תחום ההכנסות מהאינטרנט

דר' שלום רב!

הנני עוסק מזה כ-7 שנים במקצוע פארארפואי מתחום הבריאות.בסך הכל אני די מרוצה ומסופק ממה שאני עושה,אך כמו מרבית האנשים אינני מסופק כלכלית. בחיפושיי הנמרצים אחר הגדלת ההכנסה החודשית לביתי ולמשפחתי נחשפתי לתחום ההכנסה מהאינטרנט. בין התחומים המרכזיים שקראתי עליהם : שיווק באינטרנט,שיווק בסלולר,יצירת הכנסות על ידי גוגל אדוורדס,מסחר באיביי,שיווק ומכירה של ספרים דיגיטליים באמזון ועוד. מה ידוע לך בגדול על תחום ההכנסה מהאינטרנט? באיזה נישה כדאי לי לבחור ולהתמקצע בה?

האם באמת אנשים עובדים בזה ומרוויחים בזה כסף? או שרק מרצים של מכללות קיקיוניות למינהן עושים כסף על גב הסטודנט הנאיבי?

שמעת על מכללת קליקים? האם הם נחשבים אמינים בתחום?  האם כדאי לי בכלל להיכנס לזה? או שמא חבל על הכסף שאשקיע בזה?

יש לציין שאינני מעוניין לעזוב את התחום/המקצוע שאני עוסק בו כיום,אלא רק "להוריד בו הילוך" ולנסות להגדיל את ההכנסה החודשית על ידי תחום אחר מכניס כמו האינטרנט. מה דעתך? ועם מי אפשר להתייעץ בנושא?

שיווק באינטרנט או בכל אמצעי אחר בהחלט יכול להוות בסיס להכנסה נוספת בתנאי שאתה מתאים לתחום השיווק מבחינת כישורים ואישיות. את מכללת קליקים איני מכיר.

כדי להחליט אם זה הכיוון הרצוי לך, צריך לדעת מהן האלטרנטיבות שעשויות לבוא בחשבון, ולשקול זו מול זו את האפשרויות  על הטוב והרע שבכל אחת.

תשובתך לא כ"כ מספקת מבחינתי.

כי למעשה לא נתת לי אינפורמציה או ייעוץ כלשהו על תתי התחומים שיש בתחום ההכנסות מהאינטרנט,ולפיכך נותרתי עדיין מבולבל ולא יודע במה לבחור אם בכלל....

סביר להניח שאם אבקש ייעוץ ממכללה שמתעסקת בתחום,הייעוץ לא יהיה אובייקטיבי,כי הרי המכללה בכל מקרה תנסה לשווק לי קורס כלשהו בתחום,על מנת להרוויח עוד סטודנט...

אם יש מישהו פה מהגולשים שיכול לשפוך לי מידע רחב על התחום אשמח לקרוא.לא רוצה לבזבז או לזרוק את כספי לשווא.

שלא יטעו אותך בפרסומי שווא - שיווק באינטרנט הוא עבודה לכל דבר, וגם פה צריך להשקיע כדי להגיע לסכומים טובים. אם אתה רוצה ללעסוק בזה כמשהו צדדי, איביי בהחלט יכול להיות פתרון (אבל גם פה צריך ללמוד את הלכות האתר, איך מוכרים וקונים ואיך מרוויחים).

עידו שלום לך ותודה על תשובתך.

האם תוכל להמליץ לי על מכללה או מוסד לימודי מוכר ומומלץ ללימודי מסחר באיביי?

מה שמעת על שאר התחומים שציינתי כגון :גוגל אדוורדס,שיווק ומכירה של ספרים דיגטליים באמזון ,שיווק בסלולר ועוד?

האם אלו יכולים להיות לי גם הכנסה צדדית נאה? מבין כל התחומים שציינתי מסחר באיביי לדעתך הכי מומלץ כיצירת הכנסה צדדית טובה?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר