שאלות/התלבטות/?

לפני 4 חודשים רציתי ללמוד צורפות והתעניינתי באורט סינאגלובסקי, כשבאתי ליעוץ התעניינתי על הדרך גם בתעודת הנדסאי בתקשורת חזותית.. בסופו של דבר גם נירשמתי לתקשורת חזותית..אחרי 3 חודשי לימוד במסלול,הבנתי את החוסר מקצועיות במכללה וטיפה ירד לי ,ממאכזבה. גם אז הצטערתי שלא הלכתי ללמוד צורפות , כי זה נושא ועיניין שמאד מדבר אליי, אני חיה ונושמת תכשיטים. גם אופנה נורא מדבר אליי, אני לא פעם עיצבתי בעצמי [בעזרת תופרת] גינסים. אני מסתכלת על עיצובים של אחרות ומתאכזבת, שגם אני יכולה לעשות את זה. חשבתי אולי לנסות להתקבל לבצלאל בירושלים. אבל אני לא בטוחה.. איפה יש במרכז הארץ מקומות מוכרים עם התמ"ת שעוסקים במקצוע הנ"ל? ~ אני ביזבזתי 15 אלף שקל על לימודי תעודה במכללת EPS שבכללל לא עוסקים על התמ"ת. והם עברו על החומר כ"כ בזלזול שרק בסופ הקורס הבנתי שקחטתי כ"כ מעט. ביזבזתי חלק מהפיקדון הצבאי שלי על אורט ,כשמסתבר שבימים אלו כל סטודנטים שבמחלקה שלנו, שנה א רשמו מכתב תלונה על תיפקוד המערכת במכללה ,הכושלת. בקיצור, די אכלתי אותה בשנתיים האחרונות. לא בא לי לאכול אותה ע"י מקום אחר שלא ניחשב בכלל, ושלא מקצועי וכו'. אני מרגישה שאני סתם מבזבזת את זמני. איפה ללמוד? מה ללמוד? בבקשה ,ובתודה.

אה וכן, דבר נוסף

אני לא רוצה לעשות פסיכומטרי. אני נגד המבחן שלא משקף כלום מלבד לישיבה על התחת. בתור לקויית למידה ,לא איכפת לי ממש מזה שיכולים לתת לי זכאות במבחן עצמו והקלות.. זה לא משקף דבר! יש לי ממוצע 82. אנגלית 4 יחודות ומתמטיקה 3.

הבהירי

איפה יש במרכז הארץ מקומות מוכרים עם התמ"ת שעוסקים במקצוע הנ"ל? איזה הנ"ל - צורפות או עיצוב אופנה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר