת בי"ס.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר