ספורט טיפולי

בס"ד ד"ר גרתי שלום רב. ברצוני לשאול - היכן ניתן ללמוד לימודי ספורט טיפולי? - מהי המשכורת של מטפל בספורט טיפולי? - היכן עובדים מרפאים בספורט טיפולי? בתודה מראש, אביטל

ספורט טיפולי

ספורתרפיה - הקניית ידע ומיומנות בהכנת הספורטאי לפעילות (עיסוי, חבישות, שימוש במגינים ועוד). יום בשבוע. לימודי תעודה לאחר תואר ראשון שנתיים מסלול יום תואר ראשון או מורים 09/8639456 דואר וינגייט 42902 בי"ס למאמנים/מדריכים מכון וינגייט קורס שחייה שיקומית והידרותרפיה לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. גם קורס סמסטריאלי להכשרת מורים לחנ"ג לעבודה עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. לימודי תעודה לאחר תואר ראשון שנה אחת מסלול יום תואר ראשון או מורים 03/6901200 דרך נמיר 149 62507 סמינר הקיבוצים מכללה לחינוך, בי"ס ללימודים מתקדמים, ת"א ספורטרפיה: כושר גופני לאוכלוסיות מיוחדות. גם קורסים נוספים בתחום. תעודת גמר שנה אחת מסלול יום, ערב ו/או יום ו 12 שנ"ל ונסיון בתחום 03/6839923 רח' אילת 52 66845 מדרשה לתרבות הגוף, אמריקה - ישראל, ת"א קורס הידרותרפיה בשיתוף בית החולים תל-השומר. יום בשבוע. תעודת גמר שנה אחת מסלול יום 12 שנ"ל 09/8639456 דואר וינגייט 42902 בי"ס למאמנים/מדריכים מכון וינגייט הידרותרפיה - פעילות טיפולית במים. יום בשבוע. תעודת גמר שנה אחת מסלול יום 12 שנ"ל 08/6806305 ד.נ. חוף אשקלון 79165 מכללת הנגב ע"ש ספיר,שער נגב, לימודים שונים ניתן לעבוד במסגרות ציבוריות כמו אילן (ראה קישור) בקופות החולים, בחינוך המיוחד,ומסגרות טיפוליות דומות. ניתן לעבוד גם במכונים פרטיים העוסקעם בתחום (ראה קישור לדוגמא). שכר נע סביב 5-6000 למתחיל.

צ'י קונג וטאי צ'י זה למעשה סדרות של תנועות שנועדו כפעילות גופנית מתקנת, פעילות גופנית המתקנת את הזרימה בערוצי האנרגיה המחיים כל תא בגופנו. חכמת הרפואה הסינית האנרגטית בת אלפי השנים נלמדת דרך סדרות אותן ניתן לתרגל בכל גיל ובכל כושר גופני בכדי להיטיב או לשמר את בריאותנו. מתוך קשב לגוף ולנפש, דרך סנכרון מערכות פנימיות וחיבור נשימה ותנועה אנו לומדים את הדרך לאיזון אנרגטי.

ניתן לומר כי זוהי הלכה למעשה מדיטציה בתנועה המשפרת את תפקוד האיברים הפנימיים החיוניים ובו זמנית מחזקת ומגמישה את הגוף כולו, חיבור נשימה לתנועה, סנכרון של מערכות הגוף השונות ופתיחה של ערוצי האנרגיה כל אלה הן התכונות על קצה המזלג שמביאות מיליוני אנשים לדבוק בתרגול כבר למעלה משלשת אלפים שנה.

מוזמנים לצפות בסרטון שלנו ליצירת קשר - https://www.youtube.com/watch?v=LPXsj4hdWrA

כל טוב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר